Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie brałeś zamiennika pod uwagę? Zastanawiam się jak z jakością takiego klosza

Klosz-reflektora-Audi-A4-B7-Lewy
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 219,99 zł - Klosz reflektora Audi A4 B7 - Lewy (8899353181). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, MarcinL napisał:

Nie brałeś zamiennika pod uwagę? Zastanawiam się jak z jakością takiego klosza

Klosz-reflektora-Audi-A4-B7-Lewy
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 219,99 zł - Klosz reflektora Audi A4 B7 - Lewy (8899353181). Allegro.pl...

 

440 zł za zamienniki kloszy no chyba kogoś poje... wolałem oryginał 

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

No Wojtek teraz bardziej zadziorny ten Twój przód. 

:git:robota 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

No Wojtek teraz bardziej zadziorny ten Twój przód. 

:git:robota 

Oblukasz na żywo bo jeszcze obudowy lusterek poszły w satynę ?

Opublikowano
Godzinę temu, Ziewal napisał:

Oblukasz na żywo bo jeszcze obudowy lusterek poszły w satynę ?

Po której fazie znoszenia obostrzeń zwołujemy spot? 

 :D 

Opublikowano
59 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Po której fazie znoszenia obostrzeń zwołujemy spot? 

 :D 

Dobre pytanie ?

Wojtek lampy fajnie wyglądają... Ten czarny grill ładnie wyszedł. Powoli chyba przekonuje się do czarnych ramek? a z drugiej strony chrom mi się też podoba.

Opublikowano

Świetnie wygląda, kozak!

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Dobre pytanie ?

Wojtek lampy fajnie wyglądają... Ten czarny grill ładnie wyszedł. Powoli chyba przekonuje się do czarnych ramek? a z drugiej strony chrom mi się też podoba.

Ja też lubię chrom ale zaryzykowałem i to był strzał w 10 ?

Opublikowano

dużo lepiej z czarnymi :) mod na duży plus

Opublikowano
  • Autor

No to lusterka poszły w satynę co ciekawe taki kolor daje chrom w spreju a pomysł zaczerpnięty od Grzegorza Dudy który w jednym z odcinków 101 napraw malował właśnie odbudowy lusterek do Mini ?

BF875F7D-CC13-4133-BC79-5F81D30998DD.jpeg

B7235A69-EAB3-431E-BF60-DE57010E11F1.jpeg

Opublikowano

Zdjęcia oddają odcień satyny tj. z daleka wygląda jak ori? Sam o tym myślałem ale nic nie znalazłem. Zarzuć link jak możesz. Wygląda elegancko ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jaki jest ori ale minusie podoba 

910DC804-D9CE-4B13-8F62-CAF33BA9C083.jpeg

7F2A0A65-67E1-4DB5-AE2A-FD6BB3C1AB28.jpeg

F438215E-E182-4FC8-B7C2-0D4C2A2A8133.jpeg

CEDEB1B1-D10C-4CEE-B44D-7FEA2989E5CC.jpeg

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

Wygląda jak satyna z RS ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jaki dokładnie kolor ma RS ale relingi mam prawie w identycznym kolorze 

Opublikowano

Szkoda tylko że to lakier a nie guma

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, qlimazz napisał:

Szkoda tylko że to lakier a nie guma

Dlaczego szkoda ? Kupiłem sobie obudowy i je pomalowałem a moje oryginalne leżą i jak mi się znudzi to 10 minut i jest seria 

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

Jakimi papierami matowiles pod lakier? Jakiś podkład dawałeś? 

Opublikowano
  • Autor

Na gąbce 150 potem wodny 800 i 2000 a podkładu nie dawałam 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po przekładce z multi na manual nie działał tempomat i nikt przez 3 lata nie potrafił tego zrobić, dziś mój mechanik czyli Krystian z VAG Bauer odniósł sukces, szukał po schematach i znalazł problem, okazało się że wystarczyło odłączyć jeden kabelek, fabryczny kabelek masowy który z multi musi być a w manualu powodował błąd sprzęgła ? jest też zła wiadomość, jadąc do niego w szybę walnął kamień do tego delikatnie klar uszkodzony ?na szczęście mam ubezpieczenie szyb więc będzie nowe szkiełko bo w sumie stare już sporo mikro odprysków miało i w deszczu i w nocy już gorzej było widać ?

92B8F288-B891-417C-A0AD-0CE2D34C609B.jpeg

Opublikowano

Ehh zawsze musi się coś przytrafić, to jak u mnie kiedyś jechałem do Dev'a po swap hebli 320/288 i w drodze też mnie kamień zaatakował. Wpadła szyba z Pilkingtona, jakościowo dobra i wszystko pasuje, ale już widziałem delikatne odpryski od kamyków.

Nie pamiętam czy masz lutro z czujnikiem czy bez, ale jak bez to będzie okazja do zmiany :)

Co do tempomatu to teraz jazda będzie przyjemniejsza :) ja używam nawet w mieście.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.