Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Proszę o opinie na temat tego silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prędkość max225 km/g na gazie

Na prawdę ktoś tyle jechał ADEREM? :shocked:

Opublikowano

prędkość max225 km/g na gazie

Na prawdę ktoś tyle jechał ADEREM? :shocked:

Licznik pewnie tyle pokazywał. A ile było naprawę?...

Opublikowano

Mam tez ADR . Udany kompromis pomiedzy wszystkim, eksploatacja , osiagami o kosztami paliwa. Ma te drobne problemy z falowaniem obrotow ale to sa wszystko pierdoly. Nie ma powaznych bledow konstrukcyjnych. Jezdze od roku i nie ma do czego sie doczepic. Oleju troche bierze. Ale z litr na rok to co to jest. Nawet dolac nie trzeba. Polecam

Opublikowano

prędkość max225 km/g na gazie

Na prawdę ktoś tyle jechał ADEREM? :shocked:

Licznik pewnie tyle pokazywał. A ile było naprawę?...

nie licznik pokazywał 235km/h a co sądzisz że się nie da

7000 obr/min i rura :evil: :evil:

Opublikowano

nie licznik pokazywał 235km/h a co sądzisz że się nie da

7000 obr/min i rura

Bierz poprawkę na to, że w każdym samochodzie licznik zawsze zawyża prędkość

Opublikowano

nie licznik pokazywał 235km/h a co sądzisz że się nie da

7000 obr/min i rura

Bierz poprawkę na to, że w każdym samochodzie licznik zawsze zawyża prędkość

dlatego napisałem wcześniej 225 :hi:

Opublikowano

dlatego napisałem wcześniej 225 hi

A skąd wiesz, że przy tej prędkości zawyża co o 10 kmph? Równie dobrze może wskazywać o 30 kpmh za dużo.

Opublikowano

Cytat: ROGER Dzisiaj o 19:48

dlatego napisałem wcześniej 225 hi

A skąd wiesz, że przy tej prędkości zawyża co o 10 kmph? Równie dobrze może wskazywać o 30 kpmh za dużo.

popieram kolegę POXa przy 100km może zawyzac 10% a przy 235 możesz mieć fizycznie 200

Opublikowano

W ADP przy 220 na liczniku jest 205 na kołach, więc zawyża zapewne o 15-20kph

Opublikowano

U mnie jest odcięcie, także 7000 na 2 nie wchodzi w rachube, może jakieś 6800. A na gazie to wogóle wszystko siada. Ale Roger fajnie rozpoczął dyskusje, proponuje niech każdy załączy video z odjazdu swojej audiczki do seteczki. Będzie łatwiej i od razu będzie widać gdzie jest odcięcie.

Ja nie mogę strzelić bo mam słabe sprzęgło, także nie ma jak polepszyć czasu :confused4:. Wymieniać nie ma sensu, lepiej kupić nowy. Zdrówka :hi:

Opublikowano

panowie jak adr wyciagnie realnie 210 to juz jest git silnik. Mi zawyza okolo 10km licznik w stosunku do climatronica. a jechalem 215km/h(tyle na liczniku) i to juz bylo wszystko :> A co do spalania to adr na 15 kolach i nie w zime potrafi palic do 10 litrow pb. Mi na 225/45R17 spalanie gazu nigdy nie wyszlo powyzej 15litrow... takze fura jest oszczedna :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prędkości realnej powyżej 215km/h ADR nie osiągnie. Na 235/35/R19 jechałem 213km/h z pomiarem GPS. Na liczniku było niewiele więcej, w okolicach 220.

Opublikowano

silniczek spoko... ale trzeba go krecic zeby wogole chciało to auto jechac....a i spalanie wieksze jak w silniki 1.8T

Opublikowano

jesli szukasz auta do jezdzenia to spoko , nadaje sie. chociaż można nim troszke poszalec , nie jest źle.

no i najważniejsze jest to ,że nic nie klekoce pod maską i nie kopci zderzaka z tyłu :good:

Opublikowano

no i najważniejsze jest to ,że nic nie klekoce pod maską i nie kopci zderzaka z tyłu :good:

U mnie trochę klekoczą wtryski gazu. Co do max. prędkości muszę kiedyś spróbować, niemieckie autostrady mam wkońcu niedaleko :naughty:

Opublikowano

U mnie trochę klekoczą wtryski gazu.

to nie jest klekotanie , zobacz jak paździochy klekoczą , bleee

Opublikowano

zobacz jak paździochy klekoczą , bleee

wcale nie klekocza :gwizdanie: :bicz3: po prostu mruczą sobie ładnie :rolleyes::decayed:
Opublikowano

mruczą ale w zwolnionym tempie :polew:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

posiadam A4 ADR 1,8 od dwóch lat i nie narzekam na silnik pracuje mi bardzo ładnie i na benzynie pali mi koło 9 litrów przy normalnej jeździe w mieście a na trasie schodzi nawet do 8,2 jak nie przekroczę 130 km/h a na gazie to przy normalnej jeździe pali 10,5 litra na setkę ale jak jadę tak około 160km/h to wtedy mi spali te 15 litrów jak piszecie ogólnie silniczek w klasie :>

Opublikowano
  • Autor

a jaki gaz macie włożony zwykly czy sekwencje? Mozna zwykły zakladac do niej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.