Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

A do dieselka jakieś fajne mają????

Takie same z rs4 mogą do diesla też dopasować i pewnie to będzie ta sama cena.

Opublikowano

Adaś co za e36 kupiłeś?? 

 

 

Ty mnie pod blokiem byłeś z Mustim? 

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, MARCIN607 napisał:

Adaś co za e36 kupiłeś?? 

 

 

Ty mnie pod blokiem byłeś z Mustim? 

Taki gruzik, sedan, 1.8 z podtlenkiem gazu:wink4:  jak coś to jest na sell.. stoi w Górnie przy drodze, a obok też stoi e36 ale compact.

 

Tak ja byłem u Ciebie pod blokiem, ale ni hu.a nie ma gdzie zaparkować:wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tarcze przyszły i tak wyglądają także polecam Ci @Adam87 Na weekend może montaż, bo trzeba będzie jeszcze chrom pomalować.

c4E1ebG.jpg

Opublikowano
  • Autor

No fajniusie:thumbup:

I jaki finalnie wyszedł koszt???

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

No fajniusie:thumbup:

I jaki finalnie wyszedł koszt???

167zł z przesyłką za pobraniem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne gadżety docierają:decayed:

received_448572822572200.jpeg

Opublikowano
18 minut temu, Adam87 napisał:

Kolejne gadżety docierają:decayed:

received_448572822572200.jpeg

A cóż tam Adam kombinujesz tym razem?:)

Opublikowano

Co tam wymyśliłeś?? 

Opublikowano

Albo telewizor 55 cali w zagłówki:mysli: 

Opublikowano
  • Autor

No tu akurat Kamil trafił:naughty: +1

@Frond Side żeby te telewizorki dobrze grały to nagłośnienie first:wink4: 

Ale wiadomo, że to nie koniec modów  :buhaha:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Będziesz zadowolony :)

Ja w sobotę wkońcu po miesiącu odbieram zderzak od lakiernika ? Podesłałbyś od boku fotę jak masz cuprę zamontowaną? Bo nie wiem czy na równo robić z krawędzią końca zderzaka czy lekko do przodu wysunięte.

Opublikowano
  • Autor

Niestety do samochodu mam jakieś ... 1500km:facepalm: 

Ja mam na równo ze zderzakiem. Widziałem niektórzy mają wysunięte, także decyzja twoja. Poszukam jakiejś foty..

Opublikowano
  • Autor

@MarcinLTakie znalazłem..

 

20190524_111652.jpg

Opublikowano

Jak za mną bose chodzi ... sądzę, że już mnie doszło i po pierwszym będę kupował :D tylko jak sobie pomyślę, znów ciągnięcie kabli to mnie zaczyna boleć pewna część ciała. U mnie też jeszcze trochę rzeczy czeka w domu na chwilę czasu aby się za nie zabrać :D

Opublikowano
5 godzin temu, Adam87 napisał:

@MarcinLTakie znalazłem..

 

20190524_111652.jpg

Czyli do końca dochodzi?

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Jak za mną bose chodzi ... sądzę, że już mnie doszło i po pierwszym będę kupował :D tylko jak sobie pomyślę, znów ciągnięcie kabli to mnie zaczyna boleć pewna część ciała. U mnie też jeszcze trochę rzeczy czeka w domu na chwilę czasu aby się za nie zabrać :D

Zobaczymy jak będzie grało. Brat w A4B6 ma bose to gra pięknie, choć ma zwykłe radio.. zobaczymy jak to z rnse będzie działać.. a jak chce się mieć coś fajnego to trzeba niestety bebeszyć środek:decayed: 

A co tam jeszcze masz do autka????

17 minut temu, MarcinL napisał:

Czyli do końca dochodzi?

Nie, tam zostaje 1-2 cm do tego spojlerka. To się nie rzuca w oczy, więc pomyśl jak chcesz mieć z przodu tą dokładkę..

Opublikowano

Moduły do składania luster z pilota :D do tego od razu z funkcją tilt i  clh w blendach - które też już czekają na podłączenie. No i czeka od razu przycisk otwierania bagażnika - planuję wszystko przy jednym zdejmowaniu tapicerki drzwi :D tylko z czasem krucho... 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Moduły do składania luster z pilota :D do tego od razu z funkcją tilt i  clh w blendach - które też już czekają na podłączenie. No i czeka od razu przycisk otwierania bagażnika - planuję wszystko przy jednym zdejmowaniu tapicerki drzwi :D tylko z czasem krucho... 

Ło Cie Panie, to sporo roboty się szykuje:gicior: 

I pewnie, zrób za jednym razem.. u mnie blendy z a6c6 leżą już chyba z rok i nie ma kiedy wrzucić... ale z Bose już będą:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.