Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Textar. Brałem kpl z klockami.

W b7 mam Zimmermana nawiercane. I ten mój tokarz mówił że nie przetoczy mi ich... 

Jest zauważalna różnica przy nawierconych tarczach w odniesieniu do „zwykłych”? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Michu1996 napisał:

Jest zauważalna różnica przy nawierconych tarczach w odniesieniu do „zwykłych”? 

Pod względem hamowania to raczej nie ma. Jakbyś jeździł po torze to tak, bo szybciej się będą chłodzić, ale u nas do codziennej jazdy nie ma różnicy. 

Szybciej się brudzą, no i zależy dla kogo, wizualnie lepiej.

Opublikowano
12 godzin temu, Adam87 napisał:

W b7 mam Zimmermana nawiercane. I ten mój tokarz mówił że nie przetoczy mi ich... 

Trzeba było mu powiedzieć że masz perforowane, wtedy by zrobił :)

Kupuj gładkie, perforację powinno się co jakiś czas czyścić wiertłem dopasowanym do otworu. Inaczej zakleją się pyłem z klocków :D

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, cysiek18 napisał:

Trzeba było mu powiedzieć że masz perforowane, wtedy by zrobił :)

Kupuj gładkie, perforację powinno się co jakiś czas czyścić wiertłem dopasowanym do otworu. Inaczej zakleją się pyłem z klocków :D

On je widział, bo jak zawoziłem tarcze od B6 to B7 pojechałem. Zapytałem czy przetoczy mi te, bo też będę chciał, to mówi, że wolałby nie toczyć takich, bo nóż może się uszczerbić...

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

On je widział, bo jak zawoziłem tarcze od B6 to B7 pojechałem. Zapytałem czy przetoczy mi te, bo też będę chciał, to mówi, że wolałby nie toczyć takich, bo nóż może się uszczerbić...

Dokładnie nie toczą takich najczęściej tylko i wyłącznie z uwagi na to że na każdej krawędzi nóż może się uszkodzić. Jak ma stare zwykłe noże HSS to sobie naostrzy i gitara, ale przy płytkowych to szkoda zachodu, bo za toczenie weźmie 50 zł, a płytka nowa zje cały jego zarobek albo będzie musiał jeszcze dołożyć.

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Pod względem hamowania to raczej nie ma. Jakbyś jeździł po torze to tak, bo szybciej się będą chłodzić, ale u nas do codziennej jazdy nie ma różnicy. 

Szybciej się brudzą, no i zależy dla kogo, wizualnie lepiej.

Dzięki za rozwianie wątpliwości :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 31.08.2020 o 11:20, Michu1996 napisał:

Dzięki za rozwianie wątpliwości :thumbup1:

Mniejsza szansa na skrzywienie pod wpływem wysokiej temperatury. Kwestia estetyki bywa zawsze dyskusyjna. :whistling: 

Edytowane przez george

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co tu takie pustki i spokój :wink:?

Opublikowano

Adam się zbroi z tego co wiem  :D

Opublikowano

No teraz ma b6 i b7 do ogarnięcia ?

B7 już jest za***ista to trzeba B6 trochę podgonić ?

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Adam się zbroi z tego co wiem  :D

do fundamentów oczywiście ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Co tu takie pustki i spokój :wink:?

Cisza przed burzą:lol1: 

Narazie na spokojnie wszystko.. Uprzedziłeś jedynie drobny szczegół, mianowicie autko pojechało wczoraj na wymianę turba:JC_fan:

1 godzinę temu, karol1981 napisał:

Adam się zbroi z tego co wiem  :D

O jeszcze jednej rzeczy Karol już wie i widział osobiście ale to już blizej lata:ok2:

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

No teraz ma b6 i b7 do ogarnięcia ?

B7 już jest za***ista to trzeba B6 trochę podgonić ?

Ojj tak:guma: w B7 jeszcze przewiduję kilka modów, ale b6 nie zostawię w tyle, choć nie za dużo, bo trzeba dołożyć....

23 minuty temu, krzysiek_f napisał:

do fundamentów oczywiście ?

:lol1:

Aby było gdzie modzić:wink4:

Pozdr :guma:

Opublikowano
5 godzin temu, Adam87 napisał:

Narazie na spokojnie wszystko.. Uprzedziłeś jedynie drobny szczegół, mianowicie autko pojechało wczoraj na wymianę turba:JC_fan:

Hybryda? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, george napisał:

Hybryda? :decayed:

Niee..

Ori garrett z A4B8, A6C7, A5, A7.. 

Opublikowano

Będzie dół i będzie wincyj kuni :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, karol1981 napisał:

Będzie dół i będzie wincyj kuni :decayed::decayed:

Coś w tą stronę:evil:

Opublikowano
W dniu 4.02.2021 o 16:50, Adam87 napisał:

Coś w tą stronę:evil:

Czekamy zatem na "rozwiązanie" :polew:

Pewnie sporo odczujesz prace dołu. Jak miałem u siebie 2.0 BRD to zanim wstała to zdążyłem się ogolić :facepalm:

Ryjek tego auta robi zdecydowanie robote ;)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Czekamy zatem na "rozwiązanie" :polew:

Pewnie sporo odczujesz prace dołu. Jak miałem u siebie 2.0 BRD to zanim wstała to zdążyłem się ogolić :facepalm:

W sumie to najbardziej o wstawanie chodzi..

KM jak wyjdzie koło 200, to już wystarczająco na jazdę moją i żony. 

Teraz jest masakra, ta turbo dziura jest jak dziura ozonowa, prze kur.. wielka:wink4:

3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Ryjek tego auta robi zdecydowanie robote ;)

A dziękuję :decayed:

Opublikowano

Gdzie zimowe fotki ?

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Norbas napisał:

Gdzie zimowe fotki ?

Kurcze Norbi, uwierz mi, ale z tej zimy nie mam żadnej fotki:lol1:

Ale nic się narazienie zmieniło... 

Mała aktualizacja niebawem:guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.