Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem na kupnie felg 19 do mojego b9. Czy felga z A5 et 32 będzie dobrze wyglądać czy raczej szukać et 40 tak jak fabryka przykazała ?

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy czy ktoś ma dostęp do elsy i może sprawdzić jak w b9 zdemontować lusterko wsteczne? Nie chcę tam nic połamać :) Dzięki z góry!

Opublikowano

Kolejne 2.0tfsi, mega duży przebieg aż 31tys km. Płynu znowu brak, dosyć częsty widok w b9. Coś znowu polepszyli :oklasky:IMG_20200406_093217.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co mówicie trafi do Polski? ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłby mi ktoś powiedzieć, kto ma wewnętrzny pakiet ambiente, tzn te oświetlenie ze zmianą koloru, czy w desce też jest oświetlenie czy tylko w boczkach i tunelu?

Opublikowano
10 minut temu, JawoR36 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, kto ma wewnętrzny pakiet ambiente, tzn te oświetlenie ze zmianą koloru, czy w desce też jest oświetlenie czy tylko w boczkach i tunelu?

W a4 w desce nie ma oświetlenia, tylko boczki i tunel. Deska jest na pewno w q7 i chyba w q5.

Opublikowano
26 minut temu, grom napisał:

W a4 w desce nie ma oświetlenia, tylko boczki i tunel. Deska jest na pewno w q7 i chyba w q5.

Dzięki.

A ktoś się orientuje czy tunel pod ambiente jest taki sam jak ten bez ambiente? Chodzi mi o to, czy w zwykłym tunelu też jest miejsce na tą listwę led.

Opublikowano
W dniu ‎07‎.‎04‎.‎2020 o 06:48, MaciekPL napisał:

Kolejne 2.0tfsi, mega duży przebieg aż 31tys km. Płynu znowu brak, dosyć częsty widok w b9. Coś znowu polepszyli :oklasky:IMG_20200406_093217.jpg

Wiadomo gdzie? Może jakaś duperela jak w b6/7 jak ten króciec.

Opublikowano
6 minut temu, Wandej napisał:

Wiadomo gdzie? Może jakaś duperela jak w b6/7 jak ten króciec.

Nie wiem poszedł tak na sprzedaż, ale ogólnie sporo już widziałem b9ek z podobnymi widokami. Znajomy nawet w 1.4 b9ce to samo ubywa co 2tyg dolewa, w rs5 17" co tydzień do dwóch trzeba dolac. Ciekawe czemu tak, w audi pytałem co jest grane, to koles mówi że to normalne.. W b8kach olej ubywal w pierwszych modelach a tutaj płyn heh ? 

Opublikowano
16 minut temu, MaciekPL napisał:

Nie wiem poszedł tak na sprzedaż, ale ogólnie sporo już widziałem b9ek z podobnymi widokami. Znajomy nawet w 1.4 b9ce to samo ubywa co 2tyg dolewa, w rs5 17" co tydzień do dwóch trzeba dolac. Ciekawe czemu tak, w audi pytałem co jest grane, to koles mówi że to normalne.. W b8kach olej ubywal w pierwszych modelach a tutaj płyn heh ? 

:facepalm:Jedyny plus że płyn trochę tańszy:decayed:

Opublikowano

Śmieszki heheszki, a ja niedawno odebrałem z ASO, z wymiany uszczelki pod głowicą VW 2.0TDI z 2019r, przebieg 50tyś, brał 700ml na 1500km, tylko, że tutaj nie było żadnej gadki, że to normalne, tylko wręcz się cieszyli, że tak szybko zareagowałem, bo następnie po uszczelce leci głowica.

Opublikowano

W ASO maja duzo reklamacji w benzyniakach pekajaca obudowa termostatu

Pod kolektorem ssacym bedzie slad

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy w fotelach z anglika, w których w prawym fotelu jest pamięć można przełożyć ją do lewego fotela, tak aby fotele działały w EU?

Opublikowano

Nie wiem jak technicznie, ale fotele mają te same opcje (kierowcy i pasażera). Ewentualna pamięć jest już na drzwiach..

Opublikowano
7 godzin temu, Kosmita napisał:

Nie wiem jak technicznie, ale fotele mają te same opcje (kierowcy i pasażera). Ewentualna pamięć jest już na drzwiach..

Niestety ale moduł, panele na drzwiach itp znajdują się tylko w fotelu kierowcy UK

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu ‎2020‎-‎04‎-‎28 o 08:12, wrclaguna napisał:

W ASO maja duzo reklamacji w benzyniakach pekajaca obudowa termostatu

Pod kolektorem ssacym bedzie slad

Tu jest temat o tym w dziale Układ Chłodzenia:

https://a4-klub.pl/topic/452467-20-tfsi-pompa-wody/

I inne też tam.

Opublikowano

Ciekawy bajer

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, JawoR36 napisał:

A jak to się montuje? Trzeba ciąć jakieś kable, czy da radę to jakoś P&P zrobić? 

Jakby coś to mogę zostać testerem, bo brakuje mi zamykania z kluczyka.

Opublikowano
7 godzin temu, sowiq napisał:

A jak to się montuje? Trzeba ciąć jakieś kable, czy da radę to jakoś P&P zrobić? 

Jakby coś to mogę zostać testerem, bo brakuje mi zamykania z kluczyka.

Więc mianuje Cię testerem, montuj i daj znać ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.