Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
36 minut temu, vvalery napisał:

Kamerka kamerką, ale ważne jest oprogramowanie, jakość i szybkość połączenia ze smartfonem itd. Nigdy takie wynalazki nie były pod tym względzie w pierwszej lidze. Ja kupiłem Garmina, trochę drożej i mam święty spokój.

Ale tutaj chodzi o kamerę cofania i jej okablowanie. Czy ktoś może instalował i wie czy to w ogóle jakoś działa 

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, dymekn napisał:

Ale tutaj chodzi o kamerę cofania i jej okablowanie. Czy ktoś może instalował i wie czy to w ogóle jakoś działa 

Fakt. Sorry nie zauważyłem. ?

Opublikowano

Jaki jest koszt wymiany lamp Xenon na LED ale nie matrix? 

Opublikowano

wszystko zalezy za ile lampy kupi, do tego kablowanie zmiana BCM, oraz kodowanie wszystkiego

Opublikowano

Ale tak szacunkowo. Bezpieczna kwota to ile ?

Opublikowano

Czy ta odpowiedz byla do mnie?

Ja pytałem o wymianę xenon na LED.

jakaś firma mi wyceniła 3450zł plus jak kupuję lampy. 

W tym jest niby wiązka, czujnik poziomowania z tyłu i BCM.

Co ciekawe ten serwis uważa, że nie same lampy led to koszt 5500-6500 bo to co taniej to szrot i nie bedzie działać...

Sam nie wiem co o tym myslec.

Opublikowano

5500-6500 to realna cena za kompletne lampy. 

Opublikowano

Wiecie Pany ile mogę cenić za tą prawą?
Prawdziwy carbon z S.

Ogólnie obie na sprzedaż.

161835991_1406484449706356_1114317233935672402_n.jpg

Edytowane przez _Bartek_

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie od wczoraj działa znowu Google Earth w modelach < 2018

Wykupiłem wczoraj licencję na miesiąc bo chciałem spróbować czy ruszy. 

Pokazywało mi jednak błąd połączenia z serwerem. 

Przed chwilą deaktywowałem remote HMI w 5F, przeprowadziłem reset i..... 

działa:banan:

Nikt nie wie dlaczego nagle zaczęło działać. Nikt nie wie na jak długo. Nigdzie nie ma informacji. Być może Audi dogadało się z Google.... 

 

20210326_123115.jpg

Opublikowano
35 minut temu, Muskel1 napisał:

Panowie od wczoraj działa znowu Google Earth w modelach < 2018

Wykupiłem wczoraj licencję na miesiąc bo chciałem spróbować czy ruszy. 

Pokazywało mi jednak błąd połączenia z serwerem. 

Przed chwilą deaktywowałem remote HMI w 5F, przeprowadziłem reset i..... 

działa:banan:

Nikt nie wie dlaczego nagle zaczęło działać. Nikt nie wie na jak długo. Nigdzie nie ma informacji. Być może Audi dogadało się z Google.... 

 

20210326_123115.jpg

Ale jaja. Aż spróbuję. Patrzyłem ze dwa dni temu i nie było. Dzięki za info. 

Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 20:59, dymekn napisał:

zakładał ktos może kamerke z aliexpress? Działa to? Warto?

PL.ALIEXPRESS.COM

Dla Audi nowy A4 B9 8W Allroad SKODA KODIAQ czyszczenia wodą 3V0 827 566 M kamera tylna Highline linii prowadzącej 8W 3V0827566M,Kupuj od sprzedawców w Chinach i na całym świecie...

 

Ja zamontowałem:whistling: Działa :decayed:

 

IMG_5643.JPG

Opublikowano
28 minut temu, nerwos napisał:

Ja zamontowałem:whistling: Działa :decayed:

 

IMG_5643.JPG

No to gitara. Trzeba sobie zamówić. 

Opublikowano
W dniu 26.03.2021 o 21:06, nerwos napisał:

Ja zamontowałem:whistling: Działa :decayed:

 

IMG_5643.JPG

Obraz tak jak w ori czy gorszy ? Bo tez musze kupić 

Opublikowano

Kamerkę o nr 3V0827566L kupiłem od chińczyków, ORI niemiecka produkowana w Czeskiej Republice ;)

Jakość....hmmm... szkoda, że nie wypełnia całego ekranu..ale nie da się tego zrobić :kwasny:

 

Opublikowano

Macie może jakieś do polecenia etui na kluczyk z blokadą fal?

Opublikowano
18 minut temu, MarcinL napisał:

Macie może jakieś do polecenia etui na kluczyk z blokadą fal?

Ja kupiłem kiedyś na próbę taki i spełnia w 100% swoje zadanie :)

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
Teraz, mariusz36 napisał:

Ja kupiłem kiedyś na próbę taki i spełnia w 100% swoje zadanie :)

ALLEGRO.PL

 

Też taki mam ale ta saszetka jest wielka na pół d*py jak ją do kieszeni z tyłu wsadzisz. Z przodu w kieszeni duży dyskomfort. 

Opublikowano
1 minutę temu, mariusz36 napisał:

Ja kupiłem kiedyś na próbę taki i spełnia w 100% swoje zadanie :)

ALLEGRO.PL

 

Dzięki za linka, ale trochę za duże jak dla mnie. Bardziej chyba będzie wygodne noszenie pudełka tylko zastanawiam się jakie kupić

Opublikowano
2 godziny temu, MarcinL napisał:

Dzięki za linka, ale trochę za duże jak dla mnie.

Panowie  , wcale nie jest tak duży :D. Też na początku tak myślałem , ale cena nie wielka to zaryzykowałem i naprawdę się sprawdza . No może w tylnej kieszeni wygląda słabo  , ale w przedniej całkiem OK . Fakt , mogli go troszkę mniejszego uszyć . Myślisz Marcin że pudełko będzie lepiej wyglądało w kieszeni :eusathink:.

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
16 minut temu, mariusz36 napisał:

Panowie  , wcale nie jest tak duży :D. Też na początku tak myślałem , ale cena nie wielka to zaryzykowałem i naprawdę się sprawdza . No może w tylnej kieszeni wygląda słabo  , ale w przedniej całkiem OK . Fakt , mogli go troszkę mniejszego uszyć . Myślisz Marcin że pudełko będzie lepiej wyglądało w kieszeni :eusathink:.

Wydaje mi się, że to będzie coś jak kluczyk, ale znalazłem takie coś https://allegro.pl/oferta/etui-aluminiowe-blokada-fal-kluczyka-pilot-keyless-9501408577 i piszą, że trochę ciężkie

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.