Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, dymekn napisał:

Pytanie z innej beczki. Ja u was wygląda nadkole tuż za przednimi kołami? U mnie zbite już kamieniami a ten plastikowy pasek jakby 2-3mm za wąski. W a5 wygląda jakby trochę wystawał poza rant i zastanawiam się czy właśnie od a5 nie będzie lepszy...

16194187225902594509784934713845.jpg

Hmmm, jak będę przy aucie to popatrzę. Jedyne co pamietam to ze między ten plastik a błotnik wchodzą małe kamyczki i mnie to irytuje :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 minut temu, siemian napisał:

Hmmm, jak będę przy aucie to popatrzę. Jedyne co pamietam to ze między ten plastik a błotnik wchodzą małe kamyczki i mnie to irytuje :polew:

Mam to samo ?

Opublikowano

Do B9 musisz mieć VCDS HEX V2. 

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał:

Do B9 musisz mieć VCDS HEX V2. 

Tyle ze prawdziwy bo 99% klonów vcds hex v2 to tak naprawdę v1 w obudowie v2 ;-)

Opublikowano

No tak, dlatego mam prawdziwy:wink:

Drogo ale to dobra inwestycja. Do aut kupują dużo droższe rzeczy i nie narzekają, że drogo ale na ori program diagnostyczny już za drogo:wink:

Niestety ale B9 będzie chyba ostatnią platformą A4, w której można coś samemu zakodować.

VAG wprowadziło z Golfem 8 zabezpieczenie SFD (Schutz der  Fahrzeugdiagnose), którego bez połączenia online (Odisem) i wygenerowanego kodu pod danego Usera w danym posiedzeniu nie obejdziesz i nic nie zakodujesz. SFD będzie kolejno rozszerzana na dalsze nowe modele wprowadzane na rynek. Tak, że cieszmy się puki możemy. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Drogo ale to dobra inwestycja. Do aut kupują dużo droższe rzeczy i nie narzekają, że drogo ale na ori program diagnostyczny już za drogo:wink:

Do zastosowań amatorskich, przy podłączeniu pięć razy w roku może się to po prostu nie opłacać. Nigdy nie miałem problemu z kodowaniami itp. A tu taki zonk. Trzeba dać zarobić innym :) 


Modowanie z generacji na generacje też coraz cięższe. W b8 już kombinowanie żeby kupić graty z legalnego źródła bo różnie to jest i szukanie w okolicy kogoś kumatego na CP. W b6 i b7 jak ogarniałem mody to największym problemem był czas i fundusze na kolejne zmiany :)  

Opublikowano
1 minutę temu, Onkel napisał:

 Trzeba dać zarobić innym :) 

 

Należy przy tym pamiętać, że Ci inni to zwyczajni złodzieje. Gdyby nie producent i wynalazca, ci inni nie mieliby czego kopiować. Koszty rozwoju danego produktu, produkcji i dystrybucji ponosi tylko producent. To nie ważne ile razy korzystasz. Jak kupujesz komputer z systemem operacyjnym też nie mówisz do sprzedawcy, że tylko 5 razy w roku go będziesz włączał. Moje zdanie na ten temat:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Mam to samo ?

Powinna być jakaś akcja serwisowa bo ewidentnie to jest błąd w sztuce podczas projektowania nadwozia.... ale pomarzyć dobra rzecz:decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Należy przy tym pamiętać, że Ci inni to zwyczajni złodzieje. Gdyby nie producent i wynalazca, ci inni nie mieliby czego kopiować. Koszty rozwoju danego produktu, produkcji i dystrybucji ponosi tylko producent. To nie ważne ile razy korzystasz. Jak kupujesz komputer z systemem operacyjnym też nie mówisz do sprzedawcy, że tylko 5 razy w roku go będziesz włączał. Moje zdanie na ten temat:wink:

Źle mnie zrozumiałeś. "Innym" czyli tak jak np. wrclaguna ogarnia tematy doposażania. W b8 już tak robiłem bo i tak nie ogarnąłbym CP.
 

Opublikowano
Teraz, Onkel napisał:

Źle mnie zrozumiałeś. "Innym" czyli tak jak np. wrclaguna ogarnia tematy doposażania. W b8 już tak robiłem bo i tak nie ogarnąłbym CP.
 

No to nieporozumienie było:hi:

Opublikowano

03106405-2BBA-4578-B777-26D14BEAA3DF.jpeg

09E61D70-8C22-4E53-A7FC-1281FE582B8A.jpeg

Opublikowano

No i tak powinno być od początku 

00EBDC57-2F95-4347-BEAC-C1804C1C515E.jpeg

Opublikowano
47 minut temu, siemian napisał:

No i tak powinno być od początku 

00EBDC57-2F95-4347-BEAC-C1804C1C515E.jpeg

No i super, u mnie też już  nowe siedzą.

Opublikowano
18 godzin temu, dymekn napisał:

Powinna być jakaś akcja serwisowa bo ewidentnie to jest błąd w sztuce podczas projektowania nadwozia.... ale pomarzyć dobra rzecz:decayed:

Tak samo jak z tymi zaślepkami przepuszczającymi syf z nadkoli ? Choć zrobili progres z zabezpieczeniem tylnich błotników. W B8 był problem z przodem i tyłem.  

Opublikowano

o czym mówisz?

Opublikowano
3 godziny temu, wampir napisał:

o czym mówisz?

Tzn ?

Opublikowano
3 godziny temu, wampir napisał:

o czym mówisz?

Nie chodziło mi o akcje serwisowe na takie pierdoly ?

W sensie że próbują poprawiać błędy wieku dziecięcego ?

Opublikowano

Pisaliście wcześniej o zawieszeniu. Mam może trochę dziwne pytanie. Chodzi o nówkę s-line, gdzie w fabrycznym pakiecie jest niby obniżony o 23mm. No właśnie. Bo tego w ogóle nie widać i mam wrażenie (ze zdjęć), że stoi nawet wyżej, niż zwykła. Co tam w ogóle siedzi w oryginalnym s-line? Bo wygląda to trochę słabo.

image (2).jpg

image.jpg

Opublikowano

Ten najwyraźniej nie ma zawieszenia s-line. Ma pakiet zewn. s-line bez zawieszenia.

Opublikowano

Obniżone zawieszenie s-line masz w pakiecie i nie możesz z niego zrezygnować. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.