Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za przycisk?

panel.png

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elektryczna roleta tylnej szyby w sedanie. 

Opublikowano
26 minut temu, Muskel1 napisał:

Elektryczna roleta tylnej szyby w sedanie. 

Dzięki. Zmylił mnie konfigurator. Jeśli dodajesz opcje, co występują na przyciskach, to analogicznie pojawiają się odpowiednie przyciski na zdjęciu wnętrza. Ten przycisk jest przez cały czas, nawet w golasie Avant. Czyli coś im nie wyszło.

Opublikowano

No coś nie wyszło. W avancie nie ma prawa istnienia ten przycisk. 

Opublikowano

Dziś znów niemiła niespodzianka..

Działa wam Google Earth?

IMG_5850.JPG

Opublikowano

Wyłączyli serwera. Bye bye GE.

Opublikowano

Wyłączyli serwer wczoraj.

Opublikowano

Proszę o pomoc:

1. Jak wyłączyć na stałe start/stop?

2. Jak wyłączyć automatyczne ryglowanie drzwi po ruszeniu?

 

Nie widzę na liście kodu silnika CYMC. Kto to może dodać?

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Ktoś na fejsie ogłasza się ze uruchomi GE. Wrzucił nagranie i foty.

Opublikowano
1 godzinę temu, Onkel napisał:

Ktoś na fejsie ogłasza się ze uruchomi GE. Wrzucił nagranie i foty.

Ciekawe, jak serwer wyłączony ?  Daj jakiegoś linka ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
37 minut temu, vvalery napisał:

Ciekawe, jak serwer wyłączony ?  Daj jakiegoś linka ?

Kilka stron wcześniej oferowała się tu jakaś firma, że potrafią uruchomić. Było to zanim nagle zaczęło działać z trikiem Remote HMI_off.

Podejrzewam,  że robią przekierowanie ip na własne serwery, które gdzieś sobie stoją i jest to też pod znakiem zapytania, jak długo i czy będzie opłaty rocznie dokonać. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
6 godzin temu, wampir napisał:

Proszę o pomoc:

1. Jak wyłączyć na stałe start/stop?

 

Gdzieś tu już było. Wystarczy kabelek z Aliexpress: 

 

Opublikowano
6 godzin temu, wampir napisał:

1. Jak wyłączyć na stałe start/stop?

Można też elektronicznie (tak mam u siebie). Jednak podobno nie da się tego zrobić prosto, więc jest sprzężone z klimatyzacją, która u mnie i tak zawsze jest włączona, więc nie ma problemu. Ja robiłem w Kuro w Krakowie.

Opublikowano

Kup sobie moduł za parę zł na Ali. Wpinasz go pomiędzy przycisk S/S a wiązkę. Wszystko p&p. Nic nie trzeba kodować i funkcję S/S w każdej chwili można nadal aktywować przyciskiem. 

Opublikowano

używacie tego kabelka sami?

Opublikowano

Ja mam ten moduł u siebie. Spełnia funkcję i w każdej chwili możesz ponownie uruchomić S/S naciskając przycisk, co jest dość ważne, bo kompletna deaktywacja jest zabroniona. 

Opublikowano

Pomoże ktoś ? 

 

Opublikowano
W dniu 3.06.2021 o 18:50, wampir napisał:

używacie tego kabelka sami?

Tak ja używam taki moduł 

Opublikowano
22 godziny temu, Misiek671 napisał:

Tak ja używam taki moduł 

 

W dniu 5.06.2021 o 13:04, Muskel1 napisał:

Ja mam ten moduł u siebie. Spełnia funkcję i w każdej chwili możesz ponownie uruchomić S/S naciskając przycisk, co jest dość ważne, bo kompletna deaktywacja jest zabroniona. 

Podacie link do Ali gdzie zamawialiscie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.