Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Być może zły dział ale zapytam, uszczelkę chłodnicy oleju posmarować olejem czy złożyć na sucho?

Sent from out of space!

Koledzy a mi wczoraj jak mechanik odkręcał filtr oleju to naruszył uszczelkę chłodnicy oleju.Powiedział że posmaruje silikonem i bedzie ok,a teraz mi to na głowie siedzi bo nie wiem czy bedzie ciekło itd.Czy mam się martwić?...

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem ciekaw jak on ten filtr odkręcał...

Jak nie będzie leciało to ok ale idzie zima i ja bym ja raczej wymienił a raczej żeby to ten mechanik wymienił a nie ladowal silikon. Koszt uszczelki nie wielki 13pln w ASO. Nie baw się w silikony.

Sent from out of space!

Edytowane przez Kasparov

Opublikowano

Czesc! mam problem z wybraniem oleju do mojej A4 B6 1.8T BEX. auto kupilem w zeszlym tygodniu i problem w tym ze nie wiem jak musi byc norma oleju;/

przez ostatnie 5 lat jezdzilem dieslami. do Golfa IV lalem Liqui Moly 10w40 i bylem bardzo zadowolony. czy do Bexy tez moge wlac LM? przebieg 202 tys ostatnio byl zalany Mobil 5w30 LongLive

Opublikowano

Only Liqui moly 5W40 Synthoil High Tech

Opublikowano

Only Liqui moly 5W40 Synthoil High Tech

Na Ciebie liczylem ;) zaufam Ci!! :)

Opublikowano

Sam na takim jezdze.

zapodaj tez plukanke LMa

Opublikowano

Sam na takim jezdze.

zapodaj tez plukanke LMa

ok. co ile wymiana? filtry jakiej firmy?

Opublikowano

Max 10000 filtry Mann

Opublikowano

Max 10000 filtry Mann

pelen syntetyk tylko na 10 tysia? dalczego?

Opublikowano

Bo tak jest zdrowiej dla silnika i dla Ciebie :wink:

Opublikowano

Aha!! :grin: dzieki wielkie za pomoc! :hi:

Opublikowano

Dev ortodoksie jeden, knecht też daje radę. A do bexia ładnie nada się także 8100 x-max 0W40.

Opublikowano

Dobrze ze nie napisałeś "Żydzie"

Tak Motul tez jest godny polecenia.

Opublikowano

Płukanka LM a Millers, jakieś znaczne różnice?

Opublikowano

wsio jedno

Opublikowano

Odsysanie czy spuszczanie? :D

Opublikowano

Po płukance tylko spust przez korek i niech sobie dobrze ścieknie!

Sent from out of space!

Opublikowano

Panowie, kolega wcześniej pytał o przypadek 1.8T Bex, ja zakupiłem w czwartek 1.8T 163KM Quattro, przebieg 115000km... Nigdy nie miałem samochodu z turbo, poprzednio jeździłem Accordem CL7 2.0 i-vtec benzyna. Mogę wlać pełen syntetyk? np Valvoline SynPower 5w-30? albo jakiegoś Motula?

Aha, teraz jest zalany Mobil 5w-30.

Doczytałem się tutaj na forum, że polecany jest Liqui moly 5W40 Synthoil High Tech, do tego płukanka. Pytam dla pewności bo mam nie za wielki przebieg.

Dzięki z góry za pomoc, to moje pierwsze niemieckie autko ;-)))

Edytowane przez creamono

Opublikowano

@creamono

Kolego witaj.

Do 1.8T nie lej 5w-30- to oleje najczęściej C3, ktore maja chronic DPF w dieslu a nie Twoj zacny silnik. Lej LM tego co mowiles albo Motula X-cess 5w-40. Jesli naprawde chcesz zrobic dobrze motorowi polecam Motul X-max 0w-40. Kolega Dzik z forum ma fajna promo na LM ostatnio. Sprawdzona firma.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

@up

Dzięki wielkie :-)))) więc dla mnie już wszystko jasne, będzie LM 5w-40 - zamelduje koledze Dzik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.