Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w PL nie do zdobycia

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a na forum ktoś poruszł chyba temat LM i mówił że może załatwić jakiś czas temu albo coś mi się pokręciło , szkoda ze w PL nie do zdobycia niestety ale jak ktoś by mial okazje brać to nawet nie zastanawiać się polecam turbo wręcz kocha ten olej tak samo jak napinacz łańcucha :P

Opublikowano

Kolegaberlin ma na swojej stronce ale data produkcji 2011☹

Opublikowano

OD siebie polecę LM Diesel Synthoil 5W40 z normwą VW 505.00, wczoraj wlałem do polówki 1.9D AEF z 1996 r. świetnie wyciszył się silnik, zobaczymy teraz czy coś zniknie. Dodam, że na 10W40 zero ubytków oliwy.

Opublikowano

Jaki olej do BEXa? Przebieg ok 200tys km, nie wiedzieć jaki był wcześniej lany. 10W40 czy 5W40?

Opublikowano

Tylko full, jak Cie stac to lej Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40

Opublikowano

Zastanawiałem się nad motulem x-cess.
Znasz pewne źródło tego LM, ktoś z forum, jaka przybliżona cena?

Opublikowano

Kup u Dzika

www.pro-choice.pl

Opublikowano

Tylko full, jak Cie stac to lej Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40

Zauważyłem po mojej motorowni że 0W40 szybciej się rozchodzi po zimnym silniku niż 5W40 ,gdyż terkot łańcuszka z rana jest praktycznie wyeliminowany,a na 5W40 było słychać 2-3sek. Czyli jest coś na rzeczy :eusathink:

Opublikowano

Jest, jest.

Opublikowano

Panowie jaki do 2.8 200 kkm obecnie motul 10w40

Opublikowano

5w40.

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

Panowie w moim 2.8 aktualnie zalany jest LM 10w40. nadszedl czas wymiany i chcialbym przejsc na pelen syntetyk. czy polecacie takie przejscie? powinienem obawiac się rozszczelnia silnika? domyślam się, iż płukanka będzie niezbędna.

Pozdrawiam!

EDIT:

ile oleju wchodzi do 2.8 30V?

Edytowane przez Mateusz00

Opublikowano

lej 5W40 i nie powielaj mitu "pana Heńka" o jakichś rozszczelnieniach silnika od lepszego oleju ;)

Opublikowano

lej 5W40 i nie powielaj mitu "pana Heńka" o jakichś rozszczelnieniach silnika od lepszego oleju ;)

Rabbi...Ty chyba nie za bardzo rozumiesz co to znaczy "lepszy"? Lepszy jest Motul od Castrola. A syntetyk jest RZADSZY i BARDZIEJ PŁUCZĄCY niż półsyntetyk.

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Qurwa co matoł :facepalm:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

:decayed::grin:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Qurwa co matoł :facepalm:

Cały Dev...tylko wulgaryzmy i obrażanie ludzi dookola. Towarzyszy Ci nieodparte wrażenie że jesteś pępkiem świata?

Opublikowano

No ale prawdę Ci powiedział

Opublikowano

Panowie nie wiem jaki olej wlać do swojego auta, na razie zasilanie PB ale niedlugo wleci gaz, przebieg 230tys mozliwe, że prawdziwy bo 11 w jednych rękach było auto.

Poprzednio miałem e36 323i gdzie lałem valvo maxlife 5w40 i bylem bardzo zadowolony.

Co tutaj? Suntetyk czy pólsyntetyk? Moze byc ten valvoline? do bmw mialem zamiar zalać na probe total quartz 5w40 9000 energy ale zmieniłem auto.

Ostatnie 3 wymiany w tym aucie to byl mobil 1 10w40 a poprzednio nie wiem co, mozliwe ze jakis valvoline bo jest stara wlepka pod maską

W końcu dziś zamówiłem u Dzika LM 5w40 top tec w super cenie, mam nadzieje, że będzie ok na tym oleju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.