Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki mam teraz zderzak 

BEFD3B46-FA17-4389-958F-83B5FFC684E9.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Z tego co znalazłem to  :

 

Zderzak polift seryjny do  2016 roku  dokładka nie bedzie pasowała 

Zderzak polift seryjne po 2017 roku dokładka bedzie pasowała ;)

 

Oto numery zderzaków ( sama skorupa ) 

Polift seria 

=>2016 

 

4G9 807 067  L bez parktornica  7X0

4G9 807 067 M z parktonikiem 7X2 

4g9 807 067 N parktornik +asystent parkowania 7X5 

 

polift Seria 

 2017 => 

S-line i seria  maja te same numery wiec dokładka bedzie( powinna) pasować

 

4G9 807 067 P bez parktonika 7X0

4G9 807 067 Q z parktronikiem 7X2 

4G9 807 067 R  parktownik  + asystent parkowania 7X5 

 

Trzeba by to moze sprawdzić ale takie info mam z ETKI 

 

Opublikowano

Super dzięki ja po VIN-ie mam model 2017 wiec może się uda, ale sprawdzę dla pewności jaki jest numer na zderzaku.? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Uszczelniał ktoś górną miskę olejową w 3.0 TDI? Jedni mówią, że bez wyjmowania silnika nie ma opcji żeby się dostać, ale widzę trafiają się też głosy, że można zrzucając tylko przednie zawieszenie :mysli: 

Opublikowano
4 godziny temu, l2k2 napisał:

Uszczelniał ktoś górną miskę olejową w 3.0 TDI? Jedni mówią, że bez wyjmowania silnika nie ma opcji żeby się dostać, ale widzę trafiają się też głosy, że można zrzucając tylko przednie zawieszenie :mysli: 

Musisz zwalić ławę

Opublikowano
11 godzin temu, Dev napisał:

Musisz zwalić ławę

I wtedy idzie od dołu odkręcić tą miskę? Dużo skomplikowania przy demontażu ławy?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

panowie kto z was wymieniał już oliwe w s-tronic'u?

macie z tym jakieś doświadczenia?

jaki olej? wymiana statyczna czy dynamiczna? są tam również filtry które trzeba wymienić? robić to w ASO czy raczej go omijać?

Opublikowano

Znajdź warsztat który już to robił to oszczędzisz trochę kasy, w ASO się za to niemiłosiernie skasują a nie jest to nic wybitnie trudnego, jak mają sprzęt to wiadomo dynamiczna lepsza, przy statycznej trochę oleju starego zostaje ale też moim zdaniem jest ok. Ja zalewam olej millersa ale oryginalny tez jest ok, filtry są chyba dwa o ile mnie pamięć nie myli.

Opublikowano

u mnie robiło ASO, więc nie pomogę..

Opublikowano

Kilka moich strzałów z tegorocznego spotkania ?

 

 

DSC_0038.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0059.jpg

DSC_0067.jpg

DSC_0078.jpg

Opublikowano

Czerwona ?

Opublikowano

nie zapomnę mojego przyjazdu do Ingolstadt.. .99% to RS6 i RS7.. tak samo na parkingu... i moje 3.0TDI z Polski :decayed:

Opublikowano

Mam też inne czerwone ?

 

 

DSC_0033.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0063 (2).jpg

DSC_0068.jpg

DSC_0073.jpg

Opublikowano

Piękne, RS4 B5 ponadczasowe. RS5 w sportbacku też bardzo fajne szkoda że środek taki sobie.

Opublikowano

Panowie ma ktoś z was dostęp do Elsy?

Opublikowano

co potrzeba?

Opublikowano

Disney ma!!

spacer.png

Sorry nie mogłem się powstrzymać :D

Opublikowano
21 godzin temu, qujot napisał:

co potrzeba?

chodzi o wymianę oleju w skrzyni.

Mógłbyś zerknąć co trzeba wymienić i podrzucić mi numery OEM części? Oleju, filtrów, uszczelki miski, itd

Oznaczenie skrzyni QLX

Będę bardzo wdzięczny ?

Opublikowano
21 godzin temu, Ogi napisał:

Disney ma!!

spacer.png

Sorry nie mogłem się powstrzymać :D

?

Opublikowano

Jak skrzynia to bezpieczniej dobrać po VINie żeby żadnych kwiatków nie było, ale tutaj już nie pomogę bo moja "wersja" takich mocy nie posiada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.