Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, nie i nie, niestety. Będę jeszcze raz zdejmował do poprawek. Później druga runda. Zrobię kalibrację, a jak nic nie pomoże to będę szukał nowego radaru.

Opublikowano

Cześć wszystkim. Przerabiał ktoś przeróbkę atrap końcówek wydechów w lifcie s-line na „prawdziwe”?

Opublikowano
Godzinę temu, R4xx napisał(a):

Cześć wszystkim. Przerabiał ktoś przeróbkę atrap końcówek wydechów w lifcie s-line na „prawdziwe”?

Wrzucałem dokładkę S6 i robiłem 4 kominy ?

image.thumb.png.1231e11410b4915aae726fb46ed5018b.png

Opublikowano
19 minut temu, Hugo napisał(a):

Wrzucałem dokładkę S6 i robiłem 4 kominy ?

image.thumb.png.1231e11410b4915aae726fb46ed5018b.png

Petarda. ?

A jak sprawa ma się w Avancie?

Opublikowano
2 minuty temu, R4xx napisał(a):

A jak sprawa ma się w Avancie?

Wydaje mi się, że to jeden pies ? :) Ogarnięty człowiek od wydechów zrobi to bez problemu. 

Opublikowano
5 godzin temu, Hugo napisał(a):

Wydaje mi się, że to jeden pies ? :) Ogarnięty człowiek od wydechów zrobi to bez problemu. 

Bardziej teraz miałem na myśli dokładkę ?

Opublikowano
31 minut temu, R4xx napisał(a):

Bardziej teraz miałem na myśli dokładkę ?

A to czymś się różni? Nie przypominam sobie ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał(a):

A to czymś się różni? Nie przypominam sobie ?


Dobrze wiedzieć ?

masz może nr tej dokładki?

co za końcówki masz tam wpasowane? ?

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
W dniu 1.10.2024 o 10:24, Hugo napisał(a):

Wrzucałem dokładkę S6 i robiłem 4 kominy ?

image.thumb.png.1231e11410b4915aae726fb46ed5018b.png

Lotkę masz ori S6, czy jakiś fake?

Opublikowano

Siemanko, mam pytanie odnośnie pracy s-trona w trybie S. Nie zauważyłem wcześniej, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie,  że jakoś inaczej mi redukuje z 3 na 2. Oczywiście czuć zejście z biegu, ale bez szarpnięcia, takie tylko lekkie przyhamowanie i jakby słychać takie " klikniecie". I czego nie zauważyłem wcześniej jest jakby przygazowanie, które na wyższych biegach nie występuje. Czy tj normalne zjawisko, którego nie zaobserwowałem wcześniej, czy coś się zaczyna dziać? w trybie D tego nie ma.

Opublikowano

U mnie nie ma takiego zjawiska, wszystko chodzi jak należy zważywszy, że niedawno wymienione jest sprzęgło, regeneracja mechatroniki, wymiana oleju i filtrów w skrzyni. Może adaptacja skrzyni coś pomoże 

 

Opublikowano
5 godzin temu, grzes283 napisał(a):

Lotkę masz ori S6, czy jakiś fake?

Z eBaya wybrałem taką delikatną ? 

 

Screenshot_20241003-124004.png

Opublikowano
1 godzinę temu, robert739 napisał(a):

U mnie nie ma takiego zjawiska, wszystko chodzi jak należy zważywszy, że niedawno wymienione jest sprzęgło, regeneracja mechatroniki, wymiana oleju i filtrów w skrzyni. Może adaptacja skrzyni coś pomoże 

 

Właśnie mi się też wydaje, że nie powinno być żadnych przygazówek. Adaptacja była robiona po wymianie olejów.

Opublikowano

W avancie miałem tak, zderzak i dyfuzor S6 + 4x90mm koncówki. 

Screenshot_20241003_233521_Gallery.jpg

Screenshot_20241003_233824_Gallery.jpg

Screenshot_20241003_233607_Gallery.jpg

Opublikowano
W dniu 3.10.2024 o 11:59, robert739 napisał(a):

regeneracja mechatroniki, wymiana oleju i filtrów w skrzyni.

Jeśli to nie tajemnica , to ile kosztowała taka regeneracja ? 

Opublikowano

Sumarycznie ok 4200 zł wszystko ori VW Audi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć

 

Pacjent A6 C7 2011

 

Otóż chce założyć dynamiczne kierunkowskazy w lusterku, bo mam błąd żarówki (ori się spalił). Zamówiłem od naszych kolegów z Azji, paczka przyszła i chce je zamontować, ale przez inne ułożenie gniazda, gdzie wtyczka musi wejść, nie mogę złożyć lusterka. 

Tutaj, jak wygląda gniazdo zamiennik:

IMG20241014175623.thumb.jpg.a8686857eb6e42b1cc774ffc505d16c7.jpg

 

A tutaj moje ori (zdjęcie z neta):

IMG20241015192457.thumb.jpg.44f285447b2134361e73bcf239e90ea0.jpg

 

Przerabiał to ktoś jakoś? Gniazda są skierowane w inne strony. Nie wiem czy tylko modele z 2011 mają inne gniazda, bo pełno jest tych nie moich...

Opublikowano

Być może kupiłeś nie pod te lusterka co trzeba. Jak u siebie zakładałem i chłopakom w kilku innych to mi wszystko pasowało tak jak trzeba.

Opublikowano
6 godzin temu, KoJ@K napisał(a):

Być może kupiłeś nie pod te lusterka co trzeba. Jak u siebie zakładałem i chłopakom w kilku innych to mi wszystko pasowało tak jak trzeba.

 

Nie ma szans, bo wszystkie aukcje mają inny kierunek wtyczki niż ja w swoim kierunku...

 

Macie jakieś pomysły jak to można ogarnąć?

Opublikowano

Zapytałem w innym miejscu ale nie ma specjalnie odzewu ... sprawa dotyczy sportowego dyfra w C7, tu pytanko, czy jego obecność lub brak jakoś szczególnie zmienia charakter prowadzenia auta, tu chyba Cuber miałby największe doświadczenie ?

Może ktoś zna oznaczenie/kod wyposażenia dla sportowego dyferencjału?

Jeśli już jesteśmy przy sportowym dyfrze tylnej osi, czy w Allroad też występował?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.