Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Myślę że najgorszy etap transpotu przeszedł ok.Jutro jadę do salonu więc jak by coś było grubszego nie chcieli by żebym przyjechał.

 

 

Relacji live ciąg dalszy :)

Auto już w salonie a sprzedawca mnie kusi zdjęciami ale całego auta nie chce mi pokazać cwaniak ;)

IMG_6401.jpg

IMG_6397.jpg

539014056.jpg

IMG_6399.jpg

IMG_6398.jpg

Opublikowano

Skurwesyn :kox::kox: dekielka nie włożyli na miejsce :whistling:

 

Jutro od razu odbiór ? :decayed: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Super. Fajna chwila przed Tobą :)

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Norbas napisał:

Skurwesyn :kox::kox: dekielka nie włożyli na miejsce :whistling:

 

Jutro od razu odbiór ? :decayed: 

Takie rzeczy sa powściągnął do transportu.

Odbieram w poniedziałek ale jutro rano jadę zobaczyć.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Kosmita napisał:

Super. Fajna chwila przed Tobą :)

Jak przy odbiorze kazdego nowego auta.To co tu jest wyjątkowe ze odbieram cosc czego sie nazywa nie widzalo przynajmniej w tym kolorze wiec dodatkowy greszczyk emocji.Ktos moze powiedzieć kupno nowego wyrzucone pieniądze jak mozna pewnie nw DE wyrwać z małym przebiegiem pewnie z 10/15 % taniej ale dla mnie wlasnie to czekanie zamawianie i odbiór to chwile warte czekania i zdecydowanie wspomnienia na całe życie.

Opublikowano

gratki piękny kolorek i zacna fura niech wozi bezpiecznie :)

Opublikowano

:o świetne autko !!! Zazdroszczę !

Opublikowano

:jerk: Turdzi, ty weź jakiś Persen zażyj co byś na serducho nie zszedł do poniedziałku, ten czas ostatnich chwil przed odbiorem jest najgorszy :wink:

uczucie odbioru nowego audi w salonie jest :jerk:

 

.... tylko z czasem przychodzi wkoorw jak je traktują specjaliści :facepalm: na serwisie 

Edit, dobrze, że tą tapicerkę udało ci się zmienić bo wygląda przekozak :naughty:

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
3 godziny temu, turdzi napisał:

Jak przy odbiorze kazdego nowego auta.

Jestem pewien, że nie każdego... :) Gratulacje zakupu i bezawaryjnej jazdy ;)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Onyks napisał:

Jestem pewien, że nie każdego... :) Gratulacje zakupu i bezawaryjnej jazdy ;)

Czy ja wiem mysle ze każde nowe " czy nowe używane " cieszy nowego właściciela no chyba ze ktos z rożnych powodów musi zmienic na gorsze , starsze itp.itd.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mystic.pl napisał:

:jerk: Turdzi, ty weź jakiś Persen zażyj co byś na serducho nie zszedł do poniedziałku, ten czas ostatnich chwil przed odbiorem jest najgorszy :wink:

uczucie odbioru nowego audi w salonie jest :jerk:

 

.... tylko z czasem przychodzi wkoorw jak je traktują specjaliści :facepalm: na serwisie 

Edit, dobrze, że tą tapicerkę udało ci się zmienić bo wygląda przekozak :naughty:

To prawda ale tam gdzie kupuje to maleńki salon gdzie wszystkich znam i odpukać jakiś przypalonego nie miałem.

Opublikowano
  • Autor

Relacji live ciąg dalszy :)

 

BOM

20180131_121818.jpg20180131_121801.jpg

 

więcej zdjęć wieczorem 

Opublikowano
  • Autor

Masakra system oficjalnie rozwalony 

20180131_123005.jpg

Opublikowano
  • Autor

 

 

Opublikowano

no jest petarda :D 

Opublikowano

Wspaniała Rakieta !! Pięknie wygląda w białym. Gratuluję :)

Opublikowano

Piękne :kox:

Opublikowano

Przepiękna :o

Gratuluję i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na odbiór ;)

Opublikowano

yebaniutki tylko mruczy wqrwiony że jeszcze nikt mu nie depnął  :grin:

Opublikowano

:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.