Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, Dev napisał:

:polew: :polew: :polew:

to jest po to żeby końcówki wydechu były w środku czyste....

Mogliby zrobić w konfiguratorze 2 opcje, dla szorujących samochód codziennie szczoteczka do zębów, a przez wydech czyszczą aż do głowic i dla tych co mają to w tylnej części ciała i nie interesuje ich czy końcówki codziennie lśnią jak po gumie orbit i wyszorowaniu na to jeszcze vizirem.

Opublikowano

Chcieli dać 4 ale się obok siebie nie zmieściły to jakoś się wykaraskali z problemu :D

Opublikowano

14449E97-4348-4C39-B20F-E3C33357B94F.jpeg

?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.07.2018 o 10:17, Norbas napisał:

Czerwoniaka przylapalem ;) 

F6D4B35E-6234-4F92-9BBF-586AD8973D93.jpeg

0513BFDC-60CE-4B3D-9105-3F5E62CEB22D.jpeg

3116C823-4219-44BD-9EC1-2B3863A20743.jpeg

Swiezynka rejestracja z końca czerwca.Wyglada na to jak by importer odkupił pare miejsc na taśmie od innego kraju bo wszystkie z pierwszej puli zostały dostarczone w pierwszym kwartale.BTW to auto pracownika salonu.

Opublikowano

Wszystkie kolorki ciekawe...  czarny też robi robotę :D

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 21.07.2018 o 23:01, turdzi napisał:

Swiezynka rejestracja z końca czerwca.Wyglada na to jak by importer odkupił pare miejsc na taśmie od innego kraju bo wszystkie z pierwszej puli zostały dostarczone w pierwszym kwartale.BTW to auto pracownika salonu.

Jaki to kolor? Misano?

Opublikowano

Czarny najsłabszy, gubi się w tym kolorze dużo fajnych detali.  

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Ogi napisał:

Czarny najsłabszy, gubi się w tym kolorze dużo fajnych detali.  

Tez tak uwazam

Opublikowano
18 godzin temu, turdzi napisał:

Tez tak uwazam

Na fotach gubi fakt, ale na żywca jednak jest kozak, takie moje zdanie ?

Opublikowano

kur,,,,wa człowiek się jeszcze c6 nie dorobiła tu już c8 jest ? - no uj dalej w skarbonkę wkładamy ? 

Opublikowano
4 minuty temu, MARCIN607 napisał:

kur,,,,wa człowiek się jeszcze c6 nie dorobiła tu już c8 jest ? - no uj dalej w skarbonkę wkładamy ? 

Ale dzięki temu że powstało c8 z automatu c6 tanieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.07.2018 o 13:07, Adam87 napisał:

Ale dzięki temu że powstało c8 z automatu c6 tanieje :decayed:

Na C6 to raczej nie ma wpływu ale na C7 na pewno :)

Opublikowano

A co powiecie na to? Hit czy kit? Czyżby nowy kierunek w tuningu idący z duchem czasu..? 

http://m.auto-swiat.pl/wiadomosci,pz5zy4

Opublikowano

A co tu w tym kitu? Odkąd wyszły tesle wiadomo, że elektryczne silniki mają dużo większą moc dostępną od zera, ograniczeniem jest tylko pojemność akumulatora.

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem taka oto sytuacja pod moją pracą.Koles sobie kupił w budynku obok :)

 

 

Screenshot_20180803-172806.jpg

20180803_202121.png

20180803_202147.png

Edytowane przez turdzi

Opublikowano
W dniu 29.07.2018 o 10:01, Langista napisał:

A co tu w tym kitu? Odkąd wyszły tesle wiadomo, że elektryczne silniki mają dużo większą moc dostępną od zera, ograniczeniem jest tylko pojemność akumulatora.

W Tesli już mają pojemność na ponad 500km i do tego w miare szybko się ładują.. do 80% baterii ok. 20-25 min.. i drugie tyle na 100%..

 

5 minut temu, turdzi napisał:

Tymczasem taka oto sytuacja pod moją pracą.Koles sobie kupił w budynku obok :)

 

 

Screenshot_20180803-172806.jpg

Piękny widok :cool1:

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

W Tesli już mają pojemność na ponad 500km i do tego w miare szybko się ładują.. do 80% baterii ok. 20-25 min.. i drugie tyle na 100%..

to tylko teoria, rzeczywistość jest bardziej przygnębiająca 

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

to tylko teoria, rzeczywistość jest bardziej przygnębiająca 

Nie tak bardzo jak się wydaje.. oczywiście wiadome że dużo zależy od wielu czynników jak w autach spalinowych.. noga kierowcy?, używanie klimy, w zime w tesli jest w zasadzie gorzej bo ma specjalną grzałkę żeby temperatura płynu i dużej baterii nie spadła za bardzo.. 

Także wiadome że nie każdy samochód jest taki sam, ale niejeden Model S P100D lub 100D przejedzie w lato około 500 a 450 to minimum :decayed:

Opublikowano
19 minut temu, Adam87 napisał:

Nie tak bardzo jak się wydaje.. oczywiście wiadome że dużo zależy od wielu czynników jak w autach spalinowych.. noga kierowcy?, używanie klimy, w zime w tesli jest w zasadzie gorzej bo ma specjalną grzałkę żeby temperatura płynu i dużej baterii nie spadła za bardzo.. 

Także wiadome że nie każdy samochód jest taki sam, ale niejeden Model S P100D lub 100D przejedzie w lato około 500 a 450 to minimum :decayed:

To ja nie wiem jakim p100d jeździłeś bo realnie 300 kilometrów, 400 jak jedziesz na zasadzie trzymam ciągle 70km/h i wentyluje się oknem bo klima szkodzi. Ale to nie temat o tym. 

 

Turdzi tam u ciebie to widzę wprost zaglebie RS4 b9 się zrobiło ??

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Ogi napisał:

 

Turdzi tam u ciebie to widzę wprost zaglebie RS4 b9 się zrobiło ??

Ano promocje zrobili to sie ludzie rzucili.Zeby było lepiej to za tym białym budynkiem widocznym na 3 zdjęciu parkuje ta: 

 

IMG_6101.JPG

Tak ze na przestrzeni 200m parkują 3 i jeszcze jedna czarna sie kręci po okolicy :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.