Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wysoko auta trzymają ceny w NO ? (podatki? mały rynek?)

Opublikowano

sprawdź ile tam kosztuje nowe auto,zobaczysz,czy faktycznie tak trzymają wartość...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.06.2019 o 13:52, was002 napisał:

tak wysoko auta trzymają ceny w NO ? (podatki? mały rynek?)

Porzadne auta zawsze  trzymaja cane ;) 

Btw cla I podatki , nowe  kosztowalo 720 tys nok.

Edytowane przez turdzi

Opublikowano
  • Autor

Z drugiej strony  patrzac ile kosztuje doposażone RS4 w PL to w NO to jest taniocha :) 

Opublikowano

I tak jest lepiej jak w Dani... 

  

Opublikowano

PS: koles chyba ma cisnienie ze sprzedażą bo cena spada w szybkim tempie ...   

Opublikowano
  • Autor

Ale chyba wysoko zaczynał z tego co pamietam 

Opublikowano

Ja takie inne trochę pytanie mam, widzę że masz kierownice w Alcantarze. Jak to się sprawdza? Nie wyciera się dosyć szybko, jakieś specjalne rękawiczki może do tego? W rs6 po przebiegu 100tys km widziałem to praktycznie jak nowa, znowu w rs3 jakieś 40tys km i bardzo słabo to wyglądało. 

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Ja takie inne trochę pytanie mam, widzę że masz kierownice w Alcantarze. Jak to się sprawdza? Nie wyciera się dosyć szybko, jakieś specjalne rękawiczki może do tego? W rs6 po przebiegu 100tys km widziałem to praktycznie jak nowa, znowu w rs3 jakieś 40tys km i bardzo słabo to wyglądało. 

Pot/wilgoć/mokre dłonie wpływają na to co napisałeś, impregnacja przed i nie będzie tego efektu :P

Opublikowano
9 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ja takie inne trochę pytanie mam, widzę że masz kierownice w Alcantarze. Jak to się sprawdza? Nie wyciera się dosyć szybko, jakieś specjalne rękawiczki może do tego? W rs6 po przebiegu 100tys km widziałem to praktycznie jak nowa, znowu w rs3 jakieś 40tys km i bardzo słabo to wyglądało. 

Widać kierowca RS3 w samochód inwestował a nie w krem do rąk :D .

Opublikowano

U siebie mam od listopada alcantare góra dół,  boki pikowane i zero zużycia, jakieś 10tkm zrobione na niej, bez impregnacji, wysyłałem Ci foto Maciek 

U Turdziego widzę dookoła alcantara także tym bardziej narażona na kontakt z dłońmi :) Masz czymś zaimpregnowane? 

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam alcantary specjalnie nie brałem bo ta kierownicą wygląda OK tylko jak jest nowa.Wzialem zwykle perforowana bo o wiele bardziej praktyczna.

 

Tymczasem robiłem ostatnio update z zakresu co tam w Audi Sport i przyznam szczerze że to V10 w R8 nadal robi robotę.Ten silnik jest niesamowity.

20190625_174937.jpg

20190625_184155.jpg

20190625_184411.jpg

20190625_184129.jpg

20190625_175721.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ile ta A4 miala nalatane zanim sprzedales? Brala olej? Cena dobra jak za takie auto :D

Opublikowano
  • Autor

96K , nie było żadnego problemu z olejem.

Opublikowano
7 godzin temu, turdzi napisał:

96K , nie było żadnego problemu z olejem.

A ogolnie jakies problemy z nia miales?

Opublikowano
  • Autor

Nic tylko serwis i wymiana oleju

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troche tu cisza bo czasu mało ale od czasu do czasu uda się zrobić coś ciekawego i poszerzyć horyzonty motoryzacyjne. Tym razem w łapy wpadło GT3 RS i AMG GTR ?

 

Screenshot_20190813-225228_Gallery.jpg

Screenshot_20190813-225147_Gallery.jpg

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

Super sprawa ?

Opublikowano
  • Autor

Parę fajnych ujęć 

Screenshot_20190814-115448_Gallery.jpg

Screenshot_20190814-115508_Gallery.jpg

Opublikowano

AMG GTR fajniejsze??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.