Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koleg z a3 clubu :D

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na bank kursuje po morągu :wink: Charakterystyczne auto

Opublikowano
  • Autor

jaccov6

po pierwsze: kto ile przebywa na forum to jego prywatna sprawa

po drugie: jeśli uważasz, że zajrzałem na forum tylko dlatego, że napisałeś do mnie PW to :facepalm:

po trzecie: jeśli chcesz prowokować to sorki ale nie na tym forum

po czwarte: nie mam zamiaru wchodzić w twoje gierki

po piąte: nie licz na dalszą dyskusje na ten temat

Edytowane przez Skrzypek

Opublikowano

A kto mowi o gierkach.Jako mod powinienes kontrolowac co dzieje sie na forum a tak to nawet umknelo ci ze zostal poruszony temat o degradacji twojej osoby jako moda.Pozdro i bez urazy

Opublikowano

Na bank kursuje po morągu :wink: Charakterystyczne auto

tak to ja latam po morągu :D

Opublikowano

Nie znam Cie ale auto owszem :grin: Auto rzuca się w oczy. Tak trzymać :wink:

Opublikowano

Mozna, mozna a tu z ol na miejscu ok.30 km i ciezko dupe ruszyc. Na skundlonych nie bo nie.na zlot nie bo poje..ni, na spot nie bo chlalem do 7 rano albo rosol u matki wystygnie..

odbije piłeczke :)

a jak mam jechac jak wracam z melanzu o 7 rano ?? :grin: :grin: :grin: nie ma szans zebym wsiadł za kołko przez całą niedziele :decayed:

jeden woli jechac na spota

drugi poganiac sie wieczorem

trzeci najebac i tyle w temacie

na kuj prowokowc bezsensowne spinki

Edytowane przez Zaleczeq

Opublikowano

Zaleczeq :thumbup1:

​a reszta nie spinać dupska......

Edytowane przez czaja77

Opublikowano

no tak .... najlepiej morda w kubeł .....

Opublikowano

Nie no ludzie nie przesadzajcie... Spotkaliście się, było spoko więc o co chodzi? Ten kto miał na tym spocie być to był a ten kto nie miał to go nie było. Nie był to pierwszy i ostatni spot za pewne więc na kolejny pewnie więcej ludzi się pofatyguje w postaram się ja. W ten weekend miałem robotę przy aucie, dziś skończyłem na całe szczęście tylko porządek z płynem chłodzącym musze jeszcze zrobić i wsio malina. Jutro działanie z wydechem i na kolejnego spota z miłą chęcią wpadnę. ;) Bez hejtów. :)

Opublikowano

ładnie nawet wygląda ta srebrna a4-ka na zdjęciach ;)

Opublikowano

ładnie nawet wygląda ta srebrna a4-ka na zdjęciach ;)

A ja ci tak powiem , ze nie tylko na zdj ładnie wyglada .

Opublikowano

nie wiem dlaczego ale naprawde robi robote skubana

Opublikowano

Jeszcze sporo pier**l kosmetycznych w niej trzeba zrobic, może uda się sprzedać i znalesc cos w quattro

Opublikowano

Ustalcie najlepiej między sobą kto ma moderować pierwszy post. Ja się nie chcę wtrącać. Zróbcie ankietę i będzie wszystko jasne. Nie ma co się niepotrzebnie sprzeczać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ustalcie najlepiej między sobą kto ma moderować pierwszy post. Ja się nie chcę wtrącać. Zróbcie ankietę i będzie wszystko jasne. Nie ma co się niepotrzebnie sprzeczać :wink:

amen :thumbup1:

czekam na zgłoszenia chętnych na PW, następnie po 2-3 tygodniach przygotuje ankietę i wybierzemy demokratycznie moda

Edytowane przez Skrzypek

Opublikowano

i co panowie kleimy cos jeszcze przed sniegami?

Opublikowano

Witam wiem ze to troche nie ten dzial ale moze ktos z kolegow z olsztyna zna kogos kto naprawia webasto w olsztynie lub okolicach (poza Janczarem) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

Opublikowano

Ja jestem za

Bo juz powoli sie przymiezam do zalozenia zimy wiec trzeba cos szybko kminic

Opublikowano

xD ja tez sie juz kupilem wszystko pakietu zima ,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.