Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

no to łysy za***rdalaj do szczytna montowac bixy :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

kafar nadkola ciezki temat u ans :decayed: ale moze jak znasz to pogadaj z tymi wariatami co maja te corrado :decayed: albo pogadaj z jaccov6 on ich zna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Kaffar to kumaty gosc jestes, kupuj samopoziom i wpadam do Ciebie na montaz. A ledy do dziennych tez mam kupione. Generalnie lampy juz uzbrojone. Kwestia podlaczen

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Zalek a Ty wbijaj do kanta na ksw jesli na urodzinach bedzie c**jnia. Ja jeszcze siedze na uczelni ale koncze zaraz, odstawiam fure i ogien do kanta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos chwile,aby obadac mi oponki w olsztynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jutro krece po miescie caly dzien. Jak bede mial chwile to moge rzucic okiem. Daj znac co gdzie i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek c**j z urodzinami :decayed: ale chłopaki wpadli na miasto :decayed: i poszłooooooooo :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianus to twoje brawo gran turismo jest na lemonkowych kołach:grin:dziś takie zestawienie widziałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole się nie wypowiadać:wink:jeszcze naklejki przywal monster:grin:branie na mieście pewne..ale spoko ja wole czerń,biel lub czerwień czereśniowa:wink:

a tym czasem dzieci rosną i prawie nie zauważalnie małe zmiany:wink:

2013-12-12125254_zpsa31d6e98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poleciały.Dostałem zamienniki :wink: lecz jedna mi się trzyma tylko na uchu i na wtyczce.Mam nadzieje że przy hamowaniu aku z sobą nie zabierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poleciały.Dostałem zamienniki :wink: lecz jedna mi się trzyma tylko na uchu i na wtyczce.Mam nadzieje że przy hamowaniu aku z sobą nie zabierze :decayed:

To jest nas dwóch:decayed: moje audi tak samo wygląda,moje lampy doszły we wtorek jak dzwoniłem do niego to mówił że są dwie paczki może Twoje lampy:grin: Mi auto na razie mi nie potrzebne jestem na urlopie tacierzyskim,żony autem ganiam całe 1,9 Sdi:facepalm:

scck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czaję się na te fotele miałby ktoś czas podjechać to oglądnąć może ktoś zna sprzedawcę...

Audi A4 8k B8 skora S-LINE fotele tapicerka (3800498560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 21:10 ----------

I jak tam nikt nic nie wie na temat gościa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie jakies zdj lamp zrobionych przez gwertego jestem ciekawy jak reza lampy do b6. Ozdr i WESOLYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie jakies zdj lamp zrobionych przez gwertego jestem ciekawy jak reza lampy do b6. Ozdr i WESOLYCH

Jeśli chodzi o mnie nie polecam tej przeróbki wpakowałem się w same koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie jakies zdj lamp zrobionych przez gwertego jestem ciekawy jak reza lampy do b6. Ozdr i WESOLYCH

Jeśli chodzi o mnie nie polecam tej przeróbki wpakowałem się w same koszta.

a co sie stalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...