Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

tak Karol masz racej isf potrafi odejsc tylko w tym wyscigu chodziło o co innego:) bo znam chłopaka od corka i pamietam jak w kwietniu wkładał silnik i mowil ze jego marznie to stanac na kresce z isfem :) bo jakies tam zaszłosci ma z włascicielem isfa :cool1: i w 3cim przejezdzie staneli na kresce i wiadomo kto ma szybsza fure :naughty:

btw z tego co wiem to jak testowali tego corka to 6ke zapinali przy 240 :):wink4: takze nie jest zle :gwizdanie: silnik R36 daje rade :):decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to my loza szyderców :wink4::decayed::naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 09:49_________________________________________________http://www.44tuning.pl/masz-samochod-bmw-z-silnikiem-20-d-204-km-czy-30-d-306-km ahahaa a smiali sie z audi :polew: :polew: a Bi em Dablju tez fake upy robi :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 10:07_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka koledzy -kamerkę juz mam a moze któryś z was ma nawigację kopsnąć na tydzień? czekam na info jak coś dziś do nocy jutro wypad i mnie nie maa do środy pozdro :naughty:

:hi:arek jak chcesz to mam navi ale w telefonie nokia e72 tylko ze obsługuje ere i jak co to musze miec tel zastepczy jak co to dzwon 608372006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

siema śpiochy, cisza tu niesamowita. Człowiek nie dostępu do kompa przez parę dni, a tu nic się nie zmienia :>

jakie plany na weekend?

U mnie dziś grill na wsi z rodzinką, jutro domek i trochę grubszy grill, a w niedzielę leczymy się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja jutro w plenerze pogrilluję,

tylko ta pogoda coś nie ten teges :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yO! ekyypa!

ja wlasnie zaraz uderzam gdzies w miasto na pare piwek, jutro caly dzien z ukochana, a w niedziele jesli pogoda pozwoli lece do Ostróda na narty wodne :kox:

oo f*ck, jutro inscenizacja bitwy pod grunwaldem, moze w koncu sie wybiore :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopy!!

uwaga uwaga, ja, czyli ten co od wódy ucieka niczym diabel od święconej wody, znalazłem swój trunek, który mogę pić :kox:

mianowicie: złota gorzka miętowa/żołądkowa gorzka miętowa + sprite + lód

wchodzi jak miodzio:D

wybombiłem tego nie mało w nocy, plus pare piwek i czuję się jak młody bóg :decayed:

a grunwald mi nie ucieknie, za rok pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ja widzę żołądkowa to już mi się oranżada z komunii odbija :sick3: kiedyś się przepiłem żołądkową i od tamtej pory nie ruszam tego trunku :no: za to ostatnio mi się wkręciła woda z Ginem :naughty::decayed: ale najbielszy jest red bull z woda :decayed: ostatnio wypiłem 6 na imprezie i zanim sie obejrzałem zamykali juz klub :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yO!

jak weekend minal?

u mnie wczoraj, tzn dzis w nocy znowu rządziła żołądkowa gorzka miętowa ze spritem, a poludnie narty w Ostródzie i pomogłem kumplowi na działce 15 taczek ziemi przerzucić :)

lajcik sprajcik

powiedzcie, jakie grożą konsekwencje za nie wpuszczenie i nie otworzenie drzwi dla pukających w środku nocy policjantów?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arko Ci powie na bank :decayed: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:35_________________________________________________Mareczku masz moze w swoim lombardzie do opylenia Nokie E52 ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...