Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SZARPIE JAK JEST ZIMNY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moje auto zaczęło szarpać na zimnym silniku po nocy stania czuć to podczas przyspieszania na vagu brak błędów kable ngk nowe świece ngk 3 iskrowe na swiecach 7 tys km  cewka zmieniana na Boscha  przepustnica oczyszczona auto ma gaz sonda tez zmieniana na Boscha  spalanie gazu 10-11 litrów 

Edytowane przez Wojtass2828
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakich obrotach szarpie? Próbowałeś przy większych obrotach? Czy szarpie tylko przy puszczaniu sprzęgła czy przy normalnej jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy ruszaniu? Możliwe, że przepustnica Ci sie przycina. To, że jest wyczyszczona nie oznacza, że jest sprawna. Posprawdzaj tez wszystkie wężyki od podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się dzieje tylko na gazie to czeka Cię porządna regulacja gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś widocznie na benzynie się dzieje, świece, kable, cewka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy po nocy na listwie wtryskowej LPG jest ciśnienie-poluzuj wąż przy listwie i jeśli nic nie poleci to listwa może puszczać gaz do kolektora i chodzi rano na PB+LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2018 o 19:28, sitar napisał:

Sprawdź czy po nocy na listwie wtryskowej LPG jest ciśnienie-poluzuj wąż przy listwie i jeśli nic nie poleci to listwa może puszczać gaz do kolektora i chodzi rano na PB+LPG

Kolego rano w przewodzie od gazu przed wtryskami brak cisnienia . Wtryski do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już nalatane trochę na listwie to pewnie tak...Dla sprawdzenia po zgaszeniu autka  poluzuj delikatnie wąż przy listwie lpg lub filtrze od gazu tak żeby zeszło ciśnienie  gazu i po nocce  odpalając zimnego zobacz co się będzie działo. Autko po odpaleniu zostaw na pb na 1- 2 dni dla porównania . Nie wiem co masz za gaz ale w mojej B5 miałem wtryski valtec-koszt 120zł za listwe wtryskowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...