Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
to nawet nie problem , problem w tym ze wszystko co nas interesuje schodzi jak cieple buleczki , a zeby kupic cos fajnego trzeba wywalic czasem i ponad pol melona over takst :facepalm: dlatego ze jest masa mlodych rodzin z dzieckiem ktore szukaja dokladnie tego samego co my :wallbash:
No jak sie mieszka w jednym z najdrozszych miast swiata to nie to tamto. :naughty:Na moj dom np bylo ze 20 osob zainteresowanych. Cene przebijalo 10 osob a na koniec ja z jedena parka. Przygarnalem w koncu tez za jakos ponad 500tys niz bylo wczesniej. Tak to jest, take it or leave it.Wiesz no ostatnio domy w Norwegii to jak inwestycja w RS2 :banan:Zalatw sobie "dobre" papiery z banku i mocna glowe do norkow :DI zebys nie mial takich przejsc jak ja z reklamacja wad ukrytych. 2 lata walczylem a adwokat zebral pewnie na ladna B7.Myslicie nad wykupieniem ubezpieczenia na kupno domu?
Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:
Bac sie nie ma czego tylko wszystko z glowa.. Temat rzeka wiec nie wiem ile chcesz czasu poswiecic, co za polerka, jaki efekt chcesz osiagnac i na jakich produktach bedziesz pracowal.Polysk to mozna zrobic raz dwa.. Pozniej to czas czas, produkty i czas. No i duzo zalezy od tego co tam chcesz polerowac :)
Opublikowano

może się wtrącę do tematu ale koledze można zaproponować zakup dwrzwii ew. maski w podobnym kolorze i niech ćwiczy z polerką, ja byłem bardziej odważny i poszedłem prosto na lakier z Makitą którą mi polecłeś, krzwydy lakierowi nie zrobiłem a momentami byłem w szoku co UC albo Menzerna może zrobić z lakierem :)

kiedy robisz foto story z oficjalnego otwarcia Makki's Car Spa?

Opublikowano
No jak sie mieszka w jednym z najdrozszych miast swiata to nie to tamto. :naughty:Na moj dom np bylo ze 20 osob zainteresowanych. Cene przebijalo 10 osob a na koniec ja z jedena parka. Przygarnalem w koncu tez za jakos ponad 500tys niz bylo wczesniej. Tak to jest, take it or leave it.Wiesz no ostatnio domy w Norwegii to jak inwestycja w RS2 :banan:Zalatw sobie "dobre" papiery z banku i mocna glowe do norkow :DI zebys nie mial takich przejsc jak ja z reklamacja wad ukrytych. 2 lata walczylem a adwokat zebral pewnie na ladna B7.Myslicie nad wykupieniem ubezpieczenia na kupno domu?

daj spokoj , paranoja trzeba z nieziemskiej kasy tutaj wyskoczyc jak nie chesz mieszkac z ciapatymi a i tak kupisz cos na wypiz*owie , w przeciwnym razie trzeba miec 7-10 baniek :fool:

gdzie wykupujesz takie ubezpieczenie , w banku przy kredycie , czy jako czesc ubezpieczenia nieruchomosci ?To jest tylko na dom czy , moze byc tez szeregowka lub blizniak ?

Opublikowano
Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:
Bac sie nie ma czego tylko wszystko z glowa.. Temat rzeka wiec nie wiem ile chcesz czasu poswiecic, co za polerka, jaki efekt chcesz osiagnac i na jakich produktach bedziesz pracowal.Polysk to mozna zrobic raz dwa.. Pozniej to czas czas, produkty i czas. No i duzo zalezy od tego co tam chcesz polerowac :)

Co to za polerka to sie dowiem.Kosmetyki kupie takie jakie polecicie:naughty:

Chce przepolerowac cala auto z mikro rys od mycia itp.

I chcialbym uzyskac efekt mokrego lakieru.Pozniej oczywiscie wosk.

Moge pocwiczyc na starych drzwiach kumpla.Lakier prawie taki sam jak moj.

Opublikowano

100 lat _Makki_:drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Najlepszego!! :)

Opublikowano

Przyłączam się do życzeń :drinks:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

Makk 100 albo i dwie :drinks:

Opublikowano

Sto lat

Opublikowano

Najlepszego Makki:drinks:

Opublikowano

pomysl_na_udane_urodziny

Najlepszego :wink:

Opublikowano

100 lat ;)

Opublikowano

100 lat Macieju

Opublikowano

wszystkiego dobrego

Opublikowano

100 Lat i żeby polerka się zawsze kręciła :ad:

Opublikowano

Najlepszego :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.