Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to nawet nie problem , problem w tym ze wszystko co nas interesuje schodzi jak cieple buleczki , a zeby kupic cos fajnego trzeba wywalic czasem i ponad pol melona over takst :facepalm: dlatego ze jest masa mlodych rodzin z dzieckiem ktore szukaja dokladnie tego samego co my :wallbash:
No jak sie mieszka w jednym z najdrozszych miast swiata to nie to tamto. :naughty:Na moj dom np bylo ze 20 osob zainteresowanych. Cene przebijalo 10 osob a na koniec ja z jedena parka. Przygarnalem w koncu tez za jakos ponad 500tys niz bylo wczesniej. Tak to jest, take it or leave it.Wiesz no ostatnio domy w Norwegii to jak inwestycja w RS2 :banan:Zalatw sobie "dobre" papiery z banku i mocna glowe do norkow :DI zebys nie mial takich przejsc jak ja z reklamacja wad ukrytych. 2 lata walczylem a adwokat zebral pewnie na ladna B7.Myslicie nad wykupieniem ubezpieczenia na kupno domu?
Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:
Bac sie nie ma czego tylko wszystko z glowa.. Temat rzeka wiec nie wiem ile chcesz czasu poswiecic, co za polerka, jaki efekt chcesz osiagnac i na jakich produktach bedziesz pracowal.Polysk to mozna zrobic raz dwa.. Pozniej to czas czas, produkty i czas. No i duzo zalezy od tego co tam chcesz polerowac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się wtrącę do tematu ale koledze można zaproponować zakup dwrzwii ew. maski w podobnym kolorze i niech ćwiczy z polerką, ja byłem bardziej odważny i poszedłem prosto na lakier z Makitą którą mi polecłeś, krzwydy lakierowi nie zrobiłem a momentami byłem w szoku co UC albo Menzerna może zrobić z lakierem :)

kiedy robisz foto story z oficjalnego otwarcia Makki's Car Spa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie mieszka w jednym z najdrozszych miast swiata to nie to tamto. :naughty:Na moj dom np bylo ze 20 osob zainteresowanych. Cene przebijalo 10 osob a na koniec ja z jedena parka. Przygarnalem w koncu tez za jakos ponad 500tys niz bylo wczesniej. Tak to jest, take it or leave it.Wiesz no ostatnio domy w Norwegii to jak inwestycja w RS2 :banan:Zalatw sobie "dobre" papiery z banku i mocna glowe do norkow :DI zebys nie mial takich przejsc jak ja z reklamacja wad ukrytych. 2 lata walczylem a adwokat zebral pewnie na ladna B7.Myslicie nad wykupieniem ubezpieczenia na kupno domu?

daj spokoj , paranoja trzeba z nieziemskiej kasy tutaj wyskoczyc jak nie chesz mieszkac z ciapatymi a i tak kupisz cos na wypiz*owie , w przeciwnym razie trzeba miec 7-10 baniek :fool:

gdzie wykupujesz takie ubezpieczenie , w banku przy kredycie , czy jako czesc ubezpieczenia nieruchomosci ?To jest tylko na dom czy , moze byc tez szeregowka lub blizniak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki mam dojscie do polerki,ale szczerze powiem,ze boje sie uzyc na moim czarnym lakierze.Moze jakies instrukcje?:kox:
Bac sie nie ma czego tylko wszystko z glowa.. Temat rzeka wiec nie wiem ile chcesz czasu poswiecic, co za polerka, jaki efekt chcesz osiagnac i na jakich produktach bedziesz pracowal.Polysk to mozna zrobic raz dwa.. Pozniej to czas czas, produkty i czas. No i duzo zalezy od tego co tam chcesz polerowac :)

Co to za polerka to sie dowiem.Kosmetyki kupie takie jakie polecicie:naughty:

Chce przepolerowac cala auto z mikro rys od mycia itp.

I chcialbym uzyskac efekt mokrego lakieru.Pozniej oczywiscie wosk.

Moge pocwiczyc na starych drzwiach kumpla.Lakier prawie taki sam jak moj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 Lat i żeby polerka się zawsze kręciła :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...