Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzies blizej oslo ta robota czy dalej na podobnym koncu swiata jak teraz mieszkasz?

Robota w roznych miejscach Norwegii. Rafinerie albo platformy.

Bergen/Stord to nie koniec swiata!! :)

Mieszkalem juz w Trondheim i Molde. To jeszcze 500km na polnoc od Bergen, tam juz zawiewa koncem.

Kiedys pracowalem przez 1,5 roku w Hammerfest. To juz jest koniec swiata! O w morde nigdy wiecej.. Jak przyjezdzalem do domu to cieszylem sie na widok ludzi i drzew! :)

16c93dd9b9ebc5da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a gdzies blizej oslo ta robota czy dalej na podobnym koncu swiata jak teraz mieszkasz?

Robota w roznych miejscach Norwegii. Rafinerie albo platformy.

Bergen/Stord to nie koniec swiata!! :)

Mieszkalem juz w Trondheim i Molde. To jeszcze 500km na polnoc od Bergen, tam juz zawiewa koncem.

Kiedys pracowalem przez 1,5 roku w Hammerfest. To juz jest koniec swiata! O w morde nigdy wiecej.. Jak przyjezdzalem do domu to cieszylem sie na widok ludzi i drzew! :)

16c93dd9b9ebc5da.jpg

Ale wypiz*owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzies blizej oslo ta robota czy dalej na podobnym koncu swiata jak teraz mieszkasz?

Robota w roznych miejscach Norwegii. Rafinerie albo platformy.

Bergen/Stord to nie koniec swiata!! :)

Mieszkalem juz w Trondheim i Molde. To jeszcze 500km na polnoc od Bergen, tam juz zawiewa koncem.

Kiedys pracowalem przez 1,5 roku w Hammerfest. To juz jest koniec swiata! O w morde nigdy wiecej.. Jak przyjezdzalem do domu to cieszylem sie na widok ludzi i drzew! :)

16c93dd9b9ebc5da.jpg

mowilem o koncu swiata bo cos mi sie ubzduralo ze mieszkasz w TROMSO a to bardzo daleko,dlatego rozkminialem jak pisales ze czesto jestes w PL nawet na zakupach,wiec mysle jak mu sie chce taka trase zapierdz....autem do PL z takiego wygwizdowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

Dzisiejsze mody:)

Rozumiem że chodzi o uruchomienie Lap timer'a tak ? To tylko kwestia kodowania czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

Dzisiejsze mody:)

Rozumiem że chodzi o uruchomienie Lap timer'a tak ? To tylko kwestia kodowania czy jak ?

Tak kodowanie VAGiem:

Enabling Gauge Test/Needle Sweep

This will sweep the gauge needles through their full range automatically when you start the engine.

[select]

[17 - Instruments]

[Coding - 07]

[Long Coding Helper]

Click on each of the Byte numbers in step 3) and you'll see the selectable options below.

Check the box for "Gauge Test/Needle Sweep active"

Enabling Lap Timer

[select]

[17 - Instruments]

[Coding - 07]

[Long Coding Helper]

Click on each of the Byte numbers in step 3) and you'll see the selectable options below.

Check the box for "Lap Timer active"

Jeszcze mozna cos takiego zrobic. To tez mam zakodowane w mojej A4.

Adjust LED Brightness

This will allow you to change the intensity of the LED's when your headlights are on. By default the LED's are only 8-9% or brightness.

[09 – Cent. Elect.]

[security Access - 16] (enter security code. One of the default codes is- 20113)

[Adaptation - 10] -> Channel 3

Enter new value for LED brightness i.e. "100" If you want LED's at 100%.

Values bellow 5 turns the LED's off and generates an error code and warning in DIS .

Keep LED's at Full Brightness with Parking Lights

This will stop the LED's from dimming when the parking lights are turned on.

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 3: Bit 2 - Change 0 to 1

Emergency Brake Flashing Lights

Hidden menu in MMI high:

STG 07 - Control Head

STG Adaptation -> Channel 8

change 0 to 1

STG 46 - Comfort System

STG Coding -> Long Coding Helper -> Byte 8

Bit 0 – Emergency Brake Flashing via Turn Lights active (1 = active)

Bit 1 – Emergency Brake Flashing via Brake Lights active (1 = active)

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:44_________________________________________________Odpowiednia wysokosci :)

0a081becf87219eb.jpg

ec68ad9706599437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias ala "zakupy w Polsce mojej zony i autko zapakowane po dach" :)

Na przyszly sezon bedzie KW Inox 3.

Turdzi: Fjordline, Hirtshals-Stavanger

Ostatni przejazd, 910km, srednia 129km/h i 8,1l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynąłem tym promem w 2 strony - męcząca podróż bez kajuty no i ceny na pokładzie :thumbdown: nie mówiąc o cenach sms i połączeń :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ale Stavanger ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynąłem tym promem w 2 strony - męcząca podróż bez kajuty no i ceny na pokładzie :thumbdown: nie mówiąc o cenach sms i połączeń :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ale Stavanger ładne :)

No wiem! Nie dales znac wczesniej a mozna by bylo cos wypic na norweskiej ziemi :)

Hehe, tym promem, bez kajuty plywaja tylko zule :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias ala "zakupy w Polsce mojej zony i autko zapakowane po dach" :)

Na przyszly sezon bedzie KW Inox 3.

Turdzi: Fjordline, Hirtshals-Stavanger

Ostatni przejazd, 910km, srednia 129km/h i 8,1l :)

he he standard :wallbash:, ja jak jade sam to mam jedna torbe a jak zona to autowyglada jak twoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16c93dd9b9ebc5da.jpg

Niedaleko od Ciebie bo do Florø właśnie wczoraj wysyłaliśmy meble na statek :wink4: Podobno zimę już tam macie, że hu hu :decayed:

Ehh tam zima, popruszylo ze 2 dni i "zima zaskoczyla drogowcow"..

Dalej smigam na letnich bo jak narazie tylko leje.. Dzisiaj nawoskowalem zimowki (felgi) i jakos w weekend bede przekladal :([br]Dopisany: 27 Październik 2010, 19:54_________________________________________________

he he standard :wallbash:, ja jak jade sam to mam jedna torbe a jak zona to autowyglada jak twoje :decayed:

No ba, u mnie to samo.. Za kazdym razem mowie ze nie bedziemy wracac do Norwegii jak rumuny.. Ale w dniu wyjazdu, jeszcze Selgros, tu tam, tu tam i nagle robi sie tyle ze nie wiadomo jak to zapakowac..

Ale bywaly bardziej hardcorowe wypady na zakupy, np:)

c9c16ad3434f7aa0.jpg

albo

ee13dce92d4b595a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no a co się dziwicie? Jak w Norwegii żarcie wymięka w porównaniu z naszym? Wygląda się może jak Rumuni ale za to jaka wyżerka i w ogóle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no a co się dziwicie? Jak w Norwegii żarcie wymięka w porównaniu z naszym? Wygląda się może jak Rumuni ale za to jaka wyżerka i w ogóle :P

Racja :D[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:52_________________________________________________Powiekszylem ostatnio kolekcje kosmetykow..

d5690f818e6fe186.jpg

2 x DURAGLOSS CAR WASH CONCENTRATE 901

b231619dcec79777med.jpg

2 x CHEMICAL GUYS MIRACLE DRYER 63 X 91 CM

edb68aafbaf4e454med.jpg

8e66de95367e0b17med.jpg

2 x MEGUIARS MICROFIBER WASH MITT

65ecf791efcde63fmed.jpg

Zestaw do kurzu :)

0ac23dc99951b9acmed.jpg

I fartuch CHEMICAL GUYS MICROFIBER APRON

69c0f7bce76b0088med.jpg

W sobote i niedziele bedzie przygotowanie lakieru do sezonu zimowego :)

2 warstwy Autoglym Super Resin Polish, pozniej 2 warstwy Autoglym Extra Gloss Protection a na koniec 1-2 warstwy Autoglym HD Wax..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Auto Glym'a jestem zadowolony szczególnie z interior shampoo :good: i tyre shine :good: do lakieru Meguiars a flegi Rim Wax od Smart Wax'a, chyba najlepszy produkt do zabezpieczenia felg i chromów

niezła kasa poszła na te kosmetyki ale warto bo to nie marketowe g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ - ja myślałem, że nająłeś tego koksa do szlifowania audi :naughty: a tu zestawik sobie sprawił.... :polew:

:good:

Ostatnie zdjecia przed sezonem zimowym :(

No nareszczie udalo sie zrobic jakies porzadne zdjecia tak zeby czarne fele byly widoczne..

Teraz juz tylko sol, chlapa i sniegi :( Snieg akurat nie jest taki zly byle by bialo bylo CALY czas :)

7487616b8200afe3.jpg

64026ca831452892.jpg

bc164bebb446c667.jpg

d87e1a1822c393cd.jpg

70822a03f53ff971.jpg

d6e8cb9f6667b4dc.jpg

702b119b49f07bb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...