Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

ten ostatni grafit :kox: coraz bardziej widzi mi się wzór RS6 II tyle że w b8 musi mieć 20" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jeśli polerowany rant nie jest w twoim guście to rozumiem i już nie proponuje.

Namawiam cię jednak do tych czarnych felg prysnąć zaciski w kolor karoserii. Myśle, że wtedy ta felga będzie lepiej wyeksponowana jak pomiędzy ramionami będzie biały zacisk widać. Wydaje mi się, że będzie wtedy wyraźniej widać kształt felgi. No chyba, żę już będzie PIMP MY RIDE zalatywać. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna fela z polerownym rancikiem jest :good: fakt faktem że w Norwegii jest to oklepane ale efekt moim zdaniem najfajniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki kiedys cos tu pisales o belkach na reling Whispbar.Masz juz te belki , jak one wygladaja do B8 faktycznie sa takie plaskie i nisko leza.Bede chcial pewnie boxa zapodac , a jak bede w PL to bym sobie te beleczki kupil.Masz jakies fotki jak to wyglada ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 18:02_________________________________________________BTW kiedy pisales cos ze myslisz o RS2 , no to chyba pojawilo sie auto dla ciebie

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=28019901

:cool1:

w sumie to sam bym sobie kupil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli polerowany rant nie jest w twoim guście to rozumiem i już nie proponuje.

Namawiam cię jednak do tych czarnych felg prysnąć zaciski w kolor karoserii. Myśle, że wtedy ta felga będzie lepiej wyeksponowana jak pomiędzy ramionami będzie biały zacisk widać. Wydaje mi się, że będzie wtedy wyraźniej widać kształt felgi. No chyba, żę już będzie PIMP MY RIDE zalatywać. :mysli:

Polerowany rant jest ok, ale nie do bialego z czarnym pakietem :)

A zaciski na bialo, hmm jakos tego nie widze za bardzo..[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:28_________________________________________________

Maybach

białe z Bentleya też pasują do białego avanta

takie tym bardziej - w każdym kolorze

Felgi sa calkiem OK ale kurde airride na B8 wedlug mnie :sick3:

Nie jestem zwolennikiem schowanej felgi pod nadkole..

Co oni maja z tym w belgii, kurcze jakis sport narodowy sie z tego tam zrobil. Gdzie nie widze airride to belgia..[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________

Czarna fela z polerownym rancikiem jest :good: fakt faktem że w Norwegii jest to oklepane ale efekt moim zdaniem najfajniejszy :)

Alo Michal. OT: Gdzie w norkowni jestes?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:32_________________________________________________

Makki kiedys cos tu pisales o belkach na reling Whispbar.Masz juz te belki , jak one wygladaja do B8 faktycznie sa takie plaskie i nisko leza.Bede chcial pewnie boxa zapodac , a jak bede w PL to bym sobie te beleczki kupil.Masz jakies fotki jak to wyglada ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 18:02_________________________________________________BTW kiedy pisales cos ze myslisz o RS2 , no to chyba pojawilo sie auto dla ciebie

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=28019901

:cool1:

w sumie to sam bym sobie kupil :)

Whispbar jest za niski do dedykowanej trumny Skiguard do B8. To po 1. A po 2 nie moglem nigdzie znalesc wersji czarnej bo Whispbar w alu mi nie pasuje.

Do mojego Skiguarda mam belki Mont Blanc. Moze troche old school ale przynajmniej sa czarne i opuszczaja trumne prawie na sam dach :) Jest tak nisko ze nie ma mowy zeby wlozyc nawet rekawice do mycia miedzy dach a bagaznik.

Odnosnie RS2 to ten jest super. 100% orginal i maly przebieg. Auto kolekcjonerskie! Opisywane na norkowym forum. Ale wlasciciel jest z deko optymista bo cena zaporowa..

Mam na oku RS2 pod Bergen. Wlasciciel nie za bardzo wie czym jezdzi, 100% orginal i fotele tylne po przerejstrowaniu z varebila sa jak nowe. Bylem ogladac i jezdzilem. Lakier jest zaniedbany, w srodku syf ale przeglady w ASO robione, pelna dokumentacja i cena jak narazie prawie polowa tego co w/w.

Narazie to czekam na info odnosnie pracy po nowym roku. Mamy okolo 2 lat prefabrykacji w PL i staram sie wbic do tego projektu. A jak to wyjdzie to plany odnosnie auta zabawki zastana przelozone na pozniej. Jezeli dojdzie do tymczasowej przeprowadzki do PL to przeciez nie moge jezdzic 2.0TDI :naughty:

BTW: Z ledami tylnymi zaczal sie cyrk. Choinka w lewej lampie zewnetrznej. A do Krakowa daleko :( Dolina na cale swieta, hehe.

Za tydzien przeglad 60tys km w ASO. Szkoda ze nie moge tego zrobic w PL bo dokladnie to samo robia na 60tys km a roznica w cenie to okolo 1400PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktoś rozpisywał jaka felga jakie ET i jaka opona wchodzi na nasze Audi... kurde widziałem tyle razy a jak chce znaleźć to uj... :wallbash:

Aaaaa, juz kumam. Tak z kolega robilismy przymiarki i obliczenia na B8:)

Prosze Cie bardzo:

"Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony:

8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35.

9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20

9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET

Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!)

Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line.

Opcje hardcorowe:

Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line!

Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku.

Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy wchodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie.

Przy glebie wiekszej niz S-Line:

Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20

Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20

Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20

Hardcore na maxa na tyl to 11x20 ET45 z 285/25R20.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to moja tesciowa okreslila, w te swieta grzeszylem bo robilem porzadki :tongue4: Ale mam to gdzies :)

Porzadki m.in w kosmetykach samochodowych a oczywiscie (przy okazji :gwizdanie:) trzeba bylo porzadek w Audi tez zrobic.. Odkurzanie i mycie zajelo mi tylko 5h :wallbash:

Dzisiaj zauwazylem ze drzewko u sasiada zaczelo pylic :wallbash::shocked: Trzeba sie bedzie barykadowac w garazu przez jakis czas :)

Troche zapasow i probek sie pokonczylo wiec i nowe zamowienie na zabawki poszlo. Tym razem cos takiego:

303 Fabric Guard 59ml

Chemical Guys Waps Applicator

Chemical Guys Maxi Suds II

Chemical Guys Window Clean

Chemical Guys New Look Trim Gel

Chemical Guys Metal Shine

Chemical Guys Wheel Guard

Fluffy Dryer 90x60cm X2

Monster Shine - aplikator gabkowy X5

DOL Pad polerski bialy 150mm

DOL Pad polerski czarny 150mm

DOL Pad polerski pomaranczowy 150mm

Prickbort MAC124 5L

Swissvax Waschpudel

Swissvax Pneu Matt 250 ml

Swissvax Cleaner Fluid 250 ml

Swissvax Autobahn 50 ml

Swissvax Glacier 200 ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde..pylące drzewa... mam teraz ten problem... delikatny zielony nalot... ciekawe czy jest jakiś środek do tego aby to nei przywierało ...albo żeby bez mycia całego auta można by było łatwo usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze felga RS6 II robi sie troche za popularna :decayed:

Rozmyslam o czyms takim w 20". Orginal BBS CH-R Black :naughty:

ch-r_black.jpg

Moze jutro bede wiedzial cos wiecej od dystrybutora BBSow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze felga RS6 II robi sie troche za popularna :decayed:

Rozmyslam o czyms takim w 20". Orginal BBS CH-R Black :naughty:

ch-r_black.jpg

Moze jutro bede wiedzial cos wiecej od dystrybutora BBSow :)

:kox::good: dobry wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...