Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

To nie chodzi o różnice, ogólnie moim zdaniem q7 w tej budzie jest paskudne, sorry wielki klocek i tyle, natomiast zmiana z allroada byłaby raczej niekorzystna finansowo w utrzymaniu :grin:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i szanuję Twoje zdanie, moje jest zupełnie inne.

Dla mnie Tuareg to bezkształtny kloc, podobnie jak inne modele VW. Nie przedstawia ona dla mnie żadnej wartości. Wolałbym jeździć skodą niż VW co też i czynię. Jeśli to możliwe to nie chce tutaj rozmawiać o innych markach niż Audi i na tym można zakończyć dyskusję. :)

Gdyby ktoś jeszcze nie doczytał to NIE PLANUJE ZAMIANY ALLROADA NA SUV. :)

Jedyne wyjście to zamienić go na 2 inne auta.... 

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Touareg ci się nie podoba a to paskudne Q7 już tak??? heheh, jeśli nie lubisz wkładać worka kasy w auto to daruj sobie Q7

Faktycznie jak nie lubisz wkładać w auto worka kasy, nie kupuj Q7 kup sobie praktycznie bliźniaczego Turka :facepalm:. Turek ma te same problemy z pneumatyką co Q7, te same problemy z szybkim zużywaniem hamulców co Q7 itd. Kwestie wyglądu to już prywatne preferencje kupującego, ale oba auta to wielkie klocki.

 

Łukasz mam auto dla ciebie :banan:, wiem że zawsze chciałeś sedana. Do odbioru w lipcu :)

WhatsApp Image 2019-03-08 at 21.00.44.jpeg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Touareg ci się nie podoba a to paskudne Q7 już tak??? heheh, jeśli nie lubisz wkładać worka kasy w auto to daruj sobie Q7

Dev pisał o tiguanie. Touareg to coś innego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gibons napisał:

Dev pisał o tiguanie. Touareg to coś innego. 

 

Przeczytaj wszystko potem komentuj, poza tym nie widzę nigdzie w moim poście odniesienia do postu Dev-a, który zresztą o Turku również pisał, do tiguana nawet się nie będę odnosił, bo to możesz co najwyżej porównywać do Fiata 500x, czyli dużego wózka na zakupy, a nie do Q7 czy Turka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maciek.Z napisał:

Przeczytaj wszystko potem komentuj, poza tym nie widzę nigdzie w moim poście odniesienia do postu Dev-a, który zresztą o Turku również pisał, do tiguana nawet się nie będę odnosił, bo to możesz co najwyżej porównywać do Fiata 500x, czyli dużego wózka na zakupy, a nie do Q7 czy Turka.

Może najpierw zobaczysz czyj post zacytowałem a potem będziesz zwracał mi uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Turek! Kończ Pan ten mecz :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gibons napisał:

Może najpierw zobaczysz czyj post zacytowałem a potem będziesz zwracał mi uwagę ?

Fakt sypie głowę popiołem, jedziesz nie pisz ?, co nie zmienia faktu że to Dev wprowadził temat Turka do dyskusji, kwestia Tiguana wyszła później, a kolega Marcin pociągnął temat Turka. 

Edytowane przez Maciek.Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie tiguana do fiata 500x jest mocno słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sprzedawać auto bo była okazja kupić ciekawe nowsze, ale potem przedłużała się rekonwalescencja syna po operacji i nie było mi w głowie zamieszanie. Tamto auto się sprzedało, ale ponieważ sytuacja w rodzinie się unormowała, a chyba też mam coś nowego na oku to znowu zacząłem myśleć o zmianie.

Pomyśleć, że dopiero co wywaliłem kupę siana na OC i AC oraz na detailing o małym stage 1 też nie wspomnę ...

Taka mała sesja zrobiona przy okazji wizyty na lodach.

 

AudiA4Allroad_13.jpgAudiA4Allroad_14.jpgAudiA4Allroad_16.jpgAudiA4Allroad_17.jpgAudiA4Allroad_18.jpgAudiA4Allroad_19.jpgAudiA4Allroad_28.jpgAudiA4Allroad_27.jpgAudiA4Allroad_26.jpgAudiA4Allroad_21.jpgAudiA4Allroad_20.jpg

 

AudiA4Allroad_31.jpgAudiA4Allroad_32.jpg

AudiA4Allroad_22.jpg

AudiA4Allroad_24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy z błotników zmieniałeś na EU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, ja nic nie robiłem. Tak jak kupiłem tak jeżdżę.

 

Auto oficjalnie już na otomoto. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plany ?

Ja dzisiaj "załatwiłem" sprzęgło  w eSie :facepalm:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wampir napisał:

Auto oficjalnie już na otomoto. :)

 

Co następnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, to jak sprzęgło poszło tzn że moc jest i były emocje ;)

 

 

Korton555, nie chce póki co mówić żeby nie zapeszać jak poprzednio. Trafic fajne auto nie jest łatwo. Głupota jest też sprzedawać swoje na siłę bez powodu tym bardziej że to naprawdę fajny allroad. 

Jak się uda sprzedać i tamto jeszcze będzie aktualne to obiecuje że od razu wrzucę info i foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wampir napisał:

Dev, to jak sprzęgło poszło tzn że moc jest i były emocje ;)

Hamulce też już w piz....du :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

Hamulce seria czy juz po upgradzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wampir napisał:

:D:D:D

Hamulce seria czy juz po upgradzie?

Seria, od 3 miesięcy leżą ori 380tki na przód i 356mm na tył ale mam straszne obrzydzenie do roboty przy własnym aucie :facepalm: koła 19" też są z nowymi oponami ale kto by się tam pierdolami przejmował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne no i trochę młodsze od mojego tylko mi osobiście środek nie pasuje. Wolę ciemniejsze kolory ale to sprawa gustu. Ale auto super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...