Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, kamil-vag napisał:

Kolor FIS to jest rzecz, którą każde A4 powinno mieć fabrycznie :P

Nie męczy oczu, nie zanikają pixele ;)

To teraz by pasowało do tego środka jakieś fajne siedzonka z S-line wyrwać ^^

Fotele są już zmienione z placków na kubełki materiałowe

@kaju już mi nie poddawaj pomysłów ?

Swoją drogą ten colourMFA dobrze wyjrzy ?

Opublikowano
26 minut temu, kaju napisał:

Auto forumowe to ma. Ja jakbym miał mono, na pewno poszedłbym w to szybciej niż kolor FIS +vfiz - mniejsze koszta :)

 

 

https://youtu.be/PxY91PNJ3gE

@kaju a o co dokładnie chodzi bo niewiem???

Ten link nie otwiera się u mnie...

Opublikowano
37 minut temu, kaju napisał:

Miałem vfiz jakiś czas - fajne, ale szczerze mówiąc korzystałem tylko z temperatury oleju... :rolleyes: a że u mnie pod tym kątem wszystko ok nawet przy 40 stopniach i pełnym bucie - pozbylem się, poza tym gryzł ki się z ori bt. Nie mysleliscie bardziej o color mfa? Czy coś takiego :)

Szkoda, że nikt jeszcze w dobrej kasie nie zrobił tak jak w rs, że tylko olej. Sam byłbym na to chętny. 

Opublikowano
13 minut temu, MarcinL napisał:

Szkoda, że nikt jeszcze w dobrej kasie nie zrobił tak jak w rs, że tylko olej.

W sumie racja ;) mi by wystarczył olej i aktualny MAP/MAF to zawsze łatwiej wychwycić czy coś zaczyna się dziać z turbo czy przepływą. .. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

@kaju a o co dokładnie chodzi bo niewiem???

Ten link nie otwiera się u mnie...

Teraz powinno działać :)

Opublikowano
59 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Teraz powinno działać :)

Ku.wa fajne... 

Ja mam niby fisa w kolorze ale tu jest lepiej?

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Ku.wa fajne... 

Ja mam niby fisa w kolorze ale tu jest lepiej?

:decayed:

Opublikowano

Fajne i nie fajne.

Mam vFiza kolega ma 3D Colora, powiem tak...

Do bajerów wizualnie wiadomo robi 3D Color, ale jak ktos ma do podlaczenia zewnetrzne czujniki typu boost, egt itd. to zdecydowanie lepiej to wszystko smiga na vFizie...

 

Jesli chodzi o tzw. parametry uzytkowe, vFiz jest sporo lepszy (zintegrowany map sens, wejscia na EGT i Oil Temp i inne zewnetrzne czujniki), jesli mowimy o bajerach i wygladzie, no to 3D

Opublikowano
  • Autor

 

No i już się ze mną wita :)

Teraz czekam tylko aż Mario wróci z urlopu i aktualizacja :)

@Galetto - dzięki, że ogarnąłeś co trzeba :)

Swoją drogą ma ktoś może jedną śrubkę do licznika na zbyciu albo wie jaka tam siedzi? Bo zgubiłem :doh:

Opublikowano

4 dni i ogarnięte:)

Teraz to jest licznik, aż się chce patrzeć  !:)

Opublikowano

No i pięknie:) u mnie też mały sukces bo wyjechałem z garażu:)

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

No i pięknie:) u mnie też mały sukces bo wyjechałem z garażu:)

Mam nadzieję, że na własnych kołach :kox:

Opublikowano

Karolek ma kilka śrubek do licznika :wink:

Opublikowano
  • Autor

No i tak powinno być od początku ???? 

Wpadł sub BOSE z mazdy 6 ???

O ile w bagażniku napi***ala o tyle w kabinie jest w sam raz - no cóż uroki zabudowanej grodzi sedana :) zresztą za stary już jestem na łupanie...

Jedyny problem to dzwoniące nakładki klamek przy dwóch drzwiach.

 

IMG_20190712_145724__01__01.jpg

A z innych rzeczy dziś już na amen wycieraczki odmówiły posłuszeństwa no i miałem trochę zabawy z wymianą mechanizmu. Poki co włożony mechanizm febi ale Ori będę reanimować ;)

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor

I założone :)

sorki za ustalony samochód ale dziś dopiero środek ogarnąłem po pewnym dziku ???

oponki założone Dunlop sport maxx rt 2 

poki co prowadzi się elegancko w niedzielę przegonię po autostradzie to zobaczymy czy czuć różnice :)

IMG_20190712_141706__01.jpg

IMG_20190712_201913__01.jpg

IMG_20190712_201928__01.jpg

Opublikowano

Miałem te opony, byłem bardzo bardzo zadowolony. Autostrada jak autostrada, one ożywają w ciasnych zakrętach na szosie. Pieknie kleją :ok2:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Miałem te opony, byłem bardzo bardzo zadowolony. Autostrada jak autostrada, one ożywają w ciasnych zakrętach na szosie. Pieknie kleją :ok2:

No i właśnie o ten efekt mi chodziło decydując się na niski profil. Ciekaw też jest czy wpłynie to bujanie przy wypadaniu zza ekranów :)

Opublikowano

Jaki profil wskoczył ? Wyglada na 225/40?

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Jaki profil wskoczył ? Wyglada na 225/40?

Cóż za oko :) dokładnie ten :)

Opublikowano

Ta opona z tym profilem to póki co najlepszy zestaw jaki miałem. :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.