Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to jesteś czasowy człowiek ? ja nie mogę sie zabrać za swoją, a wszystkie graty leżą i czekają, az ich użyję... Ehhh ?

Opublikowano

Roboty z takim wypieszczeniem jest :D ale warto  jeszcze na czarnym to już w ogóle efekt lustereczka :D 

Bocznych kierunków nie ściemniasz? :P

Taki świecący czarnuch jak po drodze śmiga to pewnie nawet nie wiadomo co to jedzie :grin:

Opublikowano

Widzę lecisz grubo z tematem, brak przestojów. Ja swojej też muszę zafundować porządne SPA, aby chociaż delikatnie zbliżyć się do laleczek z forum ?

Opublikowano

Darek ten mr fix to nie wiem czy to do końca ceramika, ale coś w ten deseń... Ale działa, sam testowałem ?

Ty teraz to kup se miernik grubości lakieru lepiej ? bo niedługo to grubość powłok itd będzie większa od klaru ?

Ja to bym tu jeszcze felgi w jakimś graficie widział... 

Zazdroszczę Ci tego, że masz czas i miejsce na to ? mój lakier też już wymaga zabawy, ale pod chmurą trochę lipa, a w jeden dzień to też idzie się za***ać... 

Czarnuch trudny w utrzymaniu, ale po takim spa wszystko się rekompensuje ? aż miło popatrzeć ?

Opublikowano
W dniu 12.08.2020 o 14:07, lewiatan1989 napisał:

Nie przepuściłem prawie dwa litry płynu przez układ aż do momentu gdy zaczął lecieć czysty. 

Dokładnie tak samo zrobił mój majster.

W dniu 12.08.2020 o 12:53, MaTeo85 napisał:

Pięknie, przetrenowanie to kiedyś zrobimy takie zabiegi na moim lakierze

Piszę jako następny w kolejce. :D

Efekt końcowy robi wrażenie. Jeżeli chodzi chodzi o hałas i wibracje, to gdyby nie ustąpiły... wyjmij Diesla spod maski. :P

Edytowane przez george

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ja to bym tu jeszcze felgi w jakimś graficie widział... 

W zimę będą szły do renowacji więc będzie można pomyśleć. 

 

14 godzin temu, kamil-vag napisał:

Czarnuch trudny w utrzymaniu, ale po takim spa wszystko się rekompensuje ? aż miło popatrzeć ?

Dziękować takie słowa od mistrza to miód dla moich uszu.

14 godzin temu, monthrey12 napisał:

Widzę lecisz grubo z tematem, brak przestojów.

Teraz będzie trochę wolniej bo żonce się cierpliwość kończy :lol1:

 

W dniu 12.08.2020 o 18:50, raaf napisał:

Bocznych kierunków nie ściemniasz? :P

Myślałem o tym ale stwierdziłem, że komponuje się ze srebrnym emblematem na masce i klapie

 

2 godziny temu, george napisał:

Piszę jako następny w kolejce. :D

Nie ma sprawy ?

2 godziny temu, george napisał:

Jeżeli chodzi chodzi o hałas i wibracje, to gdyby nie ustąpiły... wyjmij Diesla spod maski.

Hahaha jest teraz tak jak być powinno szczęśliwie bociany klekoczą :)

 

I dzięki wszystkim za miłe słowa :)

Opublikowano

@lewiatan1989 Ja dopiero na dobre zaczynam z modami leciec i moja dziewczyna tez zaczyna miec dosc juz ?. Musicie mi polecic jakies sposoby na udobruchanie, bo mi sie juz koncza ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

:whistling:

:unknown:

Opublikowano

:dziura:

Opublikowano

Darka pochłonęło inne forum... Budowlane...

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :decayed:

Cały i zdrów :)

Lalunia też ma się dobrze :decayed:

No trochę jak @MaTeo85@MaTeo85 pisał przez jakiś czas dominującym było forum muratora :polew:

A Audi robiło za samochód przewodowo budowlany. 

Jednak oboje daliśmy radę i odzywamy się z zupełnie nowej lokalizacji - pozdrawiamy z Kaszub :wink:

 

 

 

IMG_20210910_213532__01.jpg

IMG_20210910_213751__01.jpg

IMG_20210910_213400__01__01.jpg

IMG_20210910_213654__01.jpg

Opublikowano

Magiczne zdjęcia :wub:

 

To Ci wyszedł zgrabnie ten powrót :thumbup1:

Ostatnio mam podobnie, też więcej siedzę na forum o ogrzewaniu niż naszym i im więcej czytam, tym gorzej :grin:

 

Opublikowano

Kaszuby przejściowo czy już na stałe??

Super fotki:wub:

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Kaszuby przejściowo czy już na stałe??

Super fotki:wub:

Darek to już jest kaszub błotny i tak chyba zostanie :decayed:

aha, do Gdańska nadal ma rzut kamieniem więc nie jest źle :)

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Adam87 napisał:

Kaszuby przejściowo czy już na stałe??

Póki co zakładam na stałe :)

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Darek to już jest kaszub błotny i tak chyba zostanie :decayed:

aha, do Gdańska nadal ma rzut kamieniem więc nie jest źle :)

Ha ha ha wiesz co nie wiem teraz czy Ci oddam tą wiertarkę... Mieszczuchu 

 

Fakt Gdańsk względnie blisko :)

Opublikowano
W dniu 10.11.2021 o 16:30, lewiatan1989 napisał:

Fakt Gdańsk względnie blisko :)

Niebawem zmiana szyldów? :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem ilości roboty nad autem i modyfikacji. Dałeś mi trochę motywacji żeby coś porobić nad moim :D

Pamiętasz może ile Ci wyszło za cały zestaw stacji multimedialnej? Tj. obd, kamerka itp?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.12.2021 o 00:22, Kodzi12 napisał:

Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem ilości roboty nad autem i modyfikacji. Dałeś mi trochę motywacji żeby coś porobić nad moim :D

Pamiętasz może ile Ci wyszło za cały zestaw stacji multimedialnej? Tj. obd, kamerka itp?

Dzięki za dobre słowo :)

Pamiętać nie pamiętam bo było to w 2017, ale dość szybko to ustaliłem. 

 

Screenshot_20211208-051455.jpg

Opublikowano

Dzięki wielkie. W sumie teraz też ogarnąłem, że w opisie samej stacji mają odnośniki do urządzeń :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.