Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej forumowicze! 

Wiosna, to czas na kolejne projekty. Zanim pójdziemy w moc, jeszcze kilka detali, w tym przeróbka reflektorów z Bix B6, na Bix B8 FL, poniżej zdjęcia z montażu. Na jednym ze zdjęć różnica pomiędzy nowym żarnikiem BOSMA na soczewce BIX B8 by @Gwerty (z lewej strony), a oryginalną soczewką BIX B6 na żarniku Osram Xenarc starym (2013) (prawa Strona)

DSC_4329.JPG

DSCPDC_0000_BURST20190508201803937.JPG

DSCPDC_0003_BURST20190508202941848_COVER.JPG

DSC_4333.JPG

DSC_4355.JPG

DSCPDC_0000_BURST20190508232449299.JPG

DSC_4343.JPG

Edytowane przez dayd_4
Edit
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DayD_4

Zacny lampion!

Nastała światłość ? ?

Planujesz wzmocnić auto ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 23:42, black4 napisał:

DayD_4

Zacny lampion!

Nastała światłość ??

Planujesz wzmocnić auto ?

Pozdrawiam

Hej. 

Chcę w tym sezonie zrobić program, tak jak trzeba. Jak się odpowiednio przygotuję, to moc na pewno się zwiększy:thumbup:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana soczewek na B8 to przepaść w porównaniu do naszych wypalonych B6, to samo rzeźbiłem w wakacje i powiem że jest przepaść w świeceniu! polecam każdemu posiadaczowi B6 ten modzik, w sumie to od tego powinno się zaczynać zabawę w modzenie B6:D  Poza tym pogratulować wozidła, ładny ten twój bex-ik:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parują te lampy ? Ja swoje oryginały USA mam na hella 3 klejone bardzo starannie kleju dużo a suki parują jak uj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marky2552 napisał:

Parują te lampy ? Ja swoje oryginały USA mam na hella 3 klejone bardzo starannie kleju dużo a suki parują jak uj 

Mi osobiście parowały od początku, natomiast przy wymianie soczewek założyłem delikatnie grubszą uszczelkę do regulacji świateł i miałem spokój na rok czasu.

Teraz przy dłuższych deszczach zaczyna delikatnie parować ale nie jest źle, szybko znika para z lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marky2552 napisał:

Parują te lampy ? Ja swoje oryginały USA mam na hella 3 klejone bardzo starannie kleju dużo a suki parują jak uj 

Hej.

Bardzo rzadko parują. Właściwie tylko jak jest nagła zmiana temperatury, z garażu ciepłego w deszcz, albo po myjni. Ale tylko dołem parują. Tam gdzieś jest ponoć jakiś element do otwierania, żeby nie parowaly. Ktoś mi kiedyś pokazywał.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zdjęcie już z drogi, po wymianie obydwu żarników i soczewek, niestety tylko jazda miejska, ale różnica w widoczności ogromna.

DSC_4420.JPG

Edytowane przez dayd_4
Edit
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dayd_4 napisał:

Przed chwilą wymieniłem żarnik z lewej strony.

Więc mamy poniżej różnicę pomiędzy :

Bix B8 lift, żarnik Bosma by @Gwerty / Bix B6 seria, żarnik Osram xenarc (nie wiem jak stary)

Pozdrawiam 

DSC_4390.JPG

Przy zmianie na B8+ obowiązkowo dobre albo jak ma się już dobre, to chociaż nowe żarniki i wtedy fajnie maks światła się uzyskuje. Sam zauważyłem taką zmianę u siebie. U mnie wpadło osram NB xenarc laser :)

Mod oczywiście na +, ale ja chyba osobiście przy moich kosztach (~700zł), to raczej zdecydowałbym się tym razem na bileda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcinL napisał:

Przy zmianie na B8+ obowiązkowo dobre albo jak ma się już dobre, to chociaż nowe żarniki i wtedy fajnie maks światła się uzyskuje. Sam zauważyłem taką zmianę u siebie. U mnie wpadło osram NB xenarc laser :)

Mod oczywiście na +, ale ja chyba osobiście przy moich kosztach (~700zł), to raczej zdecydowałbym się tym razem na bileda.

Chciałem też lepsze żarniki, ale uznałem że jakiekolwiek nowe będą lepsze, przy tych odblysnikach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dzięki uprzejmości @pawelosinski83, wpadł kolejny, fantastyczny MOD :dance:. Coś, co według mnie, jest drugim "Must Have" (pierwsze to DP oczywiście, żeby był dobry :pierdzioch:).

Jak tylko porobię zdjęcia, to dorzucę.

Pozdr!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid jest specjalistą w podnoszeniu napięcia, wentyle zmieni ale tak tu podgrzeje atmosferę ze będziemy mdleć z podniety :zyzol:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już nikt nie interesuje się tym wątkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dayd_4 napisał:

Myślałem że już nikt nie interesuje się tym wątkiem. 

aaaa źle się kliknęło... :lol1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dayd_4 napisał:

Myślałem że już nikt nie interesuje się tym wątkiem. 

Czekamy na zdjęcia.........  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka widoków z Vfiza:zyzol: 

DSC_4437.JPG

DSC_4447.JPG

DSC_4448.JPG

DSC_4450.JPG

DSC_4453.JPG

DSC_4451.JPG

DSC_4452.JPG

DSC_4455.JPG

Edytowane przez dayd_4
Update
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vfiz za***ista sprawa, też zbieram kasiore na to, jak narazie cieżko wyjeb...900zl. ale tak czy siak to też mod który zagości u mnie wcześniej jak nowa hybryda:D A czym to sterujesz?MF czy manetka od fis-a? I to masz z termoparą? pokazuje ci egt i afr?

 

Zapomniałem się znów powtórzyć w tym temacie, mega zajebistego masz tego bex-ika! Szczerze to jesteś moim jednym "Z" drogowskazów w którą stronę iść ze swoim bex-em, szacunek za włożoną prace, kasiore i NERWY, i pogratulować Czornego avanta!

Edytowane przez YoGi1984
dopiesek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...