Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba czas wypróbować... A mają coś z wtykiem asymetrycznym jak dla H6W? Dom, te z Twojego linka to pod W5W.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:29_________________________________________________Te które pokazał YOGI mają ale nie wyglądają zachęcająco :wink4:

Opublikowano

Tak te moje są H6W. A czemu nie wyglądaja zachęcająco?

One maja świecić a nie wyglądać :wink4: a skoro świeca to chyba sa dobre :)

Opublikowano

Wydaje się, że powyższy wynalazek się sprawdzi. Z tego co wiem wrclaguna śmiga już dlugo na instalacji z rezystorkami i jest OK, a dokładnie z tym schematem mamy do czynienia powyżej.

Ja osobiście zaryzykuje na początek samej podmiany z tego prostego względu, że są przypadki iż wszystko jest okej.

Jeśli to nie wypali.....w sumie... jeśli to wypali (się), będziemy myśleć o instalacji z rezystorkami.

Na dzień dzisiejszy lądują:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html

Pytanie tylko (nie wyjmowałem jeszcze tych postojówek niestety) czy potrzebuję:

a. BA9s - piny symetryczne, (obstawiam, że te)

b. BAX9s - piny asymetryczne

Z góry dzięki za informację :good:

kolego ja załadowałem dokładnie te z alledrogo - działają super :good: :good:

Zakupiłem asymetryczne

działają od 20 marca :gwizdanie: czyli w sumie nie długo ale robią fajną robotę :naughty: szczególnie w nocy :decayed: :decayed:

jakie dałeś LEDy?

Opublikowano

:mysli: :mysli: jak to jakie na te :wink4: :wink4:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html

w tej aukcji są do wyboru symetryczne lub asymetryczne - ja mam asymetryczne :wink4: :wink4:

robi robotę???

w ciągu dnia niektóre "pieski" się czepiają, ale wieczorem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Chyba czas wypróbować... A mają coś z wtykiem asymetrycznym jak dla H6W? Dom, te z Twojego linka to pod W5W.

H6W tylko to znalazłem na razie... http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=smd+h6w+bulb&_sacat=See-All-Categories
Opublikowano

Chyba czas wypróbować... A mają coś z wtykiem asymetrycznym jak dla H6W? Dom, te z Twojego linka to pod W5W.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:29_________________________________________________Te które pokazał YOGI mają ale nie wyglądają zachęcająco :wink4:

A weźmie sobie kolega Bartosz i wciśnie gniazda W5W zamiast H6W - ledów co nie miara do wyboru i znacznie tańsze :wink4:

Opublikowano

Chyba czas wypróbować... A mają coś z wtykiem asymetrycznym jak dla H6W? Dom, te z Twojego linka to pod W5W.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:29_________________________________________________Te które pokazał YOGI mają ale nie wyglądają zachęcająco :wink4:

A weźmie sobie kolega Bartosz i wciśnie gniazda W5W zamiast H6W - ledów co nie miara do wyboru i znacznie tańsze :wink4:

Jeśli w/w W5W nie generują błędu na FIS to mogę się pobawić :wink4:

Nice DTM BTW :decayed:

Opublikowano

Jeśli w/w W5W nie generują błędu na FIS to mogę się pobawić :wink4:

nie generują :wink4: nawet,jeśli jeden SMD się spali...
Opublikowano

Kolego ja mam właśnie te żarówki :good:

Czasem przed włączeniem świateł FIS pokarze spaloną żarówkę ale u mnie nie jest to za każdym razem, a po włączeniu świateł już jest do końca dnia OK :cool1:

Opublikowano

Wiem, że masz :)

Ale czytam wątek i wszyscy szukają H6W, a widze, że Twoje wlasnie takie są...wiec czego szukać?:P

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 10:04_________________________________________________Żadne w5w nie generują błędu na FISie? Czy to tylko pojedyncza opinia domjenicka (z całym szacunkiem dom :wink4:)

Jeśli jest tak, że zmiana gniazd na w5w rozwiązuje problem... nic tylko brać

http://allegro.pl/gniazdo-zarowki-w5w-t10-led-wroclaw-i1516303094.html i lutować :naughty: :naughty: :naughty:

Czekam na opinie wyposażonych w w5w :tongue4:

Opublikowano

domjenick raczej napisał o tych, które posiada, a nie ogólnie o w5w led'ach :wink4: Ogólnie chodzi o to, że w5w są ogólnie dostępne i tym samym tańsze niż h6w (BAx9s). Zmiana gniazd na w5w nie rozwiązuje problemów z wywalaniem błędów na FIS'ie, tylko ułatwia wybór żarówek, które ich nie powodują.

Opublikowano

domjenick raczej napisał o tych, które posiada, a nie ogólnie o w5w led'ach :wink4: Ogólnie chodzi o to, że w5w są ogólnie dostępne i tym samym tańsze niż h6w (BAx9s). Zmiana gniazd na w5w nie rozwiązuje problemów z wywalaniem błędów na FIS'ie, tylko ułatwia wybór żarówek, które ich nie powodują.

dokładnie :good:
Opublikowano

Dzięki Koval za przełożenie polskiego na nasze :)

Faktycznie nie do końca poprawnie zinterpretowałem przekaz domjenicka! Z tymi oszczenościami to sprawa względna bo róznica w cenie sięga paru złotych, natomiast z wyborem święta racja... o wiele wiecej mamy dostępnych w5w.

Powodzenia w szukaniu odpowiednich Panowie:good:

pawell_28 ...osobiście... w życiu bym tego do Audi nie włożył, no ale o gustach się nie dyskutuje!

Pozdr!

Opublikowano

Panowie a czemu mi po wymianie na ledy 5w5 te diody mrugają??? I to z częstotliwością coś ala migacz. Sprawdzałem je na innm aucie (nie audi) i tam świecą normalnie...

Opublikowano

Pisane 3000045345 razy.. Masz full fis - kontrola spalonych żarówek, led ma mniejszą oporność i komputer widzi ją jako spaloną. A mruga dlatego, że komputer sprawdza cały czas ale jej nie widzi

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżę trochę temat bo kupowałem ledy 9xSMD w zimę 2010/2011 czyli niespełna 2 lata temu

coś takiego:

ŻARÓWKA LED BA9S, BAX9S 9SMD High Power *HIT* !! (2619687510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a teraz patrzę na lampy... świecą ale każda na 50% tzn. mniej więcej połowa diod w żarówce się nie pali

Możliwe to ze padły pojedyncze diody - co się spierniczyło w żarówkach?

Ewentualnie jak mają być do wymiany to co obecnie warto kupić z BAX9S (asymetryczne bolce)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.