Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie to dawno mialem obrazek w glowie jezeli chodzi o takie zestawienie kolorow,mial byc to pomarancz albo żółty,te audi z tego forum masakruje moją zdrową głowę,ale taki efekt chcialbym kiedys uzyskac,z tym ze fele cale w kolorze bo tu sa ranty pomaranczowe i rotor czarny,ale tak czy tak najlepsze A4 na świecie jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepowiem ten projekt mnie też nakręcił. Co do koloru to pomarańcz. Żółty nie będzie robił takiego efektu.

Chodzi za mną jeszcze taka kolorystyka felg:

http://media.photobucket.com/image/pink%20bbs/barthez6/BBS%20Love/2901598101_c9970ee5d6.jpg?o=11

http://media.photobucket.com/image/pink%20BBS/klg0143/IMG_2177goodsm.jpg

Tylko nie wiem czy ten róż nie jest za odważny jeżeli chodzi o felgi. Myślałem jeszcze o innym oczojeb**m kolorze, w którym jeszcze felg nie widziałem. Wtedy byłoby naprawdę oryginalnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka prezentuje się :kox: ryje beret konkretnie felgi mi się trochę nie podobają ale to kwestia gustu a gustach się nie dyskutuje

czekam z niecierpliwością na dalsze mody i trzymam kciuki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor różowy robi robote,ten golf jest akurat jego dobrym przykladem,widzialem go na zywo i jest przepiekny,no mój pomarancz musi być żarówa :D sprawdze na dojazdowkach ,bo je tak pomaluje najpierw :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie fis i kiera ? :) Nie widze bo mnie razi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi sie podoba

to b5 sedan robiona w stylu rs4 jest to projekt szacun i nie wielu to robi

to dopiero wyzwanie

błotniki, progi, zderzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne scierwo :) Zdjales brewki ? :) Wdg mnie lepiej teraz i lampy ladnie pasuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zdjelem,foty odkopalem jeszcze z przed zalozenia brew,czekam na lampy z usa i pojda na wymianke calkowicie wiec nie ma w co sie bawic,a je zalozylem tak dla bajeru i dla swojej fantazji

p.s Nosb twoja i tak mi sie bardziej podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie ,powoli,te auto bylo gołe całkowicie,kazdy element wnetrza praktycznie został wymieniony lub bedzie tak wygladalo po zakupie ( z pokrowcami )

Widzę że to był taki sam golas jak mój :confused4: Ty chociaż radio miałeś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał na nie połowe to drugĄ bym sobie dozbierał :cool1:, ale są kosa za***iście wyglądają, środek też widzę sie juz kompletuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawaj cos dla Ciebie :kox:

http://www.allegro.pl/item687478769_air_ride_audi_a4_a6_vw_golf_passat.html sam bym to kupił tylko do Q nie idzie zapewne tego wstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze hawajowi tez nie podejdzie :P To pasiak b5 audi a6 bez Q tylko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakbym mial luzne 3 k pln to bym sie moze w to zabawil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawie sie ale jeszcze nie teraz :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________troche druciarstwa z dzisiaszego dnia,pedały audi TT ,założony reczny,mieszek i gała w skórze,plus mały mod przedniego panela w ala carbonie Folia Tec-a ,troche wiochy ale przyjemne dla oka,w tym przypadku zakupuje inny przedni panel i wysylam go do Anglii do firmy gdzie zostanie wykonany z prawdziwego carbonu na zamówienie,zobaczymy jak to wyjdzie to i moze inne graty pójdą również

100_4407.jpg

100_4396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawie sie ale jeszcze nie teraz :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________troche druciarstwa z dzisiaszego dnia,pedały audi TT ,założony reczny,mieszek i gała w skórze,plus mały mod przedniego panela w ala carbonie Folia Tec-a ,troche wiochy ale przyjemne dla oka,w tym przypadku zakupuje inny przedni panel i wysylam go do Anglii do firmy gdzie zostanie wykonany z prawdziwego carbonu na zamówienie,zobaczymy jak to wyjdzie to i moze inne graty pójdą również

100_4407.jpg

100_4396.jpg

pinie,

ktos Cie wczesniej opier**lal ze to wiocha wyjdzie, a mi sie podoba nie widac zeby folia gdzies byla pomarszczona itp bardzo ladnie lezy :good:

a miszek i reczny to gdzie mozna dostac? :gwizdanie:

a pedaly to same nakladki ?

drogi kox?

szkoda ze niema climatronika, ale mysle ze o nim nie zapomnisz ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...