Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, sky2k napisał:

A ja się zapytam bo nie mailem nigdy styczności wcześniej z dv, czy w serii bfb on występuje? 

w kazdej turbobenzynie jest ten zawór

inaczej turbo pojdzie w piz... papappa

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Godzinę temu, Vexart napisał:

Dla mnie to jest naśmiewanie.

Nie zbieram na turbinę nie żałuje pieniędzy na samochód, gdzie tak napisałem?? Turbinę mam całą nową.

Wysłałeś mi link tylko nie popatrzyłeś ze brak towaru i nie zamówię.

Jak chcesz psss to zamontuj blow off. 

Tylko wiec ze blow off robiac to pss "upuszcza powietrze z silnika, nadmiar gazów do atmosfery" to powietrze powinno wrócić do motoru, jak je upuscisz to troche:

zmienisz ilosc zmiezonego powietrza przez przeplywke, silnik będzie myslal ze ma więcej a tu niespodzianka. 

Turbo szybciej padnie 

Ogólnie cuda moga sie dziać. 

Co innego jak mial bys z 800ps i doladowanie ze 3 bary ......

Montuj oryginal, najtaniej wyjdzie i najlepiej.  Co do samego pss, kojarzy mi sie z subaru a nie audi, w audi psuje caly urok auta. Jak cos zle napisalem na temat blow off to niech ktos mnie poprawi. 

Opublikowano
42 minuty temu, Dev napisał:

w kazdej turbobenzynie jest ten zawór

inaczej turbo pojdzie w piz... papappa

a czy fabryczny w bfb ogarnie 250 ps ? bo rozumiem z wypowiedzi powyższych że tak ?

Opublikowano

Ogarnie 

Opublikowano

bez problemu

Opublikowano
  • Autor

Dobrze założę oryginał.

Chyba że jeszcze gdzieś poszukam.

A swag czy febi?

https://www.czesciauto24.pl/swag/12852450

https://www.czesciauto24.pl/febi-bilstein/12828375

to nie będzie to samo? kosztuje tyle co dv do skody:

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1817182214211-06A_145_710-2---oe-vw-1,scr_dItems.html

 

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
21 minut temu, Vexart napisał:

Dobrze założę oryginał.

Chyba że jeszcze gdzieś poszukam.

A swag czy febi?

https://www.czesciauto24.pl/swag/12852450

https://www.czesciauto24.pl/febi-bilstein/12828375

to nie będzie to samo? kosztuje tyle co dv do skody:

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1817182214211-06A_145_710-2---oe-vw-1,scr_dItems.html

 

przeciez to jest to samo

Opublikowano
  • Autor

Ok to biorę swaga :)

Opublikowano
  • Autor

Warto zakupić nowe wtryski?

https://www.czesciauto24.pl/bosch/1150390

Czy bez znaczenia i brać używki???

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Nowe to nowe wiadomo...

Jak dla mnie cena z kosmosu. Za pare groszy więcej kupiłem 550cc. Targane z Wielkiej Brytanii. 

Opublikowano
  • Autor

160zł za sztukę to dużo? i tak jakaś zniżka jest.

Ale one spokojnie dadzą rade przy 250-270km?

Czy znaleźć większe?

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Dla mnie drogo... 

Według tematu o podnoszeniu mocy w 1.8t te wtryski 063 daja rade do 280ps 

Edit. A sory moje 550cc kosztowaly mniej niz te co chcesz kupic i to dużo mniej,  wlasnie sprawdziłem w histori 

Edytowane przez Patryk94

Opublikowano
  • Autor

Nowe boscha brałeś?? no dobra to kupię tylko dv bez wtrysków w takim razie.

Poszukam czego innego.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Tak nowe.  Brałem nowe bo wiem ze nie zadowole sie stage 2.... gdybym chciał tylko 250-270 to szukał  bym wtryskow z saba 2.3t 

 

Edytowane przez Patryk94

Opublikowano
  • Autor

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification

Potrzebne będą te zaworki pod kolektorem? N112 i n249

Przy okazji wywalenia sai chce trochę Wyczyścić pod maską. 

Opublikowano

zostaw i nie kombinuj ? 

Opublikowano
  • Autor

No ale pompę Sai wywalam tak jak zawór combi. Powywalał bym to co w tym linku.

Opublikowano
  • Autor

Chyba będę musiał odesłać N75. Nowe będzie idealnie szczelne? 

Bo ten zawór co przyszedł ustami dmucham to przepuszcza nie całkiem ale teoche. 

Opublikowano
23 minuty temu, Vexart napisał:

Chyba będę musiał odesłać N75. Nowe będzie idealnie szczelne? 

Jakiś czas temu miałem nowy n75 z aso i przy mocniejszym dmuchnięciu też przepuszczał, a stary w ogóle. Po montażu i jeździe próbnej wszystko było ok więc teoria, a praktyka to dwie różne rzeczy. Ja go zwróciłem, bo to nie była przyczyna. Poza tym jest coś takiego jak gwarancja i nigdy nie spotkałem się z jej odrzuceniem w przypadku zakupu u autoryzowanego dealera.

Opublikowano
  • Autor

Tutaj jakoś bardzo mocno nie trzeba dmuchać by przepuścił. no i stary zaworek mniej przepuszcza.

To jest ważne by był jak najbardziej szczelny?

Edytowane przez Vexart

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.