Opublikowano 19 Listopada 20169 l znam przypadek ze po kradziezy wypasionego q7 quattro sline 3.0 tdi , nastepnym autem byla insignia przed liftem, wiec zapewne facet niechcial drugi raz przechodzic tego samego, niemam na mysli rowerow, ale auta typu wlasnie insignia, mondeo, peugeot , citroen , kia ,hyundai itp. czyli cos takiego.
Opublikowano 19 Listopada 20169 l Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 19 Listopada 20169 l Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Kradną to, na co jest popyt i możliwość szybkiego zarobienia przy stosunkowo niskiej możliwości "wpadki". Nie ma wyznacznika, według którego kradli by luksusowe czy też nie. Jak jest klient to zwiną B8 przed liftem w golasie, a jak ktoś inny będzie chciał to Lambo z Berlina, a innym razem snopowiązałkę z pola. Kto Ci w Polsce ukradnie np Ferrari, by je sprzedać na części? Idiota. Jedynie na export. Pilnować trzeba każdego samochodu, jak trafi się "zlecenie" lub łatwa zdobycz to i Oplaka zwiną, a najlepiej jest po prostu posiadać AC i myśleć troszkę, by utrudnić złodziejowi kradzież. Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza
Opublikowano 19 Listopada 20169 l Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza Nie byłbym taki spokojny na twoim miejscu. Zwykle na terenie dziupli nie ma kradzieży. Teraz teren będzie ostrzyżony przez tych od dziupli lub ich konkurencję.
Opublikowano 21 Listopada 20169 l AC nigdy nie było gwarantem wypłaty odszkodowania. Teraz coraz popularniejsze są kradzieże kluczyków przez kieszonkowców w galeriach handlowych, czy innych spędach. Chcecie zabezpieczyć brykę przed kradzieżą? Zobaczcie co można legalnie kupić w necie: http://multipick.com Ten sklep działa legalnie dla firm ślusarskich tylko, który ślusarz wyda 7,5k € na programator kluczyków w BMW serii F? Wysłane z mojego XT1562
Opublikowano 28 Listopada 20169 l Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych... Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja. Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna.
Opublikowano 28 Listopada 20169 l Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych... Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja. Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna. Ja mam fajne zabezpieczenie, na imię ma Tosia, dobiega do bramki szybciej niż zdążysz przemyśleć swój błąd o pomyśle wejścia, doskakuje do ucha z pozycji siedzącej i cholernie nie lubi obcych ludzi na własnym podwórku. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić klientów, którzy stojąc pod bramką cofają się z wrażenia 3 metry, mimo, że bramka zamknięta Wiem, wiem, psa można otruć itd, ale co hałasu córcia narobi to jej, a efekt jest, bo wszystkich pobudzi A potem pobawi się z moją roczną chrześnicą, wspominam, żeby nie było, że mam mordercę w domu.
Opublikowano 28 Listopada 20169 l znam przypadek, że wszycy domownicy spali (w tym pies) a dom obrobili...
Opublikowano 28 Listopada 20169 l No różnie to bywa, czasem pies się budzi za każdym razem, a czasem śpi jak zabity, wiem po swoim.
Opublikowano 28 Listopada 20169 l Trzeba mieć hodowle psów tak jak ja moje są tak nauczone że choćbyś rzucił mięso to i tak nie weźmie.
Opublikowano 28 Listopada 20169 l Trzeba mieć hodowle psów tak jak ja moje są tak nauczone że choćbyś rzucił mięso to i tak nie weźmie. A co hodujesz?
Opublikowano 28 Listopada 20169 l Widzialem zdjecie Twoich bestii w watku,,Jak odstraszyc kota"![emoji1] Jak widac,sa wielozadaniowe - odstrasza kota,zlodzieja,akwizytora... Jak mi zagwarantujesz,ze podzialaja tez na tesciowa,to wezme od Ciebie z trzy sztuki![emoji12] ...tak dla pewnosci,gdyby tesciowa probowala jeszcze wrocic![emoji23] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Listopada 20169 l AC nigdy nie było gwarantem wypłaty odszkodowania. Teraz coraz popularniejsze są kradzieże kluczyków przez kieszonkowców w galeriach handlowych, czy innych spędach. Chcecie zabezpieczyć brykę przed kradzieżą? Zobaczcie co można legalnie kupić w necie: http://multipick.com Ten sklep działa legalnie dla firm ślusarskich tylko, który ślusarz wyda 7,5k € na programator kluczyków w BMW serii F? Wysłane z mojego XT1562 Do Audi 1,5k
Opublikowano 21 Lutego 20179 l czesc nie wiem gdzie to umiescic wiec wrzucam tutaj http://www.lublin112.pl/ul-szafirowa-kto-widzial-skradzione-audi-zdjecia/ jak nieprawidłowy dzial prosze o przeniesienie kurcze moja okolica :/ trooche sie boje o swoja *przeniesione
Opublikowano 19 Marca 20179 l Żeby nie wiem co by nie miała keyless czy nie to jak mieli to zabrać to nic nie pomoże. Nie takie auta kradną. Przyszli fachowcy po konkretny wóz i tyle. Szkoda właściciela...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 21 Marca 20179 l Tu też wrzucę tego linka:https://shop.multipick.com/pl/index Nie ma znaczenia, czy jest keyless, czy nie. Każda fura jest do wyjęcia.Wysłane z mojego XT1562
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto