Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20150618 o godzinie ok 4:00 w Ziemowita 1/9, Wrocław, Polska skradziono
Marka: Audi A4 B7
Rok produkcji: 2005
Kolor: Czarny
Tablica Rejestracyjna: OGL 84PN
Numer VIN: WAUZZZ8E86A046872
Cechy charakterystyczne: Czarne wkłady reflektorów (malowane), pekniecie nad tablicą rej z przodu, bąble korozyjne (2x) przy tylnym świetle stop, wgniot prawe przednie drzwi (wielkości paznokcia), otarcie listwy dolnej w prawych tylnych drzwiach
Czytaj więcej: http://www.skradzione-samochody.pl/audi-a4-b7-s-line-kombi/

http://www.skradzione-samochody.pl/audi-a4-b7-s-line-kombi/

Auto zostało skradzione trzy dni po zakupie,..... Czy można sprawdzić na VAG czy ktoś kopiował kod z klucza?

Edytowane przez fafa61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy dni po zakupie to faktycznie daje do myślenia :eusathink:

od kogo kupowałeś? handlarz, komis, osoba priv,sprowadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałam wrzucić to ogłoszenie bo znalazłam

http://www.wykop.pl/link/2610135/skradziono-audi-a4-wroclaw-18-06-2015-wykopefekt-potrzebny/

Mam nadzieję że mnie to nie spotka... Jutro mija tydzień jak mam swoją Aczwóreczkę :)

Fafa życzę powodzenia i oby się znalazła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakas plaga, przez jakis czas malo sie slyszalo o kradziezy, a teraz czesto :facepalm: w moich okolicach skolei dosyc czesto bmki kroja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem archiwalne ogłoszenie , audiczka wystawiona była za 21 tyś jak dla mnie bardzo mało i do tego po trzech dniach znika ...coś tu nie tak ... naprawdę szkoda bo wiadomo że na tyle pieniędzy trzeba trochę pracować :(

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, autko należy do mojej koleżanki z pracy, dzisiaj umieszczę więcej info na temat przedającego co to za typ ....ect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno dziwna sytuacja, niska cena zakupu mająca przyciągnąć jak najwięcej kupujących, do tego kradzież po 3 dniach...

pewnie teraz handlarz ma kasę za samochód i drugą połowę będzie miał za części z auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11421542_10205906221288831_2041306617_n.jpg?oh=240995121c28cec4e7ccaec00437143b&oe=5586AA55

Sprzedający: Ewa i Michał B- osoba prywatna
Miejsce transakcji: Klisino/ Głubczyce

Ostatni zapis z wrocławskiego monitoringu: "godz. 4:02 zlodziej ruszyl z parkingu spod mego okna na ul. Ziemowita, przejechal ul. Rybacka/Sikorskiego/Dmowskiego, godz. 4:04 zlodziej jedzie ul. Kurkowa w strone Osobowice/Obornik Sl."

To jest cytat mojej koleżanki, której ukradli samochód. Ona pisała mi przebieg zdarzenia.

Edytowane przez fafa61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oleśnicy też czesto zaczeły znikać audi pewnie maja gdzieś w okolicy dziuple jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7-ki giną przeważnie jako przyszły dawca...., wątpie aby złodzieje bawili się w przekładkę takiego starego modelu. Częśći sa w odpowiednio dobrej cenie i dlatego co jakiś czas giełde motoryzacyjną zasila co rusz to nowa a4-czka rozmontowana na 1000 części. Ale nie tracimy nadziei na .....pozytywne rozwiązanie :(

Znowu jakas plaga, przez jakis czas malo sie slyszalo o kradziezy, a teraz czesto :facepalm: w moich okolicach skolei dosyc czesto bmki kroja

Po krotkim czasie odsiadki, zlodzieje znow kradna.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t34.0-12/11421542_10205906221288831_2041306617_n.jpg?oh=240995121c28cec4e7ccaec00437143b&oe=5586AA55

Sprzedający: Ewa i Michał B- osoba prywatna

Miejsce transakcji: Klisino/ Głubczyce

" Ostatni zapis z wrocławskiego monitoringu: godz. 4:02 zlodziej ruszyl z parkingu spod mego okna na ul. Ziemowita, przejechal ul. Rybacka/Sikorskiego/Dmowskiego, godz. 4:04 zlodziej jedzie ul. Kurkowa."

To jest cytat mojej koleżanki, której ukradli samochód. Ona pisała mi przebieg zdarzenia.

Współczuje i znowu Wrocławwww

Kolezanka stracila juz 2 auto w ciagu roku: Seata Ibize 1.9 SDI a teraz Audi A4 B7 2.0 TDI. Niestety, znooow Wroclaw. Zlodziei wysyp. Takie krotkie wyroki dostaja, to co sie dziwic. Potrafia tylko krasc i do tego wracaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wro teraz bedzie przez jakiś czas wysyp bo stara gwardia z końca lat 90 wyszła. Jak wyszkolą malolatów to będą mieli poduszkę na jakiś czas. Pewnie wszystko standardowo laduje pod wołowem i w Wałbrzychu. Kwestia paru miesięcy i znowu będzie na parę lat względny spokój.

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak zdjęcia.

A jakieś info o nich z twojej strony ???

Bo takich jpg można wkleić do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne znaki szczególne auta (zew) są opisane wcześniej, zapytam się czy środek nosił również jakiekolwiek znaki szczególne które mogłyby wyróżniać się ... w tłumie na giełdzie np. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chwalcie się dalej, co kto kupił, zrobił, wsadził... Umieszczajcie swoje tablice rejestracyjne itp. Fora tego typu to idealna gratka dla złodziei, bo bez problemu można złożyć zamówienie :kwasny:

Kolego, w moim przypadku a4 jeździł mój ojciec, 150tys.km bez żadnej inwestycji oprócz zwykłych wymian eksploatacyjnych. Wtryski, turbo na wykończeniu, pompa oleju znowu zaczynała grzechotać. Wizualnie też żaden ideał, jedynie bezwypadkowa i zawiecha ok. W środku golas. Auto nie było nigdzie na forum a i tak wzieli... Więc jak widać nie ma reguły. Jedynie teraz pewnie czytają sobie ten temat przy piwie i się śmieją. Ktoś pracuje na auto długi czas a oni 5 minut i po robocie. Takie mamy czasy. Żyjemy w kraju przystosowanym dla nierobów i zlodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera za niedługo muszę jechać do Wro strach będzie wyjść z samochodu

Na szczęście mam wybór czym jeździć do Wrocławia, zamiast A4 na RNS-E jeżdżę specjalnie, rozklekotaną B5 w dieslu. Przynajmniej w nocy można spać spokojnie. To pewnie te małe krasnale tak szachrają. A może faktycznie mają coś z tym wspólnego? :decayed: Wrocław pod względem ..urw i złodziei pierwsza klasa, jak nawigacje kradną, to obudowy radia w Passacie wyjmakami wyciągali co by nie połamać, pełna kulturka, brakowało tylko, żeby zbitą szybę odkurzyli, a tak to buty w tramwaju ukradli, koszulka na siłowni, barman za ladą szac**je pijących na 50zł, bo przecież są pijani, a na wejściu do baru dostajesz w ryja od ochrony za złotą bransoletkę, bo do biednych studentów nie pasujesz, a wszystko to w przeciągu 2 miesięcy. Polecam, Wrocław - Miasto spotkań :-)

Wiem, wiem, znalazł się łeb, co we Wrocławiu nie mieszka i obraża ów Wrocław, ale ja u siebie stojących na ulicy pod domem samochodów z kluczykami w środku w ciągu dnia nie zamykam, klucze od chaty nawet nie wiem gdzie są, a bramy na podwórze zamykane są od święta co by ładnie wyglądały. Tutaj nawet jak już coś zniknie, to nim wyjdzie z łupem z podwórka już wszyscy wiedzą kto, a taki tam atut wsi zabitej dechami.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W oleśnicy też czesto zaczeły znikać audi pewnie maja gdzieś w okolicy dziuple jakaś

ale ich wyczułem

http://mojaolesnica.pl/14582,kradli-luksusowe-samochody.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...