Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety aparat mam kiepski ale widac w czym problem... 'kropki' na srodkowych kratkach sa odwrotnie do 'kropek' zewnetrznych kratek czyli jedne kratki zamykamy krecac kolkiem w dol a inne w gore :( nie wiedzialem o tym, pewnie zastanowilbym sie nad kupnem tych albo potargowalbym sie jeszcze :) ale efekt jest mimo wszystko fajny:

obraz015bu.jpg

a nie masz wsadzonej do góry nogami tej środkowej kratki ?? :gwizdanie:

a co do felg to nie będe oryginalny : GLEBA i będzie zajo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba i przejdzie to kółko mimo rozmiaru :naughty:, fajnie wyglądają te podświetlane kratki, masz je pewnie od anglika dlatego tak to wygląda :gwizdanie:

Pisalem w dziale Warsztat ze sa od anglika, dlatego tak wygladaja ale w nocy wyglada to przyjemnie, dlatego je wsadzilem mimo ze sa od anglika.

a nie masz wsadzonej do góry nogami tej środkowej kratki ?? :gwizdanie:

Nie mam jej wsadzonej do gory nogami. Inaczej nie wejdzie... tzn jest wsadzona do gory nogami w porownaniu do europejskiej bo jest od anglika i inaczej, ze wzgledu na budowe z tylu, jej nie wsadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kółka fajnie stroją do twojego autka ja jak swoją kupiłem też była na 17 235/45/17 or sline audi i tez wysoko stała :) zawieszenie 1ba wogule mi to nie przeszkadzało zamieniłem na 16 z przyczyn finansowych i dbałości o zawieszenie....ogólnie bardzo mi się podoba twoja audi :)i nie sprzedawaj jej bo auta tak potaniały ze szkoda sprzedać dobre autko za psie pieniądze...pozdrawiam i bezawaryjnej jazdy życzę :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kółka fajnie stroją do twojego autka ja jak swoją kupiłem też była na 17 235/45/17 or sline audi i tez wysoko stała :) zawieszenie 1ba wogule mi to nie przeszkadzało zamieniłem na 16 z przyczyn finansowych i dbałości o zawieszenie....ogólnie bardzo mi się podoba twoja audi :)i nie sprzedawaj jej bo auta tak potaniały ze szkoda sprzedać dobre autko za psie pieniądze...pozdrawiam i bezawaryjnej jazdy życzę :):hi:

Ogloszenie na otomoto to ok 10PLN na 14dni, zawsze mozna wystawic cene ktora by mnie satysfakcjonowala ale nawet jakby sie sprzedala... znalezc dobre auto to jest problem, a wpakowac sie na mine nie jest trudno. Jak slysze ze znajomi maja problem z np. E46 2.0D i 136KM i 150KM (po lifcie)... a to pompa paliwa, a to paliwo zamarzlo w te mrozy, a to termostat, przeplywomierz i kupe innych pier**l.

Jako nastepne autko marzy mi sie E39 albo A6 C5 jednak szukac takiego ponizej 20tys zl to tak jakby ktos mi powiedzial ze chce kupic A4 ponizej 10 tysiecy... napewno bedzie to parch... dlatego zostaje przy tym co mam. Dzisiaj odpalila od strzala, chodzila troszke glosniej (chyba slychac katalizator) i piszczal brzeczek w zegarach (slabe ladowanie) ale przy - 20stopniach mozna mu wybaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widac ze autko dopieszczone, fajnie je przemieniles w porownaniu do tego co bylo po zakupie :decayed:

PS kaufland rules :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widac ze autko dopieszczone, fajnie je przemieniles w porownaniu do tego co bylo po zakupie :decayed:

PS kaufland rules :wink4:

Po zakupie wygladalo dobrze :) Inaczej bym nie kupil ;) Znajdz jakas a4 tam na czesci ;) Zeby miala podlokietnik, kiere trojramienna... bo z loczkiem sie czlowiek nie dogada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kiere to ja sam poluje :naughty: sprawa znalezienia auta to najprostsze, pozniej trzeba je gdzies trzymac (a z regoly nie maja podatku drogowego i to jest problem bo nie mam podjazdu pod domem) a na koniec koszta transportu (sam transport to jakies 250, 300f), czyli mniej wiecej wszystko to jakies 2, 3 kola wiec w PL chyba tez za tyle sie cos trafi, moze po lekkim dzwonie albo cos, ale duzo gratow pozostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łaDNE PRAWIE IDENTYCZE JAK MOJE

ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/moja_niunia_26_v6_quattro-t138046.0.html

nie rób z tego forum PJ :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łaDNE PRAWIE IDENTYCZE JAK MOJE

ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/moja_niunia_26_v6_quattro-t138046.0.html

nie rób z tego forum PJ :polew:

PJ?? Polska Jazda?

W zwiazku z tym ze temat sie odswiezyl pochwale sie nowymi kolami... szukam opon bo oczywiscie kupilem felgi 'okazyjnie'... czyli opony gratis :) Nie nadaja sie nawet do ogrodka.

img0483e.jpg

img0484yw.jpg

img0496l.jpg

img0504qj.jpg

img0505cr.jpg

A w najblizszych dniach dojdzie FIS i w srodku zrobi sie duzo przyjemniej bo skompletowalem podlokietnik... z passata ale jest kompletny, prawie w kolorze i jest milo i zalozylem kierownice trojramnienna :) Mysle ze juz w drodze sa dwie ladne koncowki wydechu na ori tlumik. Auta nie zmieniam bo w co nie wsiade to czuje sie zle (brat kupil e46 i poza ladnym wnetrzem to wogole mnie nie urzekla) takze cos tam rezam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łaDNE PRAWIE IDENTYCZE JAK MOJE

ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/moja_niunia_26_v6_quattro-t138046.0.html

nie rób z tego forum PJ :polew:

PJ?? Polska Jazda?

W zwiazku z tym ze temat sie odswiezyl pochwale sie nowymi kolami... szukam opon bo oczywiscie kupilem felgi 'okazyjnie'... czyli opony gratis :) Nie nadaja sie nawet do ogrodka.

img0483e.jpg

img0484yw.jpg

img0496l.jpg

img0504qj.jpg

img0505cr.jpg

A w najblizszych dniach dojdzie FIS i w srodku zrobi sie duzo przyjemniej bo skompletowalem podlokietnik... z passata ale jest kompletny, prawie w kolorze i jest milo i zalozylem kierownice trojramnienna :) Mysle ze juz w drodze sa dwie ladne koncowki wydechu na ori tlumik. Auta nie zmieniam bo w co nie wsiade to czuje sie zle (brat kupil e46 i poza ladnym wnetrzem to wogole mnie nie urzekla) takze cos tam rezam.

KANAL jest super :kox:

Tylko jakieś obniżenie by się przydało.

Znudziły Ci się felgi od rs-a (te poprzednie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łaDNE PRAWIE IDENTYCZE JAK MOJE

ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/moja_niunia_26_v6_quattro-t138046.0.html

nie rób z tego forum PJ :polew:

PJ?? Polska Jazda?

W zwiazku z tym ze temat sie odswiezyl pochwale sie nowymi kolami... szukam opon bo oczywiscie kupilem felgi 'okazyjnie'... czyli opony gratis :) Nie nadaja sie nawet do ogrodka.

img0483e.jpg

img0484yw.jpg

img0496l.jpg

img0504qj.jpg

img0505cr.jpg

A w najblizszych dniach dojdzie FIS i w srodku zrobi sie duzo przyjemniej bo skompletowalem podlokietnik... z passata ale jest kompletny, prawie w kolorze i jest milo i zalozylem kierownice trojramnienna :) Mysle ze juz w drodze sa dwie ladne koncowki wydechu na ori tlumik. Auta nie zmieniam bo w co nie wsiade to czuje sie zle (brat kupil e46 i poza ladnym wnetrzem to wogole mnie nie urzekla) takze cos tam rezam.

KANAL jest super :kox:

Tylko jakieś obniżenie by się przydało.

Znudziły Ci się felgi od rs-a (te poprzednie)?

Szczerze sprzedalem je na wczesna wiosne bo myslalem ze dam sobie spokoj z rezaniem a przeciez nikt przy sprzedazy auta nam nie zaplaci za mody.

Przejechalem sie drozszymi autami bo brat szukal dla siebie i zrozumialem ze A4 jezdzi sie na prawde przyjemnie... w Vce jest cichutko, mocy pod dostatkiem.... postanowilem poprawic sobie humor i jak baba, zrobic zakupy :D I moim zdaniem na tym wzorze lepiej prezentuje sie niz na RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie na wiosnę planuję rs4 tylko, że 18 :gwizdanie:

Mam podobnie jak wsiadam do focusa'06 brata. Jedyna różnica to dla mnie "o nowszy". Nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny samochód, świetnie go odmladzasz. Co do felg to te ktore masz obecnie też swietnie się prezentują. CO do dalszego rezania to skoro zostawiasz samochód to dlaczego nie modzić dalej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona felga :slina:

Wielkie brawa za wybranie dobrego kierunku modów :good:

czytając twój wątek nabrałem chęci na takie przednie lampki jak ty masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta felga jest dobra, dużo ładniejsza od rs4. i w dół rzeczywiście by się przydało :) a co do e46 - mi się wizualnie podoba a wnętrze średnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly kolejne zmiany.

Zegary z FIS + alu ramki - niestety 3 linie nie swieca i szukam nowego licznia bo az zal patrzec ze wszystko dziala a nie swieci jak powinno ;) Mam opcje kupic licznik poliftowy ale tam tez nie swieca linie, trzeba by go wyslac do ZG do regeneracji tylko nie wiem czy jest sens sie w to bawic.

Oponki na 17stki i nowe sruby do alu.

Edytowalem pierwszy poscik i zamiescilem w nim swieze zdjecia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIS daje rade, jeśli chodzi o regenerację to nie wiem czy to jest opłacalne...ile to kosztuje ? ja bym szukał licznika w pełni sprawnego.

W dziale sprzedam jest do sprzedania sprawny FIS tylko z anglika...

...a może warto spróbować takiego zabiegu jak na tym filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIS daje rade, jeśli chodzi o regenerację to nie wiem czy to jest opłacalne...ile to kosztuje ? ja bym szukał licznika w pełni sprawnego.

W dziale sprzedam jest do sprzedania sprawny FIS tylko z anglika...

...a może warto spróbować takiego zabiegu jak na tym filmiku

Ten z forum sprzedal sie doslownie kilka minut przed tym jak skontaktowalem sie ze sprzedajacym. Regeneracja w Zielonej Gorze to 100zl plus wysylka - rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...