Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zalozyc na kolo

heheh a jeśli nie mogę założyć

Popros sasiada moze pomoze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś z ET od ET35 do ET40, wtedy bedzie elegancko, ani nie zabardzo schowane, ani nie bedzie obcierać o błotniki wink4

Wiekszosc felg znalazlem z et 42 na tym gumu 205/55 r16 czy do takich felg musialbym zakladac dystanse?? Chcialbym pojsc na latwizne i nie chcialbym montowac dystansow. :decayed:

A czy takie felgi tez beda dobre? Tzn nie beda gdzies obcierac??

takie jak podałeś wejdą bez dystansu :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________o ile masz seryjny zawias, i hamulce :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________Średnica: 16cali

Szerokość:7JJ

Rozstaw szpilek: 5X112

Osadzenie(ET): 35[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________Ok. Powyzej mam napisane od 35 do 40 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w sumie przeleciałem cały wątek ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Będą pasować felgi 8" x 17 Et 45 i jaką opone założyć na nią? dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w sumie przeleciałem cały wątek ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Będą pasować felgi 8" x 17 Et 45 i jaką opone założyć na nią? dzieki za odpowiedź.

niemożliwe ze nie znalazles odpowiedzi bo to sa oryginalne parametry wiec wszystko bedzie pasowac.

opona do tego to 225/45 badz 205/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie, więc niechciałbym podważać twojej wiedzy, ale czy w orginale nie jest 7,5"

ps. moze niedokłaknie szukałem. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie, więc niechciałbym podważać twojej wiedzy, ale czy w orginale nie jest 7,5"

ps. moze niedokłaknie szukałem. pzdr.

wszystko zalezy od felgi (i mowie o oryginalnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ET40 przy feldze R17 7J będzie pasować do mojej B5? Będzie to w miarę dobrze wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie dzisiaj zakupiwszy nowy felunek 8Jx18";) Et45. Myśle założyc na to oponki 225/40-bedzie to grało?. Moje autko 1.9 TDI AJM jak narazie na standardowej zawieszce ale mysle na wiosne założyc jakiegoś gwinta albo sprezyny -30 ale to jeszcze do przemyślenia. Załączam linka dokupionych kilku cali

http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a3-s4-a4-a6-s6-a8-5x112-et-45-i1382476967.html

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ET40 przy feldze R17 7J będzie pasować do mojej B5? Będzie to w miarę dobrze wyglądać?

będzie dobrze ale jeśli chcesz aby było prawie na równo z błotnikiem to możesz założyć dystanse 10 mm (max 15 mm)

Witam! Właśnie dzisiaj zakupiwszy nowy felunek 8Jx18";) Et45. Myśle założyc na to oponki 225/40-bedzie to grało?. Moje autko 1.9 TDI AJM jak narazie na standardowej zawieszce ale mysle na wiosne założyc jakiegoś gwinta albo sprezyny -30 ale to jeszcze do przemyślenia. Załączam linka dokupionych kilku cali

http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a3-s4-a4-a6-s6-a8-5x112-et-45-i1382476967.html

POZDRAWIAM!

opony jak najbardziej odpowiednie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym chcial te felgi wrzucic?

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-a3-8p0-i1375308184.html#gallery

felgi z AUDI A3 8P0 5x112 7,5x17 ET56

do b5 seria avant

oraz cos takiego:

Audi Caressa Wheel 7.5 x 17

[8N0-071-492-666]

tylko z jakeigo to modelu:/ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze dystans min 15mm najlepiej 20mm

te drugie (ladniejsze) :wink4: beda na styk z blotnikiem bo et 32 maja i wtedy lepiej oponke 215/45 zeby nic nie przycieralo o nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ladniejsze te 2 ale dostac je gdziec to cud... bynajmniej ja nei widze nigdzie[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 17:12_________________________________________________a jednak nei cud bo znalazlem tylko czy to podejdzie..

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1372579945

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie idealnie jak do tego obnizysz jeszcze zawias o 30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...