Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA


VRGOOD

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Piano black fajna sprawa ale ... lepiej nie dotykać. B)

Już się przekonałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2022 o 10:27, VRGOOD napisał:
  • Taka mała zapowiedź :wink:

fd0b78eb2cf3ec8bmed.jpg

55f0aa2d5ce74b1fmed.jpg

 

Satyna z RS?

Gdzie dorwałeś takie rarytasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzysiek_f napisał:

Satyna z RS?

Gdzie dorwałeś takie rarytasy?

Relingi satyna udało się na allegro kupić w ładnym stanie ( jakiś gość sprzedaje graty z rs4 b5 )

A lusterka składane duże zrobiłem sam ( na gratach b5 ) + obudowy rs6 c5 satyna ( łatwiej je dostać jak rs4 b5 - a są to te same obudowy ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostawię je, zobaczę jak to będzie wyglądać ;)  Mam do obklejenia na nowo podsufitkę i wtedy wymienię od razu całość , zastanawiam się czy iść w oryginalny kolor czy dać alkantarę :eusathink:

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, VRGOOD napisał:

Na razie zostawię je, zobaczę jak to będzie wyglądać ;)  Mam do obklejenia na nowo podsufitkę i wtedy wymienię od razu całość , zastanawiam się czy iść w oryginalny kolor czy dać alkantarę :eusathink:

Alcantara wygląda bardzo ładnie, tylko do kompletu trzeba lampki, rączki, osłony słupków. Musiałbyś to malować bo znaleźć czarne np. osłony słupka B które nie mają wykruszonych rogów jest chyba niemożliwe. Do swojego auta szukałem szarych całych, niepodrapanych - nie udało się. 

U siebie poszedłem w ori materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kolor uchwytów i osłon słupków z S4 by pasował do alkantary

Tutaj takie ciekawe mam porównanie - po lewej malowana lampka w kolor czarny + dymiony plastik oświetlenia a po prawej lampka S4 

image.png.c110028de1ac563f25fdffeef9ebfa51.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak, w eSce masz wszystko ciemne, kwestia nowego materiału.

Nie masz się nad czym zastanawiać, zmieniaj na alcantarę ?

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wpadło RNS-E LED ( 2010 ) z nowych modów :wink:  czeka mnie na czasie także zmiana licznika żeby radio było w pełni funkcjonalne bo potrzebuje lini CAN, licznik już leżu na półce od dłuższego czasu ;)  Ale następna misja to ogarnięcie podsufitki

7aa1c3675e805034gen.png

4c127b1f88783724gen.jpg

dec9a957990c38f8gen.jpg

c093239a4aba0a22gen.jpg

  • Pomoc techniczna 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 16:18, longer_xd napisał:

Ładnie utrzymane wnętrze, powodzenia z podsufitką :)

Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podsufitce dużo roboty, baw się dobrze :grin:

Edytowane przez tuzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tuzo napisał:

Przy podsufitce dużo roboty, baw się dobrze :grin:

Już raz rozbierałem :D a do obklejenia to podrzucę tapicerowi hehe, a tobie zazdroszczę że już masz to za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 21:48, VRGOOD napisał:

Siema, wpadło RNS-E LED ( 2010 ) z nowych modów :wink:  czeka mnie na czasie także zmiana licznika żeby radio było w pełni funkcjonalne bo potrzebuje lini CAN, licznik już leżu na półce od dłuższego czasu ;)  Ale następna misja to ogarnięcie podsufitki

7aa1c3675e805034gen.png

4c127b1f88783724gen.jpg

dec9a957990c38f8gen.jpg

c093239a4aba0a22gen.jpg

A co bedziesz kombinowal z wiazka? Bo chyba sama wymiana licznika nic nie da. Ja dokładalem licznik , zmienilem miche dolozylem wszystko zeby licznik smigal a cana dalej nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to radio powinno działać po podłączeniu do licznika, połączenie analogowe nadal pozostanie między ECU a licznikiem , ale rns-e z licznkiem pójdzie już po CAN.  Wszystko wyjdzie jak zmienie licznik ( miske już mam z czujnikiem i wiązke ), kwestia usunięcia IMO z ECU i podłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, VRGOOD napisał:

Z tego co się dowiedziałem to radio powinno działać po podłączeniu do licznika, połączenie analogowe nadal pozostanie między ECU a licznikiem , ale rns-e z licznkiem pójdzie już po CAN.  Wszystko wyjdzie jak zmienie licznik ( miske już mam z czujnikiem i wiązke ), kwestia usunięcia IMO z ECU i podłączenia

A na obecnym liczniku wyswietlala Ci sie stacja? (Pasek na gorze) W tym miejscu co sie wyswietla napis ok po odpaleniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jachim22 napisał:

A na obecnym liczniku wyswietlala Ci sie stacja? (Pasek na gorze) W tym miejscu co sie wyswietla napis ok po odpaleniu ?

Tak, ale ten sygnał idzie po ENA DATA CLOCK nie po CAN ;)  ( edit. Działa na rns-d , na rns-e nie )

Edytowane przez VRGOOD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :kox:

 

Kolejna aktualizacja tematu - na pewno nie ostatnia :D 

 

*** W końcu podsufitka ogarnięta - ala alkantara ale nie do końca, mi się podoba ;) Przy okazji w końcu ogarnięty i działający szyberdach - wyczyszczony i nasmarowany, a także zmiana relingów i lusterek na satyne RS ! :banan:

 

a6ce14c77fc81046gen.jpg

b5de985301753b60gen.jpg

95fae13ba1827fcbgen.jpg

 

*** Wymiana była też filtra węglowego bo stary już się posypał - wpadł nowy ori a przy okazji czyszczenie podciśnień i wymiana swuch zaworów.

 

3d635246763d7ea1gen.jpg

a645f1f9811897abgen.jpg

 

*** Kupiłem także kilka pierdół puki jeszcze dostępne w aso :D takie jak - nowy zestaw do lewarka + kulka + mocowanie na skrzyni, 2x mocowanie tylne progu S4, zatyczki do podsufitki , nowe zawiasy lewy przód, zbiorniczek, korek,  i pod bardzo odległe plany kolektor RS4 B5 + trójnik + przepustnica :D

 

de5807e6e024f376gen.jpg

344634412670eb83gen.jpg

77dc2d10a9308053gen.jpg

 

*** Na koniec wrzucam parę zdjęć, m.in jedno z mini zlotu z kolegą @tasior87 :D 

 

4a6bf7281f6be2d9gen.jpg

d35edd40d7cae441gen.jpg

dcdef275a9a10c7agen.jpg

eee3850e1ef619bfgen.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...