Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie sterownika centralnego zamka w A4 B5 - opis i zdjęcia


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Już zgłupiałem... Można centralke podłączyć na różne sposoby? tzn. albo minusami albo naprzemiennie? To do nas należy wybór? Podłączyłem minusami nie działało w 100%, myślałem że coś nie tak. Połączyłem naprzemiennie i też nie działa na 100%...

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jak zdejmuje się ten plastik nad sprzęgłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz boczek od bezpieczników, odkręcasz 2 widoczne (bodajże rozmiar 6mm) potem z prawej strony głęboko osadzona w plastiku, ostatnia śruba mniej więcej na wysokości kolana. Bodajże tylko te 3. Osobiście zwątpiłem w podłączanie centralki na własną rękę i jutro jadę do profesjonalisty. 80 zł to nie dużo, a stwierdził, że upora się w 45 minut z podłączeniem mojego egzemplarza (Bloker 64). Kwestia znalezienia odpowiednich przewodów i poprawnego ich połączenia/zlutowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kurier dostarczył mi paczkę ze sterownikiem i trochę mi zajęło, ale udało się podłączyć :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do domykania szyb z pilota u mnie jest kolor różowy (-) minus z schematu czyli wyjście i połaczyc go z tym kablem z foto pokazanym i bedzie smigac ? I dotam ze jest funkcja domykania juz z pilota a w opisie ze z kluczyka jest jakaś rónica przy podłączeniu

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 10:05 ----------

I pdłączyłem tak jak było na fotach domykanie szyb z pilota śmiga :grin:elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian80

Masz u siebie moduł komfortu ?

Ja zainstalowałem RTX Tornado 2 CS3 u siebie w A4 B5 (brak modułu komfortu) i teraz mam pytanko do tych co instalowali ten alarm u siebie, u mnie działa domykanie szyb z kluczyka jak i jest możliwość podpięcia domykania szyb z pilota w tym alarmie lecz jak zaleca producent aby tego nie podłączać przy braku "MK" czy ktoś podłączył to u siebie i mu to działa czy jednak może coś się uszkodzić w instalacji po podłączeniu tej opcji ?

Drugie pytanie:

Jak u siebie rozwiązaliście blokadę odjazdu z załączonym przekaźnikiem ??

w instrukcji (od innego modelu) opcja na fotce pod czerwonym zaznaczeniem

69_1289732509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa takiego typu ze nie mam u siebie alarmu moduł był z funkcja konfort i po prostu wpiołem się na pokazane kable na zdjeciu i domykanie smig bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był juz moduł konfortu org kupiłem sterownik z konfortem i po prostu połaczyłem przewody pokazene w opisie i chodzi domykanie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Mam taki sterownik od poprzedniego auta. Idzie coś z nim zrobić przy Audi? B5 96r, centralny z kluczyka, a także domykanie szyb z kluczyka. Dołączam schemacik, bo dziś dwie godzinki się męczyłem i nic z tego nie wyszło. Sterownik w 100% sprawny.

20140511_202527.jpg

20140511_202541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Jak otwieram zamek z pilota to chwila po opadają szyby do połowy. Druga sprawa to jak są szyby opuszczone do końca po zamknięciu zamka zamykają się do połowy. W sterowniku jest kabelek na zamykanie szyb ale u mnie powinno to działać bez kabla. Kluczykiem można opuszczać i podnosić szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z modelami '99 i '00 ? Ja u siebie podłączyłem zamykanie do fioletowej kostki pod przekaźnikami, mam już kierunki i zasilanie, ale gdzie dać otwieranie? W fioletowej kostce jak podam masę to otwiera mi się wszystko tylko, że bagażnik też odskakuje (tu podłączyłem otwieranie bagażnika). Moja centralka to carprotect bx 60s. W kostce przy sprzęgle znalazłem piny od przycisku w klamce, ale jakmam uzbrojony fabryczny alarm to nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie wyboru sterownika do mojej "be piątki". Posiadam centralny z kluczyka, jak i domykanie szyb i szyber dachu, również z kluczyka. Teraz pytanko - podobają mi się piloty z tego zestawu, i czy na pewno on przypasuje do mojego autka? STEROWNIK B6/ KIERUNKI/ KOMFORT/ DIODA/SYRENA/KANA (4300176018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Proszę o potwierdzenie, abym mógł zamówić. Zależy mi na tym domykaniu szyb.

No i sterownik już podłączony. U mnie okazało się, ze hula na zmiennym +-. Domyka szyby elegancko, lecz robi to podczas zamykania auta- u Was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wstawić zdjęcia z instrukcją jak podpiąć się w kostke, wszystko widać ze zdjęć z jakimi kabelkami łączyć itd. ale nie wiem tej podstawowej rzeczy, mógłby ktoś pomóc ? Jak rozebrać kostkę, nie chcę czegoś popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieże temat, powiedzcie mi jakbym mial juz swoj sterownik itp to ile tak mniej wiecej elektryk by mnie podliczył za podlaczenie tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdzierstwo?:shock3: Bartek, ja Ci to podłączę, podłączałem u siebie i działa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...