Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie nie pasuje zbytnio. ?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, to był eksperyment i mam wahania, obecnie jestem bardziej na nie niż na tak, dlatego zbieram opinie :D

Opublikowano

Pomaluj na czarno i zostaw

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, M@rcin napisał:

Pomaluj na czarno i zostaw

I chyba tak zrobię :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przed zimą... Foto z przed i w trakcie, niedługo koniec :P

20191125_171556.jpg20191125_171543.jpg

20191127_182146.jpg20191128_151231.jpg

20191127_131202.jpg20191127_182129.jpg

20191128_165407.jpg20191128_201030.jpg

 

Opublikowano

Dużo dało takie wyciszenie ? :)

 

Opublikowano
  • Autor

Jazda testowa za 2-3 dni, brakło mi 2 arkuszy maty żeby złożyć wszystko i skonczyć :P

Opublikowano

wygłuszenie pod car audio czy wydech ? 

Opublikowano
  • Autor

Obecnie stricte pod wydech, ale na wiosnę myślę już wygluszyc drzwi i podzialac z audio. 

Opublikowano

A jaki wydeszek siedzi ? 

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, soul87 napisał:

A jaki wydeszek siedzi ? 

Środkowy jakiś custom a tylne Ultera 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.11.2019 o 18:47, Aligatorek96 napisał:

Dużo dało takie wyciszenie ? :)

 

Prace zakończone, kierując słychać zauważalną różnicę choć myślałem że będzie jeszcze lepiej, mimo wszystko poczekam na werdykt pasażerów z tyłu bo to oni narzekali na głośność :)

20191203_131140.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, hervi89 napisał:

Prace zakończone, kierując słychać zauważalną różnicę choć myślałem że będzie jeszcze lepiej, mimo wszystko poczekam na werdykt pasażerów z tyłu bo to oni narzekali na głośność :)

20191203_131140.jpg

Ja co prawda nie mam wydechu ale żałuję, że nie wygłyszyłem samochodu gdy miałem wszystko wyjęte pod ciągnięcie kabli i podłączanie foteli

Opublikowano

Trafiłem na zdjęcie od spodu z przekładki. Czy mi się wydaje czy ty miałeś otwory pod podpore wału ?? 

JA tak to napisz z ciekawości jaki masz rocznik. Robiłem już kilkanaście przekładek i nigdy B7 nie miało otworów pod podpore wału za to B6 miało zawsze. Słyszałem tez od innych mechaniorów że B7 nie ma ale gdzieś kiedyś w kuluarach krążyły plotki że ktoś widział b7 P&P gotwą pod wał. Daj znac z ciekaowści. VIn lub rok miesiąc auta. Wydaje mi się że początki produkcj mogły mieć te otowory jeszcze. 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, DarekS4 napisał:

Trafiłem na zdjęcie od spodu z przekładki. Czy mi się wydaje czy ty miałeś otwory pod podpore wału ?? 

JA tak to napisz z ciekawości jaki masz rocznik. Robiłem już kilkanaście przekładek i nigdy B7 nie miało otworów pod podpore wału za to B6 miało zawsze. Słyszałem tez od innych mechaniorów że B7 nie ma ale gdzieś kiedyś w kuluarach krążyły plotki że ktoś widział b7 P&P gotwą pod wał. Daj znac z ciekaowści. VIn lub rok miesiąc auta. Wydaje mi się że początki produkcj mogły mieć te otowory jeszcze. 

Oj nie. Mocowanie podpory dospawałem sposobem @MemberA4 i jego pomysłem na szablon

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z dzisiejszą wizytą u mistrza @Łukasz13 :)

cwlpb.jpg.d1933b841e16cac85ff604e17b7f2ebc.jpg

Podnoszenie mocy uważam na obecną i raczej dłuższą chwilę na zakończone :dance2:

Opublikowano
29 minut temu, hervi89 napisał:

Z dzisiejszą wizytą u mistrza @Łukasz13 :)

cwlpb.jpg.d1933b841e16cac85ff604e17b7f2ebc.jpg

Podnoszenie mocy uważam na obecną i raczej dłuższą chwilę na zakończone :dance2:

Gratki!!!  super moc i QUATTRO na pokładzie;D tylko gdzie ta zima..?

turbo od geremiego??:)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

Gratki!!!  super moc i QUATTRO na pokładzie;D tylko gdzie ta zima..?

turbo od geremiego??:)

Po zimę pewnie bedzie trzeba jechać :P

tak, turbo od Geremiego :)

Opublikowano

Hervi89,

Ładny wynik ?

Musi już sympatycznie jechać ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, black4 napisał:

Hervi89,

Ładny wynik ?

Musi już sympatycznie jechać ?

Pozdrawiam

Wiadomo, łatwo się przyzwyczaić, ale narazie czuje respekt tym bardziej w tym okresie przymrozkowym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.