Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...


lapek85

Rekomendowane odpowiedzi

Mod nie jest bezdymny...nie ma szans na "turbo 130 -rumunce" tyle cisnac by w starym 1,9 tdi poszlo bezdymnie :wink4:

Ale nie ma tragedii....jest lekki baczek na poczatku i szary odkurz pozniej widoczny raczej tylko w nocy.

Motor igielka....jak shamowalem serie to juz wiedzialem ze bedzie grubo.

P.S wrzuc wykres w dzial wykresy...nie ukrywam ze odrobina promocji dobrze sluzy interesom :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod nie jest bezdymny...nie ma szans na "turbo 130 -rumunce" tyle cisnac by w starym 1,9 tdi poszlo bezdymnie :wink4:

Ale nie ma tragedii....jest lekki baczek na poczatku i szary odkurz pozniej widoczny raczej tylko w nocy.

Motor igielka....jak shamowalem serie to juz wiedzialem ze bedzie grubo.

P.S wrzuc wykres w dzial wykresy...nie ukrywam ze odrobina promocji dobrze sluzy interesom :evil:

kolego ja sie też do Ciebi zgłosze na mały programik już w krótce :kox:wykresik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam się sprawuje nowe sprzęgło przy takiej mocy? Czym ono się różni od "zwykłego" sachsa? Mocniejszy docisk, inne okładziny czy co? :mysli:

Wiesz może jak to się ma do sprzęgła od Radzikowskiego?

Pytam bo wujek google nie chce mi nic powiedzieć :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie na próbe siedzi zestaw LUKa (dwumasa i sprzegło) i od czasu softu dzielnie znosi tą moc, nie mogę narzekać, zero poślizgów, wszystko ok, obecnie przejechałem na nim ok. 3000 km

w szafie leży wspomniany wcześniej Sachs Perfomance,nie zakładam bo nie ma na tą chwile takiej potrzeby, LUK daję radę, pozatym może na przyszły sezon powiększe stadninę to warto mieć nowe sprzęgiełło :wink4:

na pierwszy rzut oka sachs perfomance dużo się nie rózni od luka, dokłądnie teraz nie pamiętam, ale ma grubsze/twardsze sprężynki w tarczy, okładziny mają ciutke inny odcień, a w docisku to nic szczególnego nie zauważyłem, pewnie z innych trwalszych materaiłów wykonany, producent podaje, że zniesie 420Nm :gwizdanie:

odnośnie Radzikowskiego to wałkowałem z nim temat mocnego sprzęgła, ale konkretów teraz nie pamietam, dawno to było (listopad 2009 :wink4: ) taniej wyszło kupić sachsa per.. za któego wtedy dałem po "układach" 1600zł

pamiętam, ze Radzikowski chciał aby mu wysłać nowe sprzegło i dwumase np. LUKa + stare z fury on miał je wzmocnic, cena wachała się chyba koło 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sprzęgło seria do tego silnika

narazie nic nie robie, chodzi mi po głowie zmiana fury, S4 b5 albo jakas prawdziwa terenówka

jak się nie uda to na przyszły sezon 230+BRD+sachcs perfomance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas prawdziwa terenówka

:kox::good:

miałem Galende (G merca) to było coś... przesiadłem się na patrola gr (03r) to jak miejski suv się czułem, mimo że w terenie dawał rady to już nie to samo.

a tak w ogóle jak nie chcesz się bawić ekstremalnie w terenie to kup sobie terrano (w trase jak i do lasu się nadaje) a jak chcesz sie bawić ekstremalnie to szykuj atak na bank :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstremalnie :decayed: wiem cos o tym, w moim rodzinnym miasteczku jest co roku rajd off roadowy, http://www.magamtrophy.pl/ i do tego sportu poza wyciągarką trzeba miec maszynkę do robienia pieniędzy :tongue4:

a tak na serio to myślę o Land Rover Discovery 2 z końcówki produkcji, Defender fajny ale zbyt spartański :chytry:, może miejska tandetna w środku NAVARA, albo Pajero 3 końcówka,

nie wiem, nazbieram więcej kasy to będę myślał intensywniej

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:00_________________________________________________najlepiej UNIMOGa :naughty::polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 00:06_________________________________________________no więc jak to kolega Topor już wspomniał trzeba się ujawnić :tongue4:

narazie 3 podglądowe fotki, zrobie na szybko telefonem zaraz po powrocie z Zielonej... pełnej fotoradarów :naughty:

1forumavus3.jpg

2forumavus3.jpg

3forumavus3.jpg

obecnie jest koza, myśle nad gwintem, ale rozsądek mówi też aby założyć sprężyny eibacha -30mm i bedzie ok

fura w większość eksploatowana w trasie, więc nie ma komu się lanoswać, gimnazjum przy krajówce nie spotkałem jeszcze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...