Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przepis na strokera BFB plus składniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A więc poważniejsza awaria się stała, podniosło czapkę, uciagnelo szpilki (kilka dziesiątek mm) wystarczyło i dmuchnęło uszczelkę, tragedia nie ma ale wkurza że masa roboty ☹️

 

 

Macie jakiś pomysł na mocniejsze szpilki? ARP narazie chce uniknąć no jakby nie było to tysiak za 10 szpilek, cena mocno ale to mocno nie adekwatna. Fabryczne chyba 10.9? szpilki poległy przy 2,2 bara przy kolejnym odcięciu ? szła jak wściekła 2 gubi trakcje, 3 tak samo, 4 gaz w podłogę lekka zmulka i siwo za mną, zassała płynu, korby całe, tłoki całe głowica jutro jedzie na szczelność i planowanie i w weekend składanie ? tylko załamuje mnie cena arp, macie jakieś inne pomysły? ?

20200413_122539.jpg

20200413_122527.jpg

Opublikowano

bierz ARP są kilkakrotnego użytku

 

Edytowane przez hopek03

Opublikowano
  • Autor

To nie musi być kilkukrotne, tylko wieczne ?

Co myślicie na temat szpilek 1,5dci do 1.8t?

Dobra nie ma co żałować, ścisnąć poślady na kolejnego tysiaka i dmuchać 2,5 bara ? 600 pęknie A miałem jutro jechać na hamownie z doładowaniem 2,2 ☹️

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano

A stuków nie było przy takim doładowaniu?

Zdążyłeś zrobić jakieś logi?

Jaki masz stopień sprężania?

Przepraszam że tak dopytuję, ale lepiej się uczyć na cudzych błedach.

Opublikowano

stukowce pewnie wyciszone a w sumie na takim kolektorze i wielkiej dupce w turbo to nie powinno być złe

Opublikowano

Może chcesz ssacy walek "J" ?

Opublikowano
  • Autor

Jednak wpada arp, @Devwałek ssący mam inny niż J jeszcze wyższy 1.8 bez zmiennej (ten co mi połamał seryjne sprężyny wcześniej) 

Stuki wyciszone, najwięcej pojawia się w chwili uderzenia powietrza maks 3-4, zapłon kolo 10 pgm, przeplyw jest mega 306g przy 5 tys potem nie widać bo zamknięty maf, ogólnie to niedługo koniec dowalania mocy bo wtryski 980ccm przy 3 bar (u mnie 4 bar jakieś 1100ccm) latają na granicy przy afr 12-11,5

Opublikowano

Dzieje się :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wałek sprawdziłem ma literkę 0581 W i dalej  N a co do jego wyższych krzywek to tak zasłyszałem xd 

Dzieje się ładnie a będzie więcej bo w planach twin turbo żeby jechało od 2k rpm a na koniec skrzynia automat bo lamie strasznie w manualu a zresztą wyrosłem z bajek że manual lepszy ?

Opublikowano
3 minuty temu, Kejsi napisał:

Wałek sprawdziłem ma literkę 0581 W i dalej  N a co do jego wyższych krzywek to tak zasłyszałem xd 

Dzieje się ładnie a będzie więcej bo w planach twin turbo żeby jechało od 2k rpm a na koniec skrzynia automat bo lamie strasznie w manualu a zresztą wyrosłem z bajek że manual lepszy ?

kup sobie eSe B8 , po co chcesz sie pchac kase w tego starocia ?

Opublikowano
  • Autor

Strasznie mnie to jara, nie ma chyba innego wytłumaczenia na tą chorobę ?

Furka ma dożywocie jak się znudzi będzie latać jako gruz na torach ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapytam kolegi piszesz o przepływie 306g,  czyli maf się kończy na tym, nie odczyta więcej?
Wspominasz że obudowa przepływki jest z VR6 a sam przepływomierz z?

Edytowane przez morelo

Opublikowano
  • Autor

Dziś będą kreski 

Wkład z 1.8t a obudowa vr6, Sharan 2,8 jeden ciort 

I tak więcej jak 306,26 nie pokazuje ?

Opublikowano
  • Autor

Trzeba niuta zdjąć na 600 żeby jakoś to wyglądało, odblokować wkońcu revlimitera i 520 będzie ?

20200427_235049.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, Kejsi napisał:

Trzeba niuta zdjąć na 600 żeby jakoś to wyglądało, odblokować wkońcu revlimitera i 520 będzie ?

20200427_235049.jpg

:D Ile teraz dmucha?

Opublikowano
  • Autor

2,2pik zejście do 2,0 Karol z @SOFT-MOD PERFORMANCE jeszcze się pobawi, bo turbo ma spory zapas, wysterowanie na 65% odcina i będzie to wyglądać elegancko ?

Trzeba bo trochę delikatniej to uzyskiwać niż przed awarią ?

Edytowane przez Kejsi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i się udało wkońcu wypluć 522 konie ? zostało tylko wyrównać niutona, Karol @Galettoz SOFT-MOD PERFORMANCE już działa ? ogarnie taki temat zdalnie, jak macie mpps i troszkę oleju w głowie śmiało do niego piszcie, pomoże ?

20200515_202816.jpg

Opublikowano

:thumbup1::oklasky:

Opublikowano

Nic tylko pogratulować :oklasky:

Opublikowano

:buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.