Opublikowano 19 Lipca 20196 l Autor No i jest 352 kunia z ogromnym niutonem ? Ukłony w stronę Karola z SOFT-MOD PERFORMANCE ??? https://m.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/?locale2=pl_PL Edytowane 19 Lipca 20196 l przez Kejsi
Opublikowano 19 Lipca 20196 l Bardzo ladny wynik, troche podobny obstawialem:-) dobrze ze zrobiles strokera, bo bez niego tak duze turbo wstawaloby pewnie z 500 rpm pozniej w 1.8t. A tak dol jest calkiem fajny i juz przy 3300 masz solidny nm. Gratulacje:-)
Opublikowano 19 Lipca 20196 l Jak w ogóle zwykłe K04-64 wstaje w 1.8t? Da się tym w miarę przyjemnie jeździć na co dzień? Podobno zbiera się lepiej niż niektóre hybrydy K03 ale do seryjnej K03S jej daleko. Jakie jest wasze zdanie? Powoli brakuje mi mocy i jakoś nie widzę alternatywy dla K03-73. Chciałbym raczej od razu wskoczyć na K04 i pominąć hybrydy ale wpakować w auto kolejne 10-12tys (licząc kapitalke silnika więcej) i nie być zadowolonym z efektu to trochę kiepska sprawa? Nie miałem okazji przejechać się tak pomodzonym autem i raczej nie będę jej miał. Edytowane 19 Lipca 20196 l przez Randor
Opublikowano 19 Lipca 20196 l 1 godzinę temu, Randor napisał: Jak w ogóle zwykłe K04-64 wstaje w 1.8t? Da się tym w miarę przyjemnie jeździć na co dzień? Podobno zbiera się lepiej niż niektóre hybrydy K03 ale do seryjnej K03S jej daleko. Jakie jest wasze zdanie? Powoli brakuje mi mocy i jakoś nie widzę alternatywy dla K03-73. Chciałbym raczej od razu wskoczyć na K04 i pominąć hybrydy ale wpakować w auto kolejne 10-12tys (licząc kapitalke silnika więcej) i nie być zadowolonym z efektu to trochę kiepska sprawa? Nie miałem okazji przejechać się tak pomodzonym autem i raczej nie będę jej miał. Spytaj @muzin on ma seryjne k04-064 w 1.8t. Wez pod uwage ze cudow z dolu nie bedzie bo korby poleca. Ja balbym sie to wkladac bez odprezenia i kutej korby do starego b5, a wtedy to koszty w przedziale 20-30 tys trzeba liczyc.
Opublikowano 19 Lipca 20196 l Nie chcę nie wiadomo jakiego niuta z dołu. No ale musi to jakoś jechać od tych 3tys. Nie biorę nawet pod uwagę montażu takiej sprężarki bez rewizji słupka i kutych korb. 30 tys to abstrakcja. Da się to zrobić dobrze dużo taniej. Mam zaufany warsztat który robi wszystko na miejscu. No ale to pieśń przyszłości. Pytam żeby wyrobić sobie opinie. Edytowane 19 Lipca 20196 l przez Randor
Opublikowano 19 Lipca 20196 l Autor Wkońcu się zbiorę żeby radio przykrecic bo teraz mi wypada jak daje podłogę ? @Moc okiełznana na LPG, parownik Magic JET III Power, podwójny wtrysk hana 2001 niebieska lata na 1 barze od początku do samego końca ? Edytowane 19 Lipca 20196 l przez Kejsi
Opublikowano 21 Lipca 20196 l super wynik!!! Ładny moment, musi być petarda!:) w następnym aucie też planuje 3 z przodu;D
Opublikowano 27 Lipca 20196 l Autor Jak ogarnę jakieś mocowanie na telefon, bo z ręki za bardzo rzuca i człona widać ?
Opublikowano 27 Lipca 20196 l 2 godziny temu, Kejsi napisał: Jak ogarnę jakieś mocowanie na telefon, bo z ręki za bardzo rzuca i człona widać ? Prowizorycznie na taśmę albo taki uchwyt sobie kup
Opublikowano 2 Sierpnia 20196 l A jaki masz teraz CR po frezowaniu tlokow? Mierzyles cos czy liczyles?
Opublikowano 2 Sierpnia 20196 l Autor Nie mam pojęcia, trzeba by się pobawić z olejem ale to za 5 tys km ?
Opublikowano 7 Sierpnia 20196 l Autor Zwykła harmonijka plastikowa z fimca za 30 zł, co wy macie z tym dolotem... Nie mogę się zebrać żeby nagrać jak to jedzie ?
Opublikowano 11 Sierpnia 20196 l lol....żałuję, że u siebie tak nie zrobiłem ( mam k04-64) ...kasy poszło sporo a kilka zł więcej i było by mega...
Opublikowano 12 Sierpnia 20196 l Czemu żałujesz, bo ja jestem w czasie budowy takiego seta tylko na pojemności 1.8
Opublikowano 12 Sierpnia 20196 l 23 godziny temu, Roboform550 napisał: lol....żałuję, że u siebie tak nie zrobiłem ( mam k04-64) ...kasy poszło sporo a kilka zł więcej i było by mega... A ile u Ciebie wyszlo dokladnie? Bo w Twoim temacie gdzies widzialem ze kolo 310 hp i 420 nm?
Opublikowano 12 Sierpnia 20196 l Narazie motor wzmocniony turbo wjedzie w październiku. Ale gadałem tunerem to mówił za 340km powinno być. Tylko mam coś problem po remocie jak nagrzeje samochód jakieś 20-30km i odkrecam zbiorniczek to wyrzuca płyn chłodniczy, CO2 sprawdzałem
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto