Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graty fury ? Bezawaryjności życzę ;)

Opublikowano
9 godzin temu, Norbas napisał:

 

 

 

 

 

 

Nawet spoko cena ;) 

Nie generują żadnych błędów na fis ? 

 

 

W zestawie są rezystory,wszystko plug&play,żadnych błędów.

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, szafa napisał:

Graty fury ? Bezawaryjności życzę ;)

:hi: 

25 minut temu, kris67 napisał:

W zestawie są rezystory,wszystko plug&play,żadnych błędów.

Super ?

Opublikowano

Ten kolor mega pasuje do tego allroad"a i jak usiądzie z dobrą rolką to będzie kozak.

Widać że nie zmęczony egzemplarz, tylko bezawaryjności życzyć   

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano

Troszkę te poszukiwania trwały.

Ale jak widać opłacało się.

Gratulacje i bezawaryjnosci ?

Opublikowano

Kolorek taki jak mój ? Fajny przebieg...

Gratulacje i niech służy jak najlepiej.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, marcin_wpi napisał:

Ten kolor mega pasuje do tego allroad"a i jak usiądzie z dobrą rolką to będzie kozak.

Widać że nie zmęczony egzemplarz, tylko bezawaryjności życzyć   

:hi:  No kolor robi robotę. Do tego  chromy na czarno i powinno jakoś zagrać. 

3 godziny temu, krystian3769 napisał:

Troszkę te poszukiwania trwały.

Ale jak widać opłacało się.

Gratulacje i bezawaryjnosci ?

:hi: No troszkę z przerwami ale myśle, że warto. Czekam co wydarzy się u Ciebie ?

3 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Kolorek taki jak mój ? Fajny przebieg...

Gratulacje i niech służy jak najlepiej.

:hi: Twój jest wypieszczony kolor nad tym popracuje w jakiś wolny dzień... zastanawiam się czy nie farbnąć matowych detali pod kolor budy ? muszę poszukać na necie może coś podobnego znajdę.

Opublikowano

Norbas, 

Dobry pomysł ?

Świetnie wyglądają te poszerzenia w lakierze ?

d707ba56a6363a24162b450c3432ee96.jpg

d9a7256458130b6816b56cb08e89ecf6.jpg

WIDPcgq.jpg

6Zbzpi4.jpg

NUtxAdM.jpg

Pozdrawiam ?

Opublikowano
4 minuty temu, black4 napisał:

Norbas, 

Dobry pomysł ?

Świetnie wyglądają te poszerzenia w lakierze ?

 

 

 

NUtxAdM.jpg

Pozdrawiam ?

Ta jest mega kozacka, Norbert rób w kolor, dobre koło gwint i będzie mega. 

Idzie te poszerzenia do zwykłej budy dorezac? ? ? 

Opublikowano

Piękna Bestia ?

Opublikowano

I pakuj Rotor 20" z RS i będzie miodzio ?

Opublikowano

Norbas z tego co pamiętam to w b7 zdejmowałes relingi.. Nie oklejaj ich tutaj, szukaj ze zwykłej budy czarnych, te niskie. Tak jak na tej niebieskiej na zdjęciu, będzie kosa :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.07.2019 o 14:19, MaciekPL napisał:

Idzie te poszerzenia do zwykłej budy dorezac? ??

Idzie ale mimo wszystko karoseria jest inaczej wyprofilowana przynajmniej z tylu. Boczne błotniki bez problemu można wyrezac. 

 

2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

I pakuj Rotor 20" z RS i będzie miodzio ?

Widziałem właśnie 20” w jednym ... jeszcze bbs w drugim... muszę tez może z rs7... 9408D075-6C38-4C20-BC53-A9D0EC33539E.jpeg

2C52DE58-FAF0-4615-83A1-ED27C4B29596.jpeg

ten pierwszym ma zestaw h&r sparingi + amory  a drugi gwint h&r ?

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Norbas z tego co pamiętam to w b7 zdejmowałes relingi.. Nie oklejaj ich tutaj, szukaj ze zwykłej budy czarnych, te niskie. Tak jak na tej niebieskiej na zdjęciu, będzie kosa :D

Mogło by to zagrać ;) 

W między czasie cyferki 

F0EEDC56-51EC-47EC-B1B4-6E23ABCFAEA8.jpeg

no i dzisiaj kiera ścięta, naklejki czarne na rejke, kodowania us, akumulator, lap timer z oil temp. oraz ambiente light :decayed:  zamówione jeszcze ledziki od tomik’a :kox: 

F0DD80E7-A74E-4B05-B87D-3DFEA031011C.jpeg

0699CFAA-3C90-435C-AA8F-A709FEE0FE5B.jpeg

jeszcze gała w perforze by się przydała ?

Opublikowano
5 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

I pakuj Rotor 20" z RS i będzie miodzio ?

:thumbup1: Nie chciałem tego pisać bo połowa forum twierdzi że rotor to oklepany wzór... Sami niestety błądzą:dziura:

Norbert gwint będzie?

Opublikowano

BTW Allroad bez relingów chyba kiepski pomysł. Super za to prezentuje sie z boxem tak jak ten US na foto

Opublikowano
1 minutę temu, Wandej napisał:

BTW Allroad bez relingów chyba kiepski pomysł. Super za to prezentuje sie z boxem tak jak ten US na foto

Nie nie, chodziło o to że, relingi z allroad są wyższe te ze zwykłej budy są niskie. 

Opublikowano

No i się zaczęło rezanie:whistling::thumbup1:

Opublikowano

Norbas,

Rotor ujdzie w tłoku, ale jest tyle innych, pięknych, rzadko spotykanych wzorów.

Poza tym rotor to tylko 9" 

W Twoim aż się prosi 10x20" ET25, kilka sugestii ?:

71Uf7ldGxcL._SX425_.jpg

251_audi_allroad_with_ff01_in_tarmac1.jp

Audi-A4-B9-Avant-Allroad-20-Zoll-Vossen-

Audi-Exclusive-Havanna-Brown-A4-allroad-

39805_19.jpg

Pozdrawiam ?

Opublikowano
24 minuty temu, black4 napisał:

 

39805_19.jpg

Pozdrawiam ?

Ale wklęsłość :slina:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.08.2019 o 20:55, Wandej napisał:

Norbert gwint będzie?

Myślę, że to kwestia czasu ;)

 

Tymczasem oznaczenia z klapy wyleciały... zastanawiam sie czy nie wywalic jeszcze quattro. Przyszły ledy, więc we wnętrzu nastała jasność  :kox: Wstawiłem na próbę osramy o barwie 4200K ale chyba bede musiał zainwestowac w jakieś dobre ledy.

Kilka szotów :)

DSC03403c.JPG

DSC03301c.JPG

DSC03304.JPG

DSC03286c.JPG

DSC03295c.JPG

DSC03316c.JPG

DSC03382c.JPG

DSC03389c.JPG

DSC03393c.JPG

DSC03399c.JPG

DSC03408c.JPG

DSC03411c.JPG

DSC03423c.JPG

DSC03426c.JPG

DSC03435c.JPG

DSC03456c.JPG

DSC03459c.JPG

DSC03471c.JPG

DSC03468c.JPG

DSC03474c.JPG:

:hi:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.