Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, Norbas napisał:

Rób, rób bo jest różnica szczególnie w otwieraniu :decayed: 

Za 999 to były używki... za ta sama kasę jak nie mniejsza masz w aso bez rabatów ;) brałem z aso. 

Serio? :O to uderzam  do ASO. Mógłbyś nr podać?

Opublikowano
  • Autor

Poszło pw ale wklejam jakby ktoś jeszcze chciał ;) 

8K0837019H7PE prawy przód pod przełącznik 

8K0837020H7PE lewy przód 

8K0839019F7PE tył lewy 

8K0839020F7PE tył prawy 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładnie. Czasami na alledrogo czy innych mają rzeczy w cenach z d*py, a w aso kosztują czasami mniej nowe niż usyfione używki. Trzeba sprawdzać ceny gratów w aso ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały aktual...  Wleciała kiera z łopatkami, przymusowo dwie nowe opony na tył bo jedna mi strzeliła i nie było na miejscu takich samych do tego cena za jedną sztukę to jakaś masakra... Nowy fotelik z osłoną na fotel dla młodego buntownika... Zarniki CBI Osram... przyciemnione szyby na tyle i relingi czarne ze zwykłej B8 :) 

DSC04144c.JPG

DSC04147c.JPG

 

DSC04258.JPG

DSC04274c.JPG

DSC04277c.JPG

DSC04278c.JPG

DSC04283c.JPG

DSC04285c.JPG

:hi: 

Opublikowano

Pięknie Norbert lecisz z tematem ;)

Tez muszę pomyśleć o takim rozwiązaniu na fotel, bo mały już zaczyna sięgać nóżkami hehe

Opublikowano

Aj aj aj pięknie:brawo:

Opublikowano

Coraz ciekawiej to wygląda Panie , jeszcze troszkę i będzie juz całkiem piknie :D

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, kamil-vag napisał:

Pięknie Norbert lecisz z tematem ;)

Tez muszę pomyśleć o takim rozwiązaniu na fotel, bo mały już zaczyna sięgać nóżkami hehe

 

Rosną dzieciaki strasznie szybko  . Nakładkę polecam bo ma sporo kieszonek i jest nawet autko z misiem z czego mlody jest zadowolony. Szukałem coś fajnego ale jedynie VW ma takie coś dostępne inne marki maja tylko czarne nakładki ? za nią dałem 120zl wiec nie ma tragedi imo. 

 

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Coraz ciekawiej to wygląda Panie , jeszcze troszkę i będzie juz całkiem piknie :D

 

wiecej modow już nie przewiduje  :whistling:

Opublikowano
10 minut temu, Norbas napisał:

 

 

 

wiecej modow już nie przewiduje  :whistling:

Zobaczymy ... napisz wieczorem do mnie :grin:

Opublikowano
16 minut temu, Norbas napisał:

 

Rosną dzieciaki strasznie szybko  . Nakładkę polecam bo ma sporo kieszonek i jest nawet autko z misiem z czego mlody jest zadowolony. Szukałem coś fajnego ale jedynie VW ma takie coś dostępne inne marki maja tylko czarne nakładki ? za nią dałem 120zl wiec nie ma tragedi imo. 

To i ja będę musiał pomyśleć o takim czymś dla mojej małej księżniczki:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał:

wiecej modow już nie przewiduje  :whistling:

 

 

 

 

 

 

 

:polew:

Ciekawe jak długo wytrzymasz :decayed:

Opublikowano

malyyyna, kiera i klameczki duży plus - zazdraszczam :wub:

relingi też bardzo dobra zmiana :thumbup1: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na razie spokój :decayed: Jedyne co zrobiłem to zmieniłem kodowanie nagłośnienia w radiu... jest różnica i to spora :shock3: Jako, że dzisiaj wyszło trochę słonka to oczywiście allroad był się przewietrzyć po górkach :decayed: 

DSC04353_edited.jpg

DSC04346_edited.jpg

DSC04394_edited.jpg

DSC04343_edited.jpg

:hi: 

Opublikowano

Pasują mu te górki :D

Opublikowano
W dniu 21.01.2020 o 10:50, Norbas napisał:

Wiecej modow już nie przewiduje  :whistling:

:nabijasie:

Opublikowano

Fajne masz tam widoki:thumbup:

Z tej strony troche niższe te góry, ale śniegu wiecej, bo spadło jakieś 5cm:lol1:

Opublikowano

Super kolor audicy i fajne widoki

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Adam87 napisał:

Fajne masz tam widoki:thumbup:

Z tej strony troche niższe te góry, ale śniegu wiecej, bo spadło jakieś 5cm:lol1:

No ja do tego miejsca miałem z 30km a trochę dalej biało :decayed:  u was inny klimat niż na zachodzie ?

 

5 godzin temu, wielik napisał:

Super kolor audicy i fajne widoki

:hi: 

Opublikowano

ładny jest :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

"Wiecej modow już nie przewiduje 

Miesiąc później...

IMG-20200229-WA0011.jpg

:dancing:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.