Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Głośniki masz ori Nokii czy może inwestowałeś w coś lepszego?

Na razie Nokia ale w planach mam trochę lepsze audio.

Na majóvwce się osłuchałem dobrego car audio i jak to zwykle bywa zostalem zarazony choroba :naughty:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... a w tle kolega z Siedlec też na prosiakach 18"

96ghea.jpg

Opublikowano

... a w tle kolega z Siedlec też na prosiakach 18"

96ghea.jpg

w tle to ja jestem :P

Opublikowano

A po środku Zając, przepraszam na feldze od Lambordżini ;)

A w ogóle fotę robił Yagoda!

26054017334198605850410.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czasu zabrakło żeby się ze wszystkimi poznać :( ale za rok...

_________________________________________________

Wracam do domu a tam mysterious paczka :kox: od jakiejś Krystyny :mysli:

2z8rmzn.jpg

:slina: jutro z żoną od razu po pracy poszerzamy nadkola :naughty::kox:

Opublikowano

tą żonkę to ty masz, nie jeden by chciał taką :naughty: a pozdrów może mnie pamięta :):polew:

Opublikowano
  • Autor

Pamięta, pamięta :>

Opublikowano

Moja Picza to tylko by jezdzic chciala,a robic to nie ma komu :evil:

Opublikowano

Moja Picza to tylko by jezdzic chciala,a robic to nie ma komu :evil:

:polew: :polew:

armistead

Kupiłeś tą zabawkę do nadkoli czy pożyczyłeś ? :naughty:

Opublikowano

Moja Picza to tylko by jezdzic chciala,a robic to nie ma komu :evil:

:polew: :polew:

armistead

Kupiłeś tą zabawkę do nadkoli czy pożyczyłeś ? :naughty:

wynajął od Krychy :naughty:

A jak tam Adaś jest już RS :D

Opublikowano

... a w tle kolega z Siedlec też na prosiakach 18"

96ghea.jpg

f*ck a mi się musiał silnik wysypać :thumbdown: nastempnym razem to przyjade chodźby na lawecie :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj dłubał :naughty: jutro jade zobaczyc efekty co to dało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Maszynka od Krychy :kox:

Tył muszę poprawić bo przy gwincie opuszczonym na maksa na większych nierównościach opony przyciera :disgust:

Wcześniej tarło cały czas. Przodu na maksa jeszcze nie opuszczałem.

Różnica jest, wizualnie w ogóle nie widoczna. Ale w praktyce, centymetr więcej dla opony to bardzo dużo.

Opublikowano

Maszynka od Krychy :kox:

Tył muszę poprawić bo przy gwincie opuszczonym na maksa na większych nierównościach opony przyciera :disgust:

Wcześniej tarło cały czas. Przodu na maksa jeszcze nie opuszczałem.

Różnica jest, wizualnie w ogóle nie widoczna. Ale w praktyce, centymetr więcej dla opony to bardzo dużo.

samochód między 2 traktory i pójdzie kolejnych 5cm :polew: :polew: Będziesz musiał założyc jakies szeeeerokie kapcie żeby sie zrównały z nadkolami :> :tongue4: hehe

Nie no żart :wink4:

Jak zrobisz to pokaż efekty na foto bo nie wiem czy w niedziele sie zjawię :confused4:

Opublikowano

Adamo masz jakieś fotki po użyciu tej maszynki od Krychy?

Opublikowano
  • Autor

Jutro zrobię ale nie ma co się spodziewać rewelacji, 1cm to maks ile można uzyskać bez pęknięć lakieru. Jak ktoś nie wie to nie zauważy.

Podgrzewałem lakier opalarką i na chama poszerzałem - ten dźwięk wyginającej się blachy, aż się sąsiedzi ogladali :decayed::polew:

Tył jutro poprawiam i gwint zostaje opuszczony na maksa, z przodu obniżę góra centymetr. Ale już nie poszerzam bo lakier odpryśnie.

Niestety 8.5cala et35 i opona 225/40/18 to nie jest dobry zestaw do mega gleby.

Opublikowano

A dużo więcej dałoby poszerzyć nadkola które i tak lecą do malowania? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A dużo więcej dałoby poszerzyć nadkola które i tak lecą do malowania? :naughty:

Naprawdę ciężko mi powiedzieć, Krycha pewnie wie więcej to jego maszynka i on testował pewnie więcej.

Opublikowano

Niestety 8.5cala et35 i opona 225/40/18 to nie jest dobry zestaw do mega gleby.

Ci mówię..sprzedaj te koła w pisdu .... najlepiej mi :naughty::kox::good:

Opublikowano

Ok :) to czekam na zdjęcia przed i po poszerzeniu

A nie myślałeś o kupnie opon 215/35? :cool1: Bo na takiej oponie parę cm zyskasz na dół :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.