Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, ale trafiły się opony pirelli pzero nero i nie żałuję bo to najlepsze opony jakie miałem do tej pory. Są rewelacyjne :kox:

Minus, nie mogę zjechać na maksa z gwintem, ale może to i lepiej bo i tak nie wyjechałbym z podwórka :>

Idę pomęczyć tylne nadkola jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem efekt przed i po :wink4: wizualnie nie widać różnicy, wcześniej błotnik był na równi z rantem felgi teraz z 1cm błotnik wystaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też nie miałem buły na takie opony a 225/40 kupiłem za śmieszne pieniądze... w przyszłym sezonie może zmienie :naughty:

Ja na 16' jak poleciałem na dół to nie wjeżdżałem w ogóle na podwórko :decayed: :decayed:

A tak w ogóle to Ty masz z tyłu ET 35+ dystans? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dystansów nie dałem, leżą na półce razem z fisem :wink4:

_________________________________________________

Ok, it's done. Nadkola poszerzone i zaklepane. Plastiki nadkoli podgięte.

Efekt:

opony schowane w nadkolach :kox:

z tyłu gwint skręcony na maksa (nie obciera nawet na największych wybojach)

z przodu gleba jak na majóvwce ale spokojnie można skręcać (nie obciera)

Jutro spot, jutro zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży suka na ziemi :>

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 00:38_________________________________________________Ale z przodu wygląda jak seria bo miałem dziś przegląd - zamontowałem zwykłe żarówki (w nocy tragedia :shocked:) i wyłączyłem obrysy.

Na przeglądzie nawet na ścieżkę diagnostyczną nie wjeżdzałem a żeby wyjechać z podwórka podkładam deski pod koła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- radyjko Pioneer 4000ub + praktycznie niewidoczny pendrive z czerwoną diodą

sory że wrócę do radia to nówka czy nie? bo sam mam takie jeszcze z poprzedniego auta to mi padło raz wejście na palucha a teraz widzę ze joy zaczyna mieć akcje w jedna mańkę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba jest ja narkotyk jak raz spróbujesz to za karzdym razem chcesz więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- radyjko Pioneer 4000ub + praktycznie niewidoczny pendrive z czerwoną diodą

sory że wrócę do radia to nówka czy nie? bo sam mam takie jeszcze z poprzedniego auta to mi padło raz wejście na palucha a teraz widzę ze joy zaczyna mieć akcje w jedna mańkę :confused4:

Radio było kupione nowe ale trochę pojeździło w moim aucie, później siostry a teraz wróciło do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jestem na tak z tym radiem mam już ze 3 lata i nie ma choinki jak w nie których ale to kwestia gustu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, it's done. Nadkola poszerzone i zaklepane. Plastiki nadkoli podgięte.

Właśnie... jak podgiąłeś te plastiki? :mysli: Bo moje przetarło na 16' a jak założyłem 18' to musiałem je ciąć i teraz delikatnie pryska mi do komory silnika :wallbash:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________

Gleba jest ja narkotyk jak raz spróbujesz to za karzdym razem chcesz więcej :decayed:

Dobrze gada :decayed: polać mu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, it's done. Nadkola poszerzone i zaklepane. Plastiki nadkoli podgięte.

Właśnie... jak podgiąłeś te plastiki? :mysli: Bo moje przetarło na 16' a jak założyłem 18' to musiałem je ciąć i teraz delikatnie pryska mi do komory silnika :wallbash:

Podgrzałem opalarką, trochę potłukłem młotkiem, później znów opalarka i maszynka ale to było za mało więc wyciąłem to co wystawało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Armi żeby dzwonić jak będziesz w okolicy :) Najlepiej jak będziesz wiedział kilka dni wcześniej to wtedy sobie zaplanuje wcześniej co i jak.

Nareszcie się przejade :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży suka na ziemi :>

kapkę :decayed:dscf7540.jpg

dscf7541n.jpg

[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 00:38_________________________________________________Ale z przodu wygląda jak seria bo miałem dziś przegląd - zamontowałem zwykłe żarówki (w nocy tragedia :shocked:) i wyłączyłem obrysy.

pussy :tongue4:

ja cisne w takim setupie jak jest, jak dlugimi z bixa i halo na hidzie jebnie to diagnosta oslepnie, jeszcze go poprosze o wyregulowanie swiatel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj na skrzyżowaniu z ul. Nowym Światem tak armiego wytelepało że jakby tam był ostrzejszy zakret i koła bardziej skręcone to by poewnie pogubił błotniki jak ten maluch nad zalewem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na nich jadących za mną to aż mnie bolało wszystko... :D Toć to męka a nie jazda :naughty: Ale wygląd i miny ludzi rekompensują wszystko :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na nich jadących za mną to aż mnie bolało wszystko... :D Toć to męka a nie jazda :naughty: Ale wygląd i miny ludzi rekompensują wszystko :):good:

wygląda spoko :good: ale na takim zawiasie mógłbym pojechać max raz na rok na jakiś zlot i tyle. To co ma armi dla siebie do normalnej jazdy podniósłbym pewnie ze 40mm przód a tył ze 20 :decayed: ok już nie sieję herezji bo mnie zjedza glebowicze :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi są dobre drogi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi są dobre drogi :kox:

to masz farta. Po lublinie bys długo tak nie pojeździł :kox:

Tam co wczoraj po tych dołach jechalismy ja jeżdze prawie co dzień albo na świdnik tą droga co widziałes. czasem na 1BA mi żal tego samochodu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...