Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeee to lipa :decayed:

Zwrotnic zmieniać nie będę :gwizdanie:

eeee to lipa do kwadratu :>

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

eeee to lipa :decayed:

Zwrotnic zmieniać nie będę :gwizdanie:

eeee to lipa do kwadratu :>

Panie do czego? Do diesla? :polew:

Niektórzy 2.8 jeżdżą i mówią że seryjne hamulce (zwalniacze) są ok :decayed:

Opublikowano

pod te heble to najmniejsza felga 16" się wciśnie :)

Opublikowano

Jak wrzucam zdjęcia to wrzucę i tu:

Na wiosnę zagoszczą u mnie takie zaciski :naughty: :gwizdanie:

P1000344.jpgP1000345.jpg

4-tłoczkowe brembo :naughty::kox:

Adam a możesz nam zdradzić jak Ty to wsadzisz na seryjnych zwrotnicach ? adaptery jakieś ? z czego te zaciski ?

Opublikowano
  • Autor

To już do luka pytanie.

Zaciski są z alfy 166.

Opublikowano

To jak wejdzie to pewnie odpisze bo widzę że są na Allegro takowe zaciski ;-)

Armi to napisz mi na PW ile chcesz za swoje jarzma z C5 ;-)

Opublikowano

do tych zacisków z AR trzeba robić nowe jarzma.

Opublikowano

acha czyli adaptery pod dane auto ;-) dzięks ;-)

Opublikowano

Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić :chytry:

Opublikowano

Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić :chytry:

to się raczej nigdy nie stanie, zawsze jest coś co można poprawić, a z rezania sie tak łatwo nie wyrasta :evil:

Opublikowano
  • Autor

Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić :chytry:

to się raczej nigdy nie stanie, zawsze jest coś co można poprawić, a z rezania sie tak łatwo nie wyrasta :evil:

Dziś pobrałem nauki jak zrobić czarny sufit :kox:

Teraz tylko czekam na alkantarę :>

Opublikowano

Słupki też alcantara ?

Opublikowano

Ja zamówiłem białą :decayed: ale nie trafi do auta :tongue4: cos innego rzeźbie :decayed:

Opublikowano

Ja zamówiłem białą :decayed: ale nie trafi do auta :tongue4: cos innego rzeźbie :decayed:

Wygłuszenie maski? :decayed:

Opublikowano

Słupki też alcantara ?

noaco ?

Opublikowano

Ja zamówiłem białą :decayed: ale nie trafi do auta :tongue4: cos innego rzeźbie :decayed:

Wygłuszenie maski? :decayed:

:naughty:
Opublikowano

Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić :chytry:

to się raczej nigdy nie stanie, zawsze jest coś co można poprawić, a z rezania sie tak łatwo nie wyrasta :evil:

Dziś pobrałem nauki jak zrobić czarny sufit :kox:

Teraz tylko czekam na alkantarę :>

To módl się żeby nie zrobiła się fioletowa po 4 miesiącach :naughty:

Opublikowano

Armi a tak narzekałeś że nie masz już co przy aucie robić :chytry:

to się raczej nigdy nie stanie, zawsze jest coś co można poprawić, a z rezania sie tak łatwo nie wyrasta :evil:

Dziś pobrałem nauki jak zrobić czarny sufit :kox:

Teraz tylko czekam na alkantarę :>

To módl się żeby nie zrobiła się fioletowa po 4 miesiącach :naughty:

moja jus jest fioletowa :kox:

Opublikowano

no patrzcie to ja żałowałem trochę założyłem ori podsufitkę z eSy, a tu jednak nie ma czego żałować ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.