Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

fifki w polerke walnij :>

Na początku wątku są stare zdjęcia, teraz mam taki wydech:

http://postimage.org/image/2mlhzdlk4/

Na razie się błyszczy[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:11_________________________________________________

fifki w polerke walnij :>

przecież ma ładne końcóweczki :wink4:

Dalej bujam się z facetem od gwintu bo nie chce przyjąć mojej paczki za pobraniem (nie wiadomo czy mu jakiegoś złomu nie przyślę) a ja trochę boję się mu odsyłać gwint i czekać aż mi $ na konto przeleje. Dobrze, że kupowałem na allegro a nie poza bo pewnie bym został z niesprawnym gwintem.

miejmy nadzieję że nie okaże się że to "szanowny" 312MC... :kwasny:

Teraz już do niego nie dzwonię, piszę maile. Lepiej mieć wszystko na "papierze".

A jak z nim rozmawiałem to przy świadkach, na głośnomówiący.

W razie czego zgłoszę sprawę do allegro a jak będzie trzeba to i na policję.

500zł kwalifikuje się już jako przestępstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

armisted, allegro c**ja zrobi wtej sprawie, po zakonczeniu sporu powie ci ze macie sie dogoadac i tyle..Oni umywaja rece od takich spraw. To jest wlasnie j**ana ochrona kupujacych..

Ale postraszyć zawsze można i w razie czego na policji będzie łatwiej. Już kilku takich cwaniaków wciskających buble załatwiłem, dostawałem zwrot pieniędzy a im zawieszani konta, dlatego się nie boje. Ale powiedziałem sobie, że dopóki nie dociągnę sprawy gwintu do końca to nie zamawiam nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi śpiesz sie z tym gwintem bo juz wiosna niebawem :kox: ile mozna na 16kach :decayed: ja już wczoraj miałem parcie na letnie gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi śpiesz sie z tym gwintem bo juz wiosna niebawem :kox: ile mozna na 16kach :decayed: ja już wczoraj miałem parcie na letnie gumy :)

Ja jeszcze nie, rozchorowałem się i na zwolnieniu jestem. Rano mróz ale letnie opony już kuszą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej do kwietnia nie pojeżdżę :gwizdanie:

a167w2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej do kwietnia nie pojeżdżę :gwizdanie:

a167w2.jpg

no bez kitu, nie pali sie, ze po pol roku zimy :naughty: delikatnie przez szybke auta podgrzeje slonce to nie znaczy ze juz lato, kwiecien to jest minimum ...

chociaz mi teraz fajnie dogrzewa przez czarny dach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armisted, allegro c**ja zrobi wtej sprawie, po zakonczeniu sporu powie ci ze macie sie dogoadac i tyle..Oni umywaja rece od takich spraw. To jest wlasnie j**ana ochrona kupujacych..

własnie allegro umywa ręce, tak wpadłem z felgami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armisted, allegro c**ja zrobi wtej sprawie, po zakonczeniu sporu powie ci ze macie sie dogoadac i tyle..Oni umywaja rece od takich spraw. To jest wlasnie j**ana ochrona kupujacych..

własnie allegro umywa ręce, tak wpadłem z felgami

Ale ja nie odpuszczam :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 15:46_________________________________________________Kupiłem :naughty:

prezent dla żony :buziak:

20jsqio.jpgjkhhr6.jpg

Kubełki z regulacją ledźwi, poduszkami i siatkami.

Nawet nie było problemu z transportem

P1360446.jpgP1360445.jpg

Będzie rezania bo mam zamiar wyrezać składane siedzenia w sedanie (u mnie jest ściana z blachy między siedzeniami a bagażnikiem).

Trochę zabawy będzie ale mam wszystkie zaczepy,uchwyty - trochę się pospawa, wywali blaszaną ścianę i gotowe :)

I najważniejsze, wielkie dzięki Gelo :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu po co tą blachę montowali ? niczym B3 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armisted, allegro c**ja zrobi wtej sprawie, po zakonczeniu sporu powie ci ze macie sie dogoadac i tyle..Oni umywaja rece od takich spraw. To jest wlasnie j**ana ochrona kupujacych..

własnie allegro umywa ręce, tak wpadłem z felgami

Ale ja nie odpuszczam :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 15:46_________________________________________________Kupiłem :naughty:

prezent dla żony :buziak:

20jsqio.jpgjkhhr6.jpg

Kubełki z regulacją ledźwi, poduszkami i siatkami.

Nawet nie było problemu z transportem

P1360446.jpgP1360445.jpg

Będzie rezania bo mam zamiar wyrezać składane siedzenia w sedanie (u mnie jest ściana z blachy między siedzeniami a bagażnikiem).

Trochę zabawy będzie ale mam wszystkie zaczepy,uchwyty - trochę się pospawa, wywali blaszaną ścianę i gotowe :)

I najważniejsze, wielkie dzięki Gelo :hi::notworthy:

Aga w niebowzieta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotele :kox: też takie bym chciał, ja u siebie też mam niedzieloną kanapę z tyłu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż blachy to nie jest wielki problem, nie trzeba będzie jej wycinać tylko rozwiercić w miejscach mocowania i będzie jak w serii.

Bardziej mnie martwi gość od gwintu bo nie przyjął zwrotu mojej paczki, zgłosiłem do allegro i szykuję się na niezłą przeprawę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sprawa z gwintem już na Policji bo widze że nie ciekawo sie porobiło. Kupuj szybko nowe bo mi sie kasa kurczy heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie allegro będzie próbowało załagodzić sprawę (spór), jeśli się nie uda idę na policję i zgłaszam się do programu ochrony kupujących po zwrot $$.

Cwaniak, nie odbiera ode mnie telefonów. "Żona" zadzwoniła i powiedziała, że sprawa jest zgłoszona. Powiedział tylko "dobrze" i koniec rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sie meczysz ja poszedlem na policje nie majac nawet allegro za 50 zl czesc z forum wydrukowalem rozmowy z gg z forum nr konta dane przelewu i podalem linki i poszedlem po 2 tyg mialem kase na koncie i z policji dzwonili zapytac czy juz pieniadze doszly hehehe sam bylem zdziwiony. :) oszustwo zaczyna sie juz nawet od 1zl to nie jest jak kradziez ze od 250 sprawa a ponizej mandat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie prawie, szkoda że nie recarosy w skórce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał recarosy (szmaciane) ale jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma :wink4:

Bałem się, że nie będą do podłokietnika i boczków pasować ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...