Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potwierdźcie czy pod te felgi OEM 17'' wejdzie zacisk pod 345 z a6 c6 (981/982) Pilne 

 

20180820_172505.jpg

20180820_172500.jpg

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 587,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
21 minut temu, disem napisał:

Panowie potwierdźcie czy pod te felgi OEM 17'' wejdzie zacisk pod 345 z a6 c6 (981/982) Pilne 

 

20180820_172505.jpg

20180820_172500.jpg

Wejdzie

Opublikowano
47 minut temu, vblpl napisał:

b1cf0d0d0fafbc2fmed.jpg

720d547841562b3emed.jpg

4f2361f9232ecaaemed.jpg

b39bb55ca0564303med.jpg

fa66e6e4493644a4med.jpg

320mm

Opublikowano
W dniu 20.08.2018 o 22:56, Dev napisał:

320mm

Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ? :) 

Opublikowano
3 godziny temu, razor91 napisał:

Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ? :) 

Jaki rozmiar ?

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

Jaki rozmiar ?

Nie wiem co mam, ale wg. realoem to 245, zresztą niedługo będę wymieniał tylne amortyzatory to zmierzę dla absolutnej pewności :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Opublikowano
5 minut temu, Mr.Lovalova napisał:

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Jeśli na prawdę Ci zależy to bez wymiany zacisków się obejdzie, a to kosztuje i obawiam się, że Twój zapał ostygnie kiedy usłyszysz kwoty - ile możesz wydać ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Mr.Lovalova napisał:

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Żeby zaczęło hamować najtańszą opcją jest 320 przód i 288 tył koszt pewnie ok 1500-2000zł , same tarcze i klocki ok 900zł + do tego zaciski

Opublikowano

Siema. Moje ori juz wolaja o pomste do nieba. Jakis ciekawy zestawik

sportowy w rozsadnej cenie? Jakies brembo/ferodo? Zaciski brembo?

Opublikowano
W dniu 8.09.2018 o 10:27, daniok napisał:

Jeśli na prawdę Ci zależy to bez wymiany zacisków się obejdzie, a to kosztuje i obawiam się, że Twój zapał ostygnie kiedy usłyszysz kwoty - ile możesz wydać ?

1000-1500 myśle,że mógłbym zainwestować.

Co o tym zestawie myślicie?  :

1.https://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-cera-p-t-audi-a4-b6-b7-320-288mm-i7511410290.html

2. https://allegro.pl/brembo-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b6-b7-320-288-i7547992174.html

Edytowane przez Mr.Lovalova

Opublikowano
25 minut temu, Mr.Lovalova napisał:

Nie rozumiem w takim razie - nic nie pisałeś o tym, że posiadasz swap'a na 320/288, czy może jednak masz serię 312/255 ?

Opublikowano

Kurcze nie zaczaiłem ;) Sorry,ja swap'a nie robilem, więc klasyczne 312/255 ;) 

Opublikowano

To jak masz 312/255 musisz jeszcze zainwestowac w zaciski, jarzma i oslony na tyl zeby zalozyc te zestawy. Koszt tego wszystkiego to okolo 1000zl (po regeneracji).

Opublikowano

no dobra... a jaki zestaw polecacie do klasyków 312/255

Opublikowano

Np klasyk tarcze zimmermann i klocki ferodo. Ogolnie warto robic 320/288, roznica jest bardzo duza. Ale na wszystko 2k trzeba przygotowac.

Opublikowano
Godzinę temu, bartez90 napisał:

Ale na wszystko 2k trzeba przygotowac.

Jak ma byc na zicher to malo bedzie

Opublikowano

No w sumie jak policzę z nowymi przewodami, płynem i złożeniem tego wszystkiego do kupy to ze 3k wyszło.

Opublikowano

Witam ! zabieram sie za kupno tarcz i klockow do mojej A4 B7 2.0 TDI quattro 170km  , i nie jestem pewien czy wybor firmy Zimmermann + klocki ferodo jest ok , z wlepki wywnioskowalem ze tarcze jakie mialem montowane seryjnie to 1KP + 1LT

https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100124420,0-86-100124420-1000633.html#100032 - tył

https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100124220,0-86-100124220-464865.html#100032 - przod

po oznaczeniach i rozmiarach wywnioskowalem ktore to przod a ktore tyl , tylko reki sobie nie dam uciac ze tak jest bo jestem laikiem :)

dlatego chcial bym prosic was o pomoc ,  czy te tarcze do ktorych podalem linki beda odpowiednie ? i jakie klocki firmy Ferodo do tego musze kupic ?

a jesli popelnilem jakis blad prosil bym o podeslanie linkow z czesciami zebym mogl zrobic kompletna wymiane tarcz z klockami (przod + tyl )

 

znalazlem tez taki zestaw

https://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b6-b7-312mm-i7471712297.html

 

pozdrawiam Serdecznie Kuba !

wlepka a4.jpg

Edytowane przez FMX

Opublikowano

Lepiej zrób sobie swapa na 320mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.