Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To rozumiem, tylko dlaczego miało by fabrycznie  nie być u mnie w piescie tego otworu ? 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Dbaluch napisał:

To rozumiem, tylko dlaczego miało by fabrycznie  nie być u mnie w piescie tego otworu ? 

Były z i bez

Opublikowano

@Devcierpliwy jesteś, trzy strony pisać z tym samym użytkownikiem na temat tarcz i klocków to zasługuje na :thumbup1: 

P.S. nie zdradzaj tyle koledze bo zaraz będziesz miał konkurencję :wink:

@Dbaluchogarnij te narzędzia co @DevCi napisał i rób to sam, tam nie ma za bardzo co popsuć. Przyda Ci się jeszcze coś do wyczyszczenia jarzm, no chyba że tą szczotką na szlifierce wyczyścisz oraz jakiś smar do posmarowania miejsca styku klocka z jarzmem.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

na kwarantannie siedzę, czy innej izolacji to zajecia sobie szukam

z warsztatu przestali ode mnie odbierac telefony,  zreszta sie im nie dziwie :decayed:

bo ciagle kogos wqurwiam, mam kamery to widze co sie dzieje

Opublikowano
28 minut temu, pelonek1 napisał:

@Devcierpliwy jesteś, trzy strony pisać z tym samym użytkownikiem na temat tarcz i klocków to zasługuje na :thumbup1: 

P.S. nie zdradzaj tyle koledze bo zaraz będziesz miał konkurencję :wink:

@Dbaluchogarnij te narzędzia co @DevCi napisał i rób to sam, tam nie ma za bardzo co popsuć. Przyda Ci się jeszcze coś do wyczyszczenia jarzm, no chyba że tą szczotką na szlifierce wyczyścisz oraz jakiś smar do posmarowania miejsca styku klocka z jarzmem.

I chwała mu za to  ?

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

to w czym problem ?

potrzebujesz:

szlifierkę kątową ze szczotą czołową, imbus nr 7, TX30, płyn DOT4 ESP

klucz oczkowy 21, płaski srubokret, klucz płaski 11, cos do wcisniencia tłoczka, 

jezeli nie masz w piascie otworu M6 to jeszcze wiertarkę, dobre wiertło fi5 i gwintowniki M6

Hola hola jak już tak planujesz koledze robote to gdzie czujnik zegarowy ?

Opublikowano
21 minut temu, Mr.Joker napisał:

Hola hola jak już tak planujesz koledze robote to gdzie czujnik zegarowy ?

lepiej nie bo sie gdzies po drodze zgubi

Opublikowano
W dniu 11.02.2022 o 13:17, Dev napisał:

to w czym problem ?

potrzebujesz:

szlifierkę kątową ze szczotą czołową, imbus nr 7, TX30, płyn DOT4 ESP

klucz oczkowy 21, płaski srubokret, klucz płaski 11, cos do wcisniencia tłoczka, 

jezeli nie masz w piascie otworu M6 to jeszcze wiertarkę, dobre wiertło fi5 i gwintowniki M6

Chyba sobie żartujesz wiercić w piaście na głupią śrubkę która nic nie wnosi. Nie wiem czy wiesz ale bicie tarczy sprawdza się po jej montażu i czasami przestawienie jej względem Piasty niweluje jej bicie także bez sensu jakieś wiercenie.

Opublikowano

Masz całkowitą rację, dopiero co zacząłem zajmować się mechaniką samochodową i jeszcze niewiele wiem na ten temat.

Opublikowano
42 minuty temu, Dev napisał:

Masz całkowitą rację, dopiero co zacząłem zajmować się mechaniką samochodową i jeszcze niewiele wiem na ten temat.

Nie wiem po co ta ironia. Rozumiem że każdemu klientowi wiercisz w piaście i do rachunku doliczasz tę usługę? 

Opublikowano

Tak, każdemu, jezeli zachodzi taka potrzeba, bo poważnie podchodzę do tego co robie. Nie zajmuje to zbyt dużo czasu i kosztuje może że 20zł na 4 koła.

Dzięki tej małej śrubce unikamy sytuacji w której przy zmianie kół czy klocków tarcza nie obraca się na piascie i nie wygeneruje bicia.

 

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

U mnie dziurka i śrubka jest oryginalnie bo sprawdzałem więc nie muszę  nic wierćić  ?  tak dopytam bo pisane było wcześniej  że potrzebny jest jeszcze płyn Dot 4 ESP  tak ? 

Opublikowano

Jo, Ate SL6 lub Ate Typ200

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Kurcze w sklepie jak brałem tarcze + klocki Textar do płyn też mi dali dot4 Textar , ale czy  on jest właśćiwy tego nie wiem 

 

Opublikowano
Teraz, Dbaluch napisał:

Kurcze w sklepie jak brałem tarcze + klocki Textar do płyn też mi dali dot4 Textar , ale czy  on jest właśćiwy tego nie wiem 

 

Daj foto

Opublikowano

IMG_20220212_214851.thumb.jpg.2e90f58749a0160f92ee5e71397f3fa1.jpgIMG_20220212_214907.thumb.jpg.b731e28601c623b4875d627f16a88108.jpg

Opublikowano
15 minut temu, Dbaluch napisał:

IMG_20220212_214851.thumb.jpg.2e90f58749a0160f92ee5e71397f3fa1.jpgIMG_20220212_214907.thumb.jpg.b731e28601c623b4875d627f16a88108.jpg

To jest zwykły DOT4, powinien być ten:

Textar-Dot4-LV-Pro-1-L.jpg

Opublikowano

Czym się one różnią ? Ten co kupiłem to niby jest do esp

Opublikowano

Niby

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.