Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Quaro to Angol, maxogór to produkt PL 

Czyli co, to quaro warto wziąć pod uwagę czy nie ma sensu?

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, viktorion napisał:

Czyli co, to quaro warto wziąć pod uwagę czy nie ma sensu?

Bierz Maxogóra z powłoką, nie ma co przepłacać. 

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

Bierz Maxogóra z powłoką, nie ma co przepłacać. 

Pytam poważnie :) bo piszesz wyżej że quaro to nie maxgear a za chwilę mnie wyśmiewasz. Nie rozumiem Twojego podejścia.

Opublikowano

Możesz mi wskazać w którym miejscu Cie wyśmiałem, hm ? Jak tego nie widzę. 

Napisałem Ci co masz kupić, a czego nie, pamiętaj tylko ze przed montażem piasta ma być "wylizana" na lustro.

Opublikowano

Nie ma takiej firmy jak quaro. Dystrybutorem jest autopartner ktorego marką wlasna jest maxgear. Mozna sie tylko domyslac ze produkuje to ta sama firma malymi chinskimi raczkami. Jest to bardziej prawdopodobne od dystrybuowania produktow "swiatowych marek" jak to maja napisane na swojej stronie.

Jak chcesz jakies wynalazki to bierz maxgera- sa osoby zadowolone z tych tarcz.

 

Opublikowano

Witam

Auto a4 b7 3.0tdi 233km

czy tarcze na przod to 320mm a na tył 288mm ? nie można założyć większych tak?

na przód i tył jeżeli chodzi o tarcze to chciałem założyć zimmermany 

coś takiego 

ALLEGRO.PL

https://allegro.pl/oferta/zimmermann-sport-tarcze-p-do-audi-a4-b7-3-0tdi-320-10938710696

 

Natomiast jeżeli chodzi o klocki to chciałem ferodo racing performance 

nie wiem czy to dobry pomysł ? i jaki model dokładnie dać najlepiej bo widziałem że troche ich jest 

na przód kosztują ok900 zł

Opublikowano

ferodo na przód

model FDS1629

 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

witajcie koledzy, proszę o potwierdzenie numeru OEM klocków przód do B6, AVB WAUZZZ8E22A033240

dzięki z góry!

Edytowane przez marekg

Opublikowano
41 minut temu, marekg napisał:

witajcie koledzy, proszę o potwierdzenie numeru OEM klocków przód do B6, AVB WAUZZZ8E22A033240

dzięki z góry!

8E0 698 151 M

Opublikowano
12 godzin temu, Ironbula napisał:

Witam

Auto a4 b7 3.0tdi 233km

czy tarcze na przod to 320mm a na tył 288mm ? nie można założyć większych tak?

na przód i tył jeżeli chodzi o tarcze to chciałem założyć zimmermany 

coś takiego 

ALLEGRO.PL

https://allegro.pl/oferta/zimmermann-sport-tarcze-p-do-audi-a4-b7-3-0tdi-320-10938710696

 

Natomiast jeżeli chodzi o klocki to chciałem ferodo racing performance 

nie wiem czy to dobry pomysł ? i jaki model dokładnie dać najlepiej bo widziałem że troche ich jest 

na przód kosztują ok900 zł

Identyczne nawiercanet tarcze ma kolega w a6c6 +klocki tej samej firmy zapychają mu się dziurki pyli sporo. Jeździłem tym na tym bez szału szczerze to lepiej kupić normalne 

Opublikowano
12 godzin temu, Sajmon89 napisał:

Identyczne nawiercanet tarcze ma kolega w a6c6 +klocki tej samej firmy zapychają mu się dziurki pyli sporo. Jeździłem tym na tym bez szału szczerze to lepiej kupić normalne 

Bo trzeba to czyścić

Opublikowano
W dniu 22.04.2022 o 22:10, Sajmon89 napisał:

Identyczne nawiercanet tarcze ma kolega w a6c6 +klocki tej samej firmy zapychają mu się dziurki pyli sporo. Jeździłem tym na tym bez szału szczerze to lepiej kupić normalne 

właśnie chodziło mi o jak najmniej pylące 

 

myślałem że zestaw za prawie 3tys będzie spoko 

to dalej nie wiem nic i mam mętlik w głowie 

Opublikowano
10 godzin temu, Ironbula napisał:

właśnie chodziło mi o jak najmniej pylące 

 

myślałem że zestaw za prawie 3tys będzie spoko 

to dalej nie wiem nic i mam mętlik w głowie 

Nie wiem to ty wydajesz pieniądze założysz te co piszesz będziesz jeździł będą hamować napewno. Ja ci tylko powiedziałem co do tarcz nawiercanych że się dziurki zapychają. Może przy klockach FERODO będzie bajka tam były klocki zimmermany. Ja bym nawiercanych, nacinanych nie zakładał do codziennej jazdy. Wystarczą gładkie i sprawdzone tarcze bdobre klocki hamulcowe które nie puchną tak szybko przy hamowaniu. Są różne mieszanki w klockach jedne wytrzymują 400  stopni Celsjusza inne 600 - 800... Jedne mają współczynnik tarcia FF inne GG  bardziej sportowe piszczą itp... informacji jest masa zależy do czego chcesz zestaw sportowa jazda, normalna itp...

Opublikowano

Wydaje mi się, że te jego rozwody są stratą czasu, wertuje te klocki i tarcze jakby na torze chciał urwać sekunde z okrążenia.

Opublikowano
W dniu 25.04.2022 o 21:04, Ivanek napisał:

Wydaje mi się, że te jego rozwody są stratą czasu, wertuje te klocki i tarcze jakby na torze chciał urwać sekunde z okrążenia.

Oczu z czaszki nie wyciśnie przy hamowaniu ale wiadomo każdy chcę mieć skuteczne i dobre hamulce.  

Opublikowano
5 minut temu, Sajmon89 napisał:

 każdy chcę mieć skuteczne i dobre hamulce.  

Czytając forum okazuje że nie kazdy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema koledzy kody OEM tarcze i klocki tył b6 bdv WAUZZZ8EX3A388626 z góry dzięki

Opublikowano

A gdzie jakieś: proszę... pokornie proszę 

Atramentu zabraklo ?

Opublikowano

Siema, zwracam się z uniżoną prośbą:hi: o zidentyfikowanie po vinie typu przekładni kierowniczej, zf czy koyo. Bo będę zmieniał drążek kierowniczy i osłonę, a zf ma fi ok 60 a koyo 54. We wlepie jest 1n1

WAUZZZ8E22A230084

Wiem, że nie ten temat, ale tutaj jest największa szansa uzyskania pomocy.

Numer osłony z etki AUDI 8E0 419 831 jest do przekładni zf i fi wew jest 63. LEMFÖRDER 34915 01 albo TRW JBE370.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez troleslaw

Opublikowano

Nie zabrakło wybacz mi mój błąd ale robię kilka rzeczy na raz i umknęło mi Więc jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to serdecznie bym prosił i będę niezmiernie wdzięczny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.