Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 13.07.2022 o 11:38, Hubcio099 napisał:

Jakiś sprawdzony sklepik z dobrymi cenami?

To było chyba do tego kolegi powyżej aczkolwiek  z grzeczności wole  zapytać 

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 godzin temu, Dbaluch napisał:

Czy wrazie potrzeby mogę skorzystać z twojego numeru ? 

kiedy chcesz

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

kiedy chcesz

Wielkie dzieki 

Opublikowano

Czy taki zestaw będzie ok pod 288mm tył ?

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Tarcze ok ale klocki Kup lepsze

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

Tarcze ok ale klocki Kup lepsze

Dev podaj jaki numer co polecasz?

Opublikowano

FDB1636

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

FDB1636

Dzięki Ci Kolego :hi:

Opublikowano

Dzień dobry,

proszę o podanie numerów OEM klocki/tarcze przód WAUZZZ8E97A133293

Ewentualnie jakie polecacie tarcze na przód 312mm?

Edytowane przez BanFinger

Opublikowano

tarcze - 8E0 615 301 R

klocki - 8E0 698 151 K

Opublikowano
21 minut temu, Dev napisał:

tarcze - 8E0 615 301 R

klocki - 8E0 698 151 K

Dzięki wielkie 

A polecił byś może coś ?

Opublikowano

Kup Ferodo 

FDB1717 i DDF1707

Opublikowano

Wielkie dzięki

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanko, jakiś nie hiper drogi klocek do tarczy 312mm o współczynniku tarcia GG ? bo co szukam to są FF niemal wszystkich producentów. Chyba, że nie potrafię szukać :D 

Opublikowano

EBC

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam jako że w mojej b7 kończą się powoli hamulce jaki zestaw 312/255 wybralibyscie żeby tez po mocniejszym hamowaniu tarcze nie pogieły się. Miałem wcześniej w Leonie ATE pd 288/232 z klockami ATE i przewody w stalowym oplocie i byłem zadowolony z hamulca, dawał radę, lekko chwilami też nie miał i żadnego bicia nie było. Miałem dwa komplety i nigdy żadnych problemów. Zastanawiam się teraz nad rotinger nacinanymi plus klocek ferodo premier  lub właśnie ATE pd i ferodo premier a może nacinane brembo? Co byście wybrali, albo jakie inne propozycje macie?

Edytowane przez Jarex55B7

Opublikowano
3 godziny temu, Jarex55B7 napisał:

Witam jako że w mojej b7 kończą się powoli hamulce jaki zestaw 312/255 wybralibyscie żeby tez po mocniejszym hamowaniu tarcze nie pogieły się. Miałem wcześniej w Leonie ATE pd 288/232 z klockami ATE i przewody w stalowym oplocie i byłem zadowolony z hamulca, dawał radę, lekko chwilami też nie miał i żadnego bicia nie było. Miałem dwa komplety i nigdy żadnych problemów. Zastanawiam się teraz nad rotinger nacinanymi plus klocek ferodo premier  lub właśnie ATE pd i ferodo premier a może nacinane brembo? Co byście wybrali, albo jakie inne propozycje macie?

Przepraszam Cię ale jeśli byłeś zadowolony z hamowania seryjnego zestawu w Leonie to wiele Ci nie trzeba;) Poszperaj trochę na forum to zobaczysz że warto zrobić swap na 320/288 lub coś większego. Na pewno będziesz zadowolony bardziej niż z najlepszych klocków i tarcz z seryjnym systemem:whistling:

Opublikowano

Ja mam rotinger GT 312 w b6 z klockami textar i jestem bardzo zadowolony. Jeden minus to w mroźne poranki potrafią czasem pisnąć. 

Opublikowano
7 godzin temu, Wandej napisał:

Przepraszam Cię ale jeśli byłeś zadowolony z hamowania seryjnego zestawu w Leonie to wiele Ci nie trzeba;) Poszperaj trochę na forum to zobaczysz że warto zrobić swap na 320/288 lub coś większego. Na pewno będziesz zadowolony bardziej niż z najlepszych klocków i tarcz z seryjnym systemem:whistling:

Przejście na 320 daje bardzo w hamowaniu i tarcza ma znacznie wyższą pojemność cieplną,,więc mniejsza na uszkodzenie. 

Opublikowano

A czy wyżej wymienione klocki ferodo premier fdb1717 to klocki bardziej miękkie czy twarde?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.